BARKER PRZEDSTAWIA ANALIZĘ WALKI EUBANK JR vs BENN

Darren Barker - były brytyjski mistrz świata wagi średniej, obecnie m.in. ekspert telewizyjny - pokusił się o krótką i treściwą analizę starcia Conor Benn vs Chris Eubank Jr, które czeka na już w najbliższą sobotę w Londynie

- Kluczowa w tej konfrontacji jest kwestia wagi, Benn wydawał się za mały, żeby rywalizować z Eubankiem, ale teraz jest idealny moment na ten pojedynek. Conor Benn jest dziś lepszy boksersko niż Eubank, zastawia pułapki i świetnie porusza się w ringu. Tyle że Chris jest większy, silniejszy i też zrobił postępy. Bije teraz lewym prostym z prawdziwą mocą - powiedział Barker.

- Eubank nisko trzyma lewą rękę, więc Benn może przygotować na niego swoją firmową akcję w stylu Roberto Durana: lewy prosty na dół, a potem atak mocnym prawym na górę - dodał Brytyjczyk.

- Mocną stroną Eubanka Juniora jest kondycja, jednak tym razem może oszczędzać energię na końcowe rundy, bo nie wie, jak jego ciało zareaguje na zbijanie wagi (walka Benn vs Eubank Jr ma się odbyć w umownym limicie 71,2 kg - 157 funtów, czyli pomiędzy wagą junior średnią i średnią) - podsumował temat były czempion.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.