Archiwum wiadomości z dnia: 2022-09-22

 

STEVENSON vs CONCEICAO: MISTRZ PRZEKROCZYŁ LIMIT NA WAŻENIU (WIDEO)

Mistrz świata WBC i WBO wagi super piórkowej Shakur Stevenson (18-0, 9 KO) zmierzy się jutro z Robsonem Conceicao (17-1, 8 KO), mistrzem olimpijskim z Rio w wadze lekkiej (Shakur zdobył medal w wadze koguciej). Na dzisiejszym ważeniu Amerykanin przekroczył limit (59 kg) o 0,72 kg i jeżeli w ciągu dwóch godzin nie osiągnie odpowiedniej wagi, zostanie pozbawiony tytułów.


JOE JOYCE: ZRANIĘ I ZNOKAUTUJĘ PARKERA

Już w najbliższą sobotę w Manchesterze zobaczymy hitową walkę w wadze ciężkiej, której stawką jest tymczasowy pas WBO - pojedynek Joe Joyce'a (14-0, 13 KO) z byłym mistrzem świata Josephem Parkerem (30-2, 21 KO). Brytyjczyk konsekwentnie zapowiada zwycięstwo przed czasem.PARKER: JESTEM W STANIE ŁATWO WYGRAĆ Z JOYCE'EM

Sobotnia walka Josepha Parkera (30-2, 21 KO) z Joe Joyce'em (14-0, 13 KO) w Manchesterze budzi duże emocje i ma dużą stawkę - pas WBO wagi ciężkiej w wersji tymczasowej, który jest wstępem do pojedynku o pełnoprawny tytuł. Parker twierdzi, że jest w stanie zdominować Joyce'a i rozstrzygnąć sprawę przed czasem.