PARKER: JESTEM W STANIE ŁATWO WYGRAĆ Z JOYCE'EM

Sobotnia walka Josepha Parkera (30-2, 21 KO) z Joe Joyce'em (14-0, 13 KO) w Manchesterze budzi duże emocje i ma dużą stawkę - pas WBO wagi ciężkiej w wersji tymczasowej, który jest wstępem do pojedynku o pełnoprawny tytuł. Parker twierdzi, że jest w stanie zdominować Joyce'a i rozstrzygnąć sprawę przed czasem.

JOE JOYCE: ZRANIĘ I ZNOKAUTUJĘ PARKERA >>>

- Przystępuję do tej walki bardzo pewny siebie, bo wiem, na co mnie dziś stać. Joe Joyce to mocny zawodnik, ma świetną wydolność, umie wywierać presję, składać dobre kombinacje ciosów i przyjąć uderzenie. Ale mogę sprawić, by ten pojedynek był dla mnie łatwy. Wiem, że mogę unikać ciosów Joyce'a i mocno go zranić - powiedział Parker.

- Muszę robić swoje i trzymać się planu. Jestem przekonany, że mogę to skończyć przed czasem. Zatrzymać atak rywala mądrym boksem i celnie trafić konkretną bombą. To wystarczy do nokautu. Ten sport to nasza pasja i mocne ciosy budzą w nas prawdziwe emocje (...) - dodał Nowozelandczyk.

- Teraz skupiam się tylko na konfrontacji z Joyce'em. Wygram i walka o tytuł prędzej czy później przyjdzie, jestem spokojny i cierpliwy - podsumował temat były mistrz świata królewskiej dywizji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 22-09-2022 23:43:52 
Mimo że polakos tu chuj, to nie sądzę..
 Autor komentarza: babyfat
Data: 23-09-2022 10:21:28 
Introwertyk 23:43:52

A powiedziałeś w domu, że jedno i zaraz wracasz XD
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 23-09-2022 12:06:27 
Ja mam zasadę, że w weekend jak coś wleję to nie wchodzę, żeby nie napisać, ale nie zawsze się to udaje xD możę znudził Mu się już ten nick i ma już wymyśłony następny :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.