YARDE NIE MOŻE SIĘ DOCZEKAĆ POJEDYNKU Z BETERBIJEWEM

Obowiązkowy pretendent WBO Anthony Yarde (22-2, 21 KO) cierpliwie czeka na walkę z mistrzem świata IBF, WBC i WBO wagi półciężkiej Arturem Beterbijewem (18-0, 18 KO). Miało do niej dojść pod koniec października, jednak Rosjanin doznał kontuzji i pojedynek ma się odbyć w pierwszym kwartale przyszłego roku. Yarde zapowiada bezkompromisowy występ.

- Pozostaję w formie i czekam na walkę z Beterbijewem. Nie przejmuję się rzeczami, na które nie mam wpływu. Chcę być w stu procentach gotowy, gdy przyjdzie czas na starcie z Rosjaninem - powiedział Yarde, który w swoim ostatnim dotychczas pojedynku znokautował w grudniu zeszłego roku swojego pogromcę z 2020 roku, Lyndona Arthura.

- Żaden sparingpartner nie może mnie całkiem przygotować. Nikt nie jest w stanie dokładnie oddać stylu Beterbijewa. Dopiero, gdy będę z nim w ringu, zobaczę, do czego on jest zdolny. Wszyscy mówią, że jest potworem, ale ja bardzo mocno wierzę w siebie. Chcę wygrać na przekór niedowiarkom, w wielkim stylu - dodał Brytyjczyk.

- Stres? Pokazałem swój charakter w walce z Siergiejem Kowaliowem w Rosji. Jestem bardzo silny psychicznie. Cieszę się swoją karierą i nie mogę się doczekać pojedynku mistrzowskiego - podsumował temat człowiek zwany "Bestią".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-09-2022 18:59:40 
Artur to bestia, istny fenomen i cieszy oglądanie takiego buldożera w ringu. Nie wiem czy to dobre porównanie, ale Foreman półciężkiej to chyba dobre określenie, tym bardziej teraz, jak dobór rywali wszedł w fazę najlepszych oponentów.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 15-09-2022 22:05:56 
Artur ubije na lajcie tego słabiaka.
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 15-09-2022 23:10:26 
Artur momo swoich lat to raczej nie schyłkowy Kovalev i ubije koksa jak świniaka w drugiej części pojedynku :)
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 16-09-2022 09:42:17 
"Żaden sparingpartner nie może mnie całkiem przygotować. Nikt nie jest w stanie dokładnie oddać stylu Beterbijewa. Dopiero, gdy będę z nim w ringu, zobaczę, do czego on jest zdolny." za to niespotykana szczerość wypowiedzi - szacunek dla tego śmiałka.
 Autor komentarza: Boban81
Data: 17-09-2022 08:39:56 
Jeśli dojdzie do walki z Beterbijewem, to może się okazać ostatnia walka dla Yarde'a.
No, chyba że zostanie i będzie solidnym zawodnikiem na przetarcie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.