SAUERLAND USPOKAJA: WALKA EUBANKA JR Z BENNEM ZGODNIE Z PLANEM

Kalle Sauerland - promotor Chrisa Eubanka Jr (32-2, 23 KO), uspokaja sytuację i zapewnia, że walka jego zawodnika z Conorem Bennem (21-0, 14 KO) dojdzie do skutku zgodnie z planem, czyli 8 października w Londynie.

Niepokój zasiał legendarny ojciec juniora - Chris Eubank, wielki mistrz świata wagi średniej i super średniej lat 90. ubiegłego wieku. Tatusiowi bardzo nie podoba się umowny limit 71,2 kilograma.

- Życie mojego syna nie może być narażane na niebezpieczeństwo. Straciłem już jednego (Sebastian Eubank zmarł w zeszłym roku w Dubaju na zawał serca - przyp. red.). To nie może się powtórzyć - powiedział wczoraj Eubank senior. Opinię publiczną uspokaja jednak niemiecki promotor.

- Chcę jasno powiedzieć, że ta walka na pewno dojdzie do skutku. Tylko tyle mam do powiedzenia. Nie podpisywałem umowy z Eubankiem seniorem, tylko z jego synem. A Eubank Jr wczoraj sparował i walka odbędzie się zgodnie z planem. Moim jedynym zmartwieniem jest fakt, że Chris odsyła kolejnych sparingpartnerów i cały czas muszę szukać nowych - powiedział Sauerland, szef grupy Wasserman Boxing.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.