Archiwum wiadomości z dnia: 2022-09-11

 DOBRY WYSTĘP POLAKÓW W LILLESTROEM

Dominik Kida (71 kg) i Krystian Kopeć (86 kg) odnieśli zwycięstwa, a dobre walki - mimo porażek na punkty, stoczyli także Beniamin Zarzeczny (63,5 kg) i Paweł Sulęcki (67 kg). Polacy walczyli na Romerike Box Open w norweskim Lillestroem. Pojedynek sparingowy stoczył Jakub Krzpiet (57 kg).
10 LAT ADRENALINY - KATARZYNA I KRZYSZTOF WROŃSCY

Katarzyna Czuba-Wrońska i Krzysztof Wroński to małżeństwo z pasją do boksu. Ich wspólny projekt - Adrenalina Boxing Club, obchodzi właśnie dziesiąte urodziny. Kamera BOKSER.ORG odwiedziła wczoraj urodzinową galę i już wkrótce zaprezentujemy Wam trzy najciekawsze walki. A było co oglądać. Póki co zapraszamy Was do naszej rozmowy ze sztabem trenerskim Adrenaliny i ojcami sukcesu tego projektu.


NA ŻYWO: WARSZAWSKA GRANDA - MECZ POLSKA vs UKRAINA

W sobotę Polacy rywalizowali na ringu w Dębicy z Węgrami, a dziś jesteśmy w Warszawie, gdzie podczas cyklicznej 'Warszawskiej Grandy' zawalczymy z Ukrainą. Oczywiście i tym razem na ringu zobaczymy organizatora tego spotkania Pawła Michalika - co stało się tradycja turnieju, a tym samym są to jedyne zawody w Polsce w których do rywalizacji staje organizator.