JESZCZE NIE TERAZ, ALE SOKOŁOWSKI PRZYMIERZANY DO CLARKE'A

Kamil Sokołowski (11-26-3, 4) lekiem na całe zło? Jeden z najbardziej cenionych journeymanów wagi ciężkiej dostał kolejną ciekawą propozycję.

Częstochowianin dopiero co zremisował ze swoim krajanem Marcinem Siwym. Ale "Sokół" jeszcze bardziej niż w Polsce ceniony jest w Wielkiej Brytanii, gdzie od lat testuje obiecujących zawodników królewskiej kategorii.

Frazer Clarke (3-0, 3 KO) - brązowy medalista olimpijski z Tokio w wadze super ciężkiej, to jedna z twarzy grupy BOXXER, która zastąpiła Eddiego Hearna i jego zawodników w telewizji Sky Sports. Ale telewizja płaci i wymaga, a trzej pierwsi rywale Clarke'a byli - według włodarzy Sky, po prostu za słabi. Poprzeczka ma wyraźnie wzrosnąć, więc zwrócono się do Kamila.

Potężnie zbudowany i mocno bijący Anglik ma zaplanowany kolejny występ na 29 października. I właśnie wtedy mógł skrzyżować rękawice z Sokołowskim. Niestety ten nabawił się kontuzji w starciu z Siwym i nie będzie w stanie przygotować się na ten termin. Szkoda, choć zapewne temat potyczki Clarke vs Sokołowski wróci w najbliższych tygodniach/miesiącach...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 08-09-2022 19:06:33 
Clarke jeśli jest prawdziwym prospektem na miarę budzonych aspiracji, powinien już mierzyć nieco wyżej. W sensie ktoś tak solidny jak Sokołowski na 4 walkę jak najbardziej OK, ale potem już wyżej, wyżej. 5 walka Kevin Johnson i tak dalej.
 Autor komentarza: bison0516
Data: 08-09-2022 20:12:48 
Ciekawe, czy ktoś prowadzi statystyki i ma wiedzę, jaka jest średnia życia takich "cenionych journeymenów", ilu kończy na wózku, ilu na chleb mówi "bep" itp.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 09-09-2022 08:47:16 
Up
A po co komu takie statystyki.. Generalnie to nie ma dużo takich przypadków..Dwa to skoro chcę wyjść walczyć i zarabiać to jego sprawa.. Jeden woli wyjść trzy razy do ringu drugi jebie na budowie gdzie potem też problemy ze zdrowiem pewnie..to są ich wybory..nie ma co się doszukiwać jakiegoś drugiego dnia..to tylko Sport.m
 Autor komentarza: Medalik23
Data: 25-09-2022 08:12:13 
Ty bison0516 przestan pi.....c o tym wozku bo juz nie pierwszy raz te komentarze piszesz widac zazdrosc przemawia przez ciebie pomysl o sobie zebys na jedzenie papu nie mowil
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.