BOENTE: KLICZKO TEŻ PRZEGRAŁ PIERWSZĄ WALKĘ Z NOWYM TRENEREM

Bernd Boente najpierw był dziennikarzem zajmującym się boksem, potem został menadżerem braci Kliczko, a teraz wrócił do komentowania walk, między innymi tej Anthony'ego Joshuy (24-3, 22 KO) z Aleksandrem Usykiem (20-0, 13 KO).

Wielu zdążyło już skreślić AJ-a, ale Boente zwrócił uwagę na jeden ważny aspekt - Roberta Garcię i dopiero początek jego współpracy z Brytyjczykiem.

- Joshua rozwinął się od pierwszego pojedynku, poprawił na pewno defensywę i uruchomił w końcu prawą rękę, co jest bardzo ważne w walkach z mańkutami. Dobrze też pracował ciosami na korpus, dalej jednak przegrywał walką na "jaby", co według mnie jest najważniejszą bronią w boksie, szczególnie jeśli mówimy o wysokim zawodniku, takim jak Joshua. Ważnym aspektem był nowy trener w narożniku AJ-a. Nie zapominajcie, że Władimir Kliczko również przegrał pierwszą walkę z Emanuelem Stewardem w narożniku. Ta dwójka potrzebowała kilku walk, żeby się dotrzeć i stworzyć wielki duet. Potem już Kliczko nigdy nie przegrał, gdy w jego narożniku stał Steward - powiedział dawny menadżer mistrzów świata wagi ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 30-08-2022 11:26:48 
BOENTE: KLICZKO TEŻ PRZEGRAŁ PIERWSZĄ WALKĘ Z NOWYM TRENEREM

Ale Kliczko nie przegrał przedtem ostatniej walki ze starym trenerem, więc porównanie jest do dupy.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 30-08-2022 15:16:06 
Hugo
Steward i Kliczko zaczynali jeszcze gorzej od przegranej przez nokaut z rąk Brewstera. I co z tego, że ze Sdunkiem nie skończył przegraną, tyle, że Corrie Sanders pokonał go dwie walki wcześniej i już wiadomo było, że należy coś szybko zmienić. Porównanie jak najbardziej na miejscu.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 30-08-2022 15:55:26 
Kliczko miał problemy, z których się wydźwignął. Nigdy jednak nie zadawał publicznych pytań, jak ma boksować, nie urządzał szopek po przegranych walkach i nie płakał na konferencjach prasowych. Problemy psychiczne Joshuy są o wiele głębsze i żaden trener nic tu nie pomoże.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 30-08-2022 16:37:15 
Hugo
ten artykuł nie prawi o publicznych szopkach. Ten artykuł jest o trafnym porównaniu sytuacji/etapów karier przy okoliczności zmian trenerów. Już nie rób z AJa takiego niezrównoważonego bez nadziei na ratunek, przypomnij sobie Łajldera.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 30-08-2022 17:27:13 
KLiczko po trzech porażkach przez nokaut został na 10 lat dominatorem swojej wagi.
 Autor komentarza: slovik
Data: 30-08-2022 21:16:05 
Kliczko przed swoim panowaniem nigdy nie przegrał będąc wyraźnie gorszym. Znaczy porażkę z Sandersem można oczywiście za taką uznać, ale Sanders zaskoczył Kliczkę szturmem w 1 rundzie i pierwszy nokdaun ustawił całą walkę.
 Autor komentarza: slovik
Data: 30-08-2022 21:19:51 
Natomiast takiej sytuacji jak w walce Joshua vs Usyk, że Kliczko został wyraźnie wypunktowany nie było - nastąpiło to dopiero w walce z Fury'm.
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 30-08-2022 21:58:03 
"Kliczko przed swoim panowaniem nigdy nie przegrał będąc wyraźnie gorszym"
Właśnie.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 31-08-2022 10:09:51 
Porównania mają to do siebie, że zazwyczaj nigdy nie pasują do siebie idealnie. A wy Panowie szukacie tutaj dosłonych podobieństw. Porównanie jest proste i trafne - obaj po nieciekawych chwilach w swoich karierach zmienili treberów, którzy zadebiutowali z nimi porażkami. Dalszy ciąg porównania dopiero nastąpi - czy będzie nadal trafne zależeć będzie od przyszłości i powodzenia AJa. Dżoszułę pod nieobecność Fjurego i Usyka stać na wielki powrót.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.