FURY vs HUNTER OSTATECZNIE 29 PAŹDZIERNIKA

29 października w Wielkiej Brytanii Hughie Fury (26-3, 15 KO) zmierzy się ostatecznie z Michaelem Hunterem (20-1-2, 14 KO) w eliminatorze do pasa WBA Regular wagi ciężkiej. Pierwotnie do tego pojedynku miało dojść 2 lipca, jednak Brytyjczyk się rozchorował i walkę przełożono, a dziś wyznaczono ww. termin październikowy.

Przypomnijmy, że od czasu przegranej w 2019 roku z Aleksandrem Powietkinem, Hughie Fury wygrał trzy walki z rzędu - kolejno z Pavlem Sourem, Mariuszem Wachem i Christianem Hammerem (październik 2021).

Natomiast Michael Hunter w 2019 roku z Aleksandrem Powietkinem zremisował, a potem zanotował kolejno dwa zwycięstwa (nad Shawnem Laugherym i Mike'em Wilsonem) i remis (w grudniu 2021 roku z Jerrym Forrestem).

Mistrzem świata WBA Regular jest obecnie Daniel Dubois, który w czerwcu zdetronizował Trevora Bryana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Scross
Data: 23-08-2022 17:09:36 
O Hunter będzie walczył, z takim tempem to do 40stki może zawalczy o pas.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 23-08-2022 17:23:24 
No i bardzo fajnie. Wreszcie HW nabiera trochę dynamiki i do tych bardzo wielu pytań, które się nagromadziły przez ostatnie powiedzmy dwa lata zaczynają wreszcie pojawiać się odpowiedzi.
H. Fury bardzo solindy zawodnik, ale już wiadomo, gdzie ma sufit, bo poakzali to Powietkin, Pulew i Parker. Hunter, jako pięściarz z tej samej półki co ww. jest dla mnie faworytem; jeszcze rok temu powiedziałbym murowanym faworytem, a teraz mały "?" można przy nim postawić po długiej bezczynnosci oraz zaledwie remisie z Forrestem.
 Autor komentarza: Scross
Data: 23-08-2022 18:25:09 
Ja mam wrażenie, że Hunter znudził się boksem i walczy raz na rok żevy coś tam zarobić i tyle. Pasy chyba go niezbyt interesują, a jak będzie mu się chciało to robi cygana.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.