FROCH: FURY TO WCIĄŻ NUMER JEDEN, MOŻE POKONAĆ USYKA

Były mistrz świata wagi super średniej Carl Froch jest przekonany, że Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) to wciąż najlepszy ciężki na świecie, dając mu spore szanse na zwyciężenie Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO). Ma się do tego przyczynić odpowiednie wykorzystanie swoich atutów fizycznych.

- Tyson Fury to najlepszy pięściarz w dywizji - stwierdziła "Kobra". - On pokazywał to raz za razem. Jego walki z Wilderem, sposób, w jaki wykorzystuje rozmiar i zasięg, zdolność do zadawania masy ciosów z różnych kątów i efektywne korzystanie ze swojej wagi. Stanowiłaby ona dla niego dużą przewagą w metodzie, którą zastosowałby przeciwko Usykowi. Dziś po raz pierwszy widziałem go takiego, gdy pomyślałem, że może zostać zastopowany. Jest do pokonania. Tyson Fury zdecydowanie może pokonać Usyka, myślę, że jest on numerem jeden - podsumował pięściarz z Nottingham.

Także Lawrence Okolie spodziewa się powrotu "Króla Cyganów" z emerytury, argumentując to zbyt dużą stawką, którą wygenerowałaby batalia ukraińsko-brytyjska. 

- Myślę, iż możliwość zostania niekwestionowanym mistrzem świata wagi ciężkiej dla obu z nich będzie zbyt duża, by którykolwiek z nich mógł powiedzieć "nie". Sądzę zatem, że Fury wyjdzie do ringu przynajmniej na ostatni taniec - rzucił mistrz WBO wśród junior ciężkich.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-08-2022 12:32:23 
No myślę, że jeżeli u Tysona wszystko w porządku w głowie to rozmiarem zajechałby Usyka. On potrafi z tego korzystać, a umiejętnościami wcale nie odstaje od Ukraińca, któremu zresztą będzie coraz ciężej budować taką formę. Fury przed czasem.
 Autor komentarza: Uznam
Data: 21-08-2022 12:47:13 
To ja na odwrót, 55-45 na Usyka, pod warunkiem że walka nie odbędzie się za 2 lata, tylko w ciągu pół roku.
 Autor komentarza: Boban81
Data: 21-08-2022 15:43:42 
Stwierdził "Kobra", a nie "stwierdziła Kobra". No chyba, że Froch zmienił płeć, jeśli tak, to pierwsze słyszę. ;)
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 21-08-2022 19:01:04 
Kober, albo Koper :)
 Autor komentarza: Glacenemenes
Data: 22-08-2022 08:35:45 
Cyganicho załatwi Usyka tak jak zrobił Cunna.
Cytując klasyka on go zgwałci
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.