LIPINIEC ZASTĄPIŁ BRONERA, ZMIERZY SIĘ W SOBOTĘ Z FIGUEROĄ

Dziś pisaliśmy o tym, że Adrien Broner (34-4-1, 24 KO) zgłosił problemy ze zdrowiem psychicznym i wycofał się z walki z Omarem Figueroą Juniorem (28-2-1, 19 KO), którą miał stoczyć w najbliższą sobotę. Wygląda na to, że organizatorzy byli przygotowani na wypadek problemów Bronera i przygotowali mocne zastępstwo.

Amerykanina zastąpi były mistrz świata wagi junior półśredniej, Kazach Siergiej Lipiniec (16-2-1, 12 KO), który podobno przygotowywał się do walki przez ostatnie trzy miesiące, choć nie miał konkretnego rywala.

W swojej ostatniej dotychczas walce Lipiniec został pokonany w kwietniu zeszłego roku przed czasem przez rewelacyjnego Jarona Ennisa.

Sobotni rywal Kazacha, Omar Figueroa Jr również przegrał swój ostatni pojedynek przed czasem - w maju zeszłego roku pobił go Abel Ramos.

Przypomnijmy, że w najbliższą sobotę na gali w Hollywood zobaczymy również m.in. walkę Fiodor Czerkaszyn vs Gilbert Venegas Jr, czyli amerykański debiut polsko-ukraińskiego prospekta wagi średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Flakon
Data: 15-08-2022 20:10:18 
Ciekawe zestawienie
 Autor komentarza: Hugo
Data: 15-08-2022 21:03:20 
No i bardzo dobrze. Lipiniec sponiewiera Figueroę bardziej, niż zrobiłby to Broner. Tylko z tym jego obywatelstwem to coś mi nie gra. Dałbym sobie coś uciąć, że tytuł mistrza świata zdobywał jako Rosjanin i chyba nawet grali rosyjski hymn (ale za to, to już dałbym sobie uciąć co najwyżej włosy). A teraz wygodniej jest mu być Kazachem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.