STEVENSON: WIERZĘ, ŻE NA KAŻDEGO ZNAJDĘ SPOSÓB, RÓWNIEŻ NA ŁOMACZENKĘ

Shakur Stevenson (18-0, 9 KO) ma przed sobą trudną walkę z mistrzem olimpijskim, ale coraz głośniej mówi o starciu z Wasylem Łomaczenką (16-2, 11 KO).

Zunifikowany mistrz WBO/WBC kategorii super piórkowej 23 września w Newark spotka się z Robsonem Conceicao (17-1, 8 KO). Miesiąc później po na ring ma wrócić Ukrainiec, nie wiadomo jeszcze tylko z kim i gdzie. Potem prawdopodobnie zaatakuje wszystkie cztery pasy mistrzowskie, czyli zwycięzcę rewanżu Haney vs Kambosos. Ale w drugiej połowie sezonu 2023 takie zestawienie jest jak najbardziej możliwe do zrobienia.

ARUM: W PRZYSZŁYM ROKU MOŻLIWA WALKA ŁOMACZENKI ZE STEVENSONEM >>>

- Łomaczenko ma duże nazwisko, mogę z nim zawalczyć kiedy on tylko zechce. To wciąż zawodnik na miarę P4P i należy się mu za to szacunek. Moglibyśmy zmierzyć się już na początku przyszłego roku, jeśli tylko Łomaczenko zszedłby do mnie do swojego starego limitu 59 kilogramów. Jesteśmy przecież tych samych rozmiarów. Póki co waga lekka nie jest moim naturalnym środowiskiem - powiedział Stevenson.

- Niektórzy zarzucają mi, że jestem arogancki, ale po prostu bije ode mnie pewność siebie. Wierzę, iż mogę pokonać każdego na świecie. Na każdego znajdę jakiś sposób, również na Łomaczenkę - dodał wicemistrz olimpijski z Rio.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 04-08-2022 19:10:16 
Zachowanie Stevensona od jakiegoś czasu bardzo mi sie podoba. Zna swoje możliwości, ale nie jest przy tym zadufany i szanuje wielkich mistrzów. Wcześniej elegancko wypowiadał się o Crawfordzie, teraz o Łomie. Pomysł walki z ukraincem świetny, jeśli Łomaczenko wziąłby się za Haneya, którego z kolei uważam za również utalentowanego, ale niestety nudnego zawodnika. Łoma vs Haney a wygrany z Shakurem.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 04-08-2022 19:39:14 
Stevenson przekot, też lubię jego pewność siebie, no i ona jest uzasadniona choćby po tym co zrobił z Valdezem (który gdy pokonał Berchelta był mocno gloryfikowany).
 Autor komentarza: Flakon
Data: 04-08-2022 20:12:08 
Mam nadzieje że ten lalus do którego imię nie pasuje - bo ma zarośnięte czoło jak orangutan - w końcu dostanie pożądną lekcje boksu, choćby od Vasyla
 Autor komentarza: garylinker
Data: 04-08-2022 20:27:29 
Jeżeli weźmie Lome na początku przyszłego roku to mega szacunek.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 04-08-2022 20:53:42 
Nie weźmie, Łomaczenko lada chwila straci wiele ze swoich atutów, na razie jeszcze jest zbyt dobry i pojedynek z nim niesie dość spore ryzyko porażki, ale jest mu bliżej do schyłku, aniżeli dalej, więc pewnie taki moment nadejdzie, aby przekazać pałeczkę przekocura.
 Autor komentarza: pimko
Data: 05-08-2022 10:22:53 
Ja Stevensona nie za bardzo lubię od czasu jak zobaczyłem filmik jak jakąś babę leje przed sklepem. Nie wiem o co chodziło, ale nie lubię damskich bokserów.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 05-08-2022 14:14:36 
@pimko kolejny białorycerz. Ja jak kobieta mnie atakuje to jak najbardziej mogę się bronić. Ale Polska to kraj cucków, którzy dają kobietom mniejszy wiek emerytalny, przewagę w sądach rodzinnych, a jak kobieta nawet fałszywie zgłosi przemoc to facet jest wyrzucany na bruk z własnego mieszkania. Ehh te cucki.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 06-08-2022 10:35:41 
Przeciez juz dzisiaj Stevenson ogralby Lome do jednej bramki. Byl w stanie zrobic to Lopez, to Stevenson ma jeszcze wieksze szanse, zeby wygrac z Loma, nawet przed czasem.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 07-08-2022 00:58:26 
@Marduk
Ty widziales nagranie z tej sytuacji? Nie ukrywam, że ja jako człowieka to SS uważam za pato-zjeba, bokserem jest swietnym ale też życze mu porażki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.