JARON ENNIS: JESIENIĄ WALKA Z THURMANEM LUB STANIONISEM

Niesamowity Jaron Ennis (29-0, 27 KO) jest typowany do miana przyszłego lidera światowego boksu, ale ma jeszcze dużo do udowodnienia. Na razie zapowiada bardzo mocny jesienny pojedynek ze swoim udziałem.

- Powinienem wrócić do ringu jesienią, do końca października lub listopada. Nie wiem, z kim się zmierzę. Prawdopodobnie z Keithem Thurmanem lub Eimantasem Stanionisem. Nie ma to tak naprawdę dla mnie znaczenia, wystarczy, żeby był to ktoś ze ścisłej czołówki. Jeżeli nie mistrzowie, czyli Terence Crawford i Errol Spence Jr, to mogą być Thurman i Stanionis - powiedział Ennis, który zdemolował w maju Custio Claytona w eliminatorze IBF wagi półśredniej.

- Thurman dobrze wypadł w swojej ostatniej walce, zrzucił ringową rdzę po długiej przerwie (...). Nie wydaje mi się jednak, żeby mógł mi czymkolwiek sprawić problemy czy zagrozić - dodał "Boots" z Filadelfii.

Przypomnijmy, że były mistrz świata Keith Thurman wrócił w lutym tego roku po ponad dwuletniej przerwie i wygrał jednogłośnie na punkty z Mario Barriosem.

Natomiast Eimantas Stanionis pokonał w kwietniu tego roku niejednogłośnie na punkty Radżaba Butajewa i zdobył tytuł WBA Regular.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 01-08-2022 17:56:43 
Ennis jest niesamowity. Typ na zimno kalkulującego kata. Długo i spokojnie szykuje sobie ofiarę do egzekucji, a potem nagle trach i po zawodach.
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 02-08-2022 01:29:53 
Dobrze to określiłeś.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.