SZYKUJE SIĘ REWANŻ THURMANA Z GARCIĄ?

Danny Garcia (37-3, 21 KO) gładko uporał się z Jose Benavidezem Jr (27-2-1, 18 KO) w swoim debiucie w wadze junior średniej. Teraz chętnie wyjdzie do rewanżu z Keithem Thurmanem (30-1, 22 KO).

Kiedy panowie skrzyżowali rękawice w marcu 2017 roku, obaj byli niepokonani i znajdowali się na samym szczycie dywizji półśredniej. Po świetnych dwunastu rundach stosunkiem głosów dwa do jednego zwyciężył Thurman. Pora wyrównać porachunki?

- Ludzie pytają mnie, po co wciąż walczę, skoro zarobiłem ogromne pieniądze? Robię to, ponieważ jestem wojownikiem. Teraz chciałbym rewanżu z Thurmanem, który zabrał mi zero w rekordzie - powiedział Garcia, przyznając jednocześnie, że w ostatnich kilkunastu miesiącach borykał się z depresją.

- On nigdy mnie nie przejdzie. Pobiłem go, gdy nie byłem nawet w swoim szczycie formy. A teraz moja ringowa inteligencja jest na jeszcze wyższym poziomie. Jego nogi są wolne, bardzo wolne, porusza się niczym samochód z przebitą oponą - zripostował w mediach społecznościowych Thurman, który kilka tygodni poinformował, iż następny pojedynek ma stoczyć w październiku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: slovik
Data: 02-08-2022 02:36:55 
Thurman z roku na rok jest coraz większym słabeuszem co pokazała przegrana z Pacquiao będącym jedną nogą na emeryturze a drugą na skórce od banana. Teraz Garcia by to raczej wygrał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.