5 SIERPNIA W MRĄGOWIE STĘPIEŃ SPOTKA SIĘ Z ŁONIEWSKIM

Łukasz Furman, Informacja prasowa

2022-07-24

Nowa walka wieczoru gali KnockOut Boxing Night 23, co ma związek z kontuzją Kamila Bednarka (11-0, 6 KO), o jakiej pisaliśmy przedwczoraj. W daniu głównym również zobaczymy starcie polsko-polskie.

Pierwotnie Bednarek miał mierzyć się z Janem Czerklewiczem (7-1, 2 KO), niestety złamanie kości nadgarstka wyeliminowało Kamila z tej imprezy. W jego miejsce na walkę wieczoru wskoczył Paweł Stępień (17-0-1, 12 KO). A jego rywalem będzie opromieniony dużym wyjazdowym zwycięstwem Michał Łoniewski (4-3, 2 KO).

Michał rekordem nie straszy, ale to przecież aktualny mistrz Polski wagi półciężkiej w boksie olimpijskim, który jako zawodowiec podejmuje bardzo trudne wyzwania. W piątkową noc w Kanadzie zdjął skalp z niepokonanego dotąd Nicka Fantauzziego (11-1, 5 KO). Z kolei Paweł to zawodnik numer osiem światowego rankingu wagi półciężkiej federacji IBF. Powinno być więc ciekawie. Teoretycznie wszystko stoi po stronie Stępnia, ale Łoniewski bywa nieobliczalny...

Gala w Mrągowie już 5 sierpnia. Poniżej próbka umiejętności Michała i jego walka półfinałowa poprzednich Mistrzostw Polski Seniorów.