BETERBIJEW vs YARDE POD KONIEC PAŹDZIERNIKA W LONDYNIE?

Hala O2 Arena w Londynie ma ugościć pod koniec października Anthony'ego Yarde'a (22-2, 21 KO) oraz mistrza świata IBF/WBC/WBO wagi półciężkiej, Artura Beterbijewa (18-0, 18 KO).

Promujący championa Bob Arum bardzo dobrze żyje i współpracuje z Frankiem Warrenem, który z kolei prowadzi karierę Yarde'a. I choć rosyjski bombardier ma wiele innych opcji, szef grupy Top Rank zrobił ukłon w stronę partnera biznesowego i wyśle swojego mistrza do Anglii.

- Mamy datę w drugiej połowie października. Beterbijew i jego adwokat są teraz na wakacjach, ale w przyszłym tygodniu mamy się spotkać i mam nadzieję, że wtedy zdołamy sfinalizować umowę - powiedział Arum.

Pięć tygodni temu Beterbijew już w drugiej rundzie zastopował Joe Smitha Jr i do swoich dwóch pasów dodał trzeci, ten w wersji WBO. Czwarty i ostatni tytuł wagi półciężkiej, przyznawany przez federację WBA, jest w posiadaniu Dmitrija Biwoła (20-0, 11 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 23-07-2022 15:32:17 
Tak naprawdę nie licząc Smitha, Ramireza, Bivola czy słynnego Canelo to chyba jedna z bardziej atrakcyjnych opcji w tej chwili dla Baterbijwa. Biorąc pod uwagę, że cała czwórka występuje w tej chwili na innej platformie, a trzech z nich współpracuje z Hearnem to raczej nie ma co narzekać na poziom rywala, tym bardziej, że rosjanin zbyt okazałego CV nie ma mimo trzech pasków więc Yarde na tle dotychczasowych jego oponentów będzie wyglądał porządnie.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 23-07-2022 17:17:42 
Świetna bijatyka, raczej dechy Yarde'a, choć może to potrwać dłużej, aniżeli z Joe. Artur ma swój wiek, więc to ostatni moment na najlepsze pojedynki i nie ma co tego odwlekać w czasie.
 Autor komentarza: impactor
Data: 23-07-2022 19:08:26 
Ciekawe zestawienie, jednak najbardziej chciałbym zobaczyć walke Artura z Bivolem. Oboje są na fali. Beterbiev pokonuje wszystkich w efektownym stylu i bez większych kłopotów, natomiast Bivol pokonując z niespodziewaną łatwością Canelo tylko potwierdził, że jest gotowy konkurować z najlepszymi. Poza tą walką, chciałbym zobaczyć Ramireza z Canelo, jeżeli ten wygrałby z GGG i chciałby zostać w półcięzkiej.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 24-07-2022 10:13:58 
Slabiutka walka, naprawde. Yarde mocno przerwklamowany, Kowal juz go zweryfikowal, a Beterbijev go ciezko znokautuje moim zdaniem.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 24-07-2022 12:21:19 
Z Arthurem miał problemy, co dopiero z Arturem :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.