WASYL 'VASYL' HALYCZ WRACA NA GALI GROMDA 10

Ukraiński bijok na gali GROMDA 10. Wygłodniały wilk. Wasyl VASYL Halycz wraca do gry!

Zwycięzca drugiego wielkiego finału turnieju GROMDA, w którym po krwawym starciu pokonał ZADYMĘ. Twardy, skupiony i idący zawsze na wyniszczenie. Z kim zmierzy się ukraiński bijok?

GROMDA 10 już 2 września.
KUP PPV na GROMDA.tv
Limitowana pula biletów na eBilet.pl

Najlepsza federacja walk na gołe pięści. Czas na krwawy piątek! Brutalne i widowiskowe starcia na gołe pięści uliczny wojowników, legend dzielnicy oraz mistrzów w swoich dziedzinach! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Pogromca TYSONA, mistrz świata i pierwszy triumfator turniej GROMDA, Mateusz DON DIEGO Kubiszyn powraca do gry! Autor najszybszego nokautu w walkach na gołe pięści, gdy posłał na dupę mistrza GLORY w 6 sekund, Patryk GLEBA Tołkaczewski ponownie stanie do walki i kolejny raz liczy na efektowny nokaut. Na gali GROMDA 10 zobaczymy najlepszych, najbardziej walecznych i charakternych bijoków. Bez kalkulacji. Po prostu idących na szaloną i krwawą wymianę. Przed nami niesamowicie ciekawy i mocny turniej walk na gołe pięści GROMDA.

Nie zabraknie oczywiście super fightów i nowych bitnych fighterów. Nowa odjechana i mroczna oprawa oraz całkiem inny anturaż.

GROMDA to nie porno, że wielkość ma znaczenie. Tutaj nie jeden twardy bijok udowodnił, że jest w stanie powalić giganta nawet jednym ciosem. GROMDA to nie patologia, tutaj mimo, że mamy ulicznych wojowników, owszem czasem krnąbrnych i wulgarnych, ale prawdziwych i każdy z nich udawania w walce, że ma charakter i wielkie serducho do walki. GROMDA to nie gala sportów walki, to miejsce gdzie udowadniasz, że masz cohones, twardą szczękę i no po prostu jesteś prawdziwym sk***m z krwi i kości.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 23-07-2022 13:38:41 
Jego rodacy gina na polu walki w Ukrainie, a ten sobie na Gromdzie walczy, a co tam. I niech nikt nie pisze, ze Usyk robi to samo, bo on jest ambasadorem wielkiego sportu i jako pierwszy wzial karabin w reke i chcial walczyc. A tutaj jakis chlopek roztropek buja sie po cieplych krajach, a teraz wraca na Gromde..
 Autor komentarza: funkykoval
Data: 23-07-2022 15:10:41 
po co ma walczyć jak frajerzy kupują im Bayaraktary?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.