FURY POTWIERDZA GOTOWOŚĆ DO WALKI Z JOSHUĄ: TO JA ROZDAJĘ KARTY

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) powtarza swoją niedawną deklarację dotyczącą walki z Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO) i dodaje kilka soczystych zdań w swoim stylu.

- Potwierdzam: zmierzę się z Joshuą w Wielkiej Brytanii, ale ta walka musi być darmowa, żadnego PPV, darmowe bilety. Ta walka nie może przynieść dochodów, nie jest dla pieniędzy. Podpisuję kontrakt - powiedział Fury.

- Takie są moje warunki, to ja rozdaję karty. Decyzja należy teraz do ekipy Joshuy. Bierzcie to albo spadajcie. Tak czy inaczej, ja mam wywalone - dodał "Król Cyganów".

Przypomnijmy, że 20 sierpnia w Dżeddzie Anthony Joshua i Aleksander Usyk (19-0, 13 KO) po raz drugi skrzyżują rękawice. Ukrainiec zdetronizował Joshuę we wrześniu zeszłego roku.

Zwycięzca walki Joshua vs Usyk II (jej stawką są należące do Usyka pasy IBF, WBA i WBO) mógłby się zmierzyć z mistrzem WBC Furym, choć po kwietniowym zwycięstwie nad Dillianem Whyte'em Fury ogłosił, iż przechodzi na emeryturę.

Mało kto jednak wierzy - zwłaszcza po ostatnich deklaracjach - że "Król Cyganów" nie skusi się na historyczny pojedynek o wszystkie pasy...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: FdeWitt
Data: 20-07-2022 23:53:16 
ohoho już zaczyna się smutne pierdolenie , ktoś cygajnerowi przekazał że musi podkręcić , bo on może ma wywalone to prawda ale na złoto ptaki przylatuja kluczem podobno to cygani stadem i z przyczepami.
 Autor komentarza: Scross
Data: 21-07-2022 02:50:45 
Tak już widzę jak Joshua i edzio walcżą za darmo.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 21-07-2022 10:03:24 
Kolejne pierdolenie pod publiczkę. Ten typ charakteru tak ma. Dzisiaj wywalone i zabawa, jutro antydepresanty i zalewanie pały. Jebać go i te jego emerytury i powroty. Myśli, że jakąś durną przewagę psychologiczną tym zdobywa? Im większe high tym niższe low.
Za darmo ... kretyn.
 Autor komentarza: khorne
Data: 21-07-2022 10:47:47 
już atencjusz skamle o walkę? miał okazję to wycofał się z pojedynku.
 Autor komentarza: smalllbulll
Data: 21-07-2022 19:07:42 
wkurwiający zaczyna być ten fjury
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.