ANDY RUIZ: MUSZĘ WYKORZYSTYWAĆ BŁĘDY ORTIZA I SWOJĄ SZYBKOŚĆ

Po zaledwie jednej walce drogi Andy'ego Ruiza (34-2, 22 KO) i Eddy'ego Reynoso rozeszły się, ale były mistrz świata wagi ciężkiej nie wyklucza, iż kiedyś najlepszy trener ostatnich dwóch lat znów powróci do jego narożnika.

Trenując w Canelo Team dawny champion wszechwag zrzucił kilogramy do granicy 116. Ale wcale nie wyglądał dobrze przeciwko Chrisowi Arreoli. Owszem, wygrał na punkty, ale z pewnością nie tak wysoko jak wskazali sędziowie, a po drodze raz zapoznał się z matą ringu.

Najbliższym rywalem "Niszczyciela" będzie Luis Ortiz (33-2, 28 KO). Pojedynek odbędzie się 4 września w Los Angeles. Tym razem Meksykanina do tej walki przygotowuje Alfredo Osuna.

- Eddy nie bierze udziału w moich przygotowaniach do tej walki, ale to dobry facet i w przyszłości znów będziemy współpracować. Sporo mi pomógł i nauczył - mówi pierwszy pogromca Anthony'ego Joshuy.

- Ciężko pracuję nad wydłużeniem kombinacji. Chcę przepuszczać akcje Ortiza i karcić go za każdy popełniony błąd. Muszę być mądry w tej walce i nawet jeśli będę agresywnie atakował, to odpowiednio dobierając swoje ciosy. Ortiz zapewne zaatakuje, a wtedy wykorzystam swoją szybkość i dynamikę - dodał Ruiz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 20-07-2022 16:58:58 
Walka fajna, bez faworyta taki łowca batoników versus zgredzik.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 20-07-2022 21:08:47 
Ruiza trudno trafić, bo ma dobrą obronę dzięki połączeniu gardy i balansu. Może to zrobić ktoś ruchliwy, kto go obskoczy i uderzy z boku, dzięki czemu ominie gardę. A Ortiz lotny na nogach nie jest i dlatego sądzę, że przegra.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 20-07-2022 21:53:55 
Ortiz w walce z Martinem pokazał że jest dziurawy i nie trzyma ciosu.
Ruiz z kolei z Arreolą też się nie popisał.

Ruiz moim zdaniem może pokusić się o pokonanie Ortiza.
 Autor komentarza: Scross
Data: 21-07-2022 02:53:41 
Im dłużej słucham smaluszka tym bardziej się utwierdzam, że wygra Ortiz.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.