PEDRAZA vs COMMEY: NA ROZPISCE ANDERSON, AJAGBA I LIPPE-MORRISON

Jared Anderson (11-0, 11 KO) - wielka nadzieja amerykańskiej wagi ciężkiej, po wyleczeniu kontuzji i ponad ośmiu miesiącach przerwy powróci na ring 27 sierpnia w Tulsie.

Daniem głównym będzie potyczka byłych mistrzów świata - Jose Pedrazy (29-4, 14 KO) oraz Richarda Commeya (30-4, 27 KO). Obu łączy porażka z genialnym Wasylem Łomaczenką. Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund w limicie kategorii junior półśredniej.

Tuż przed głównymi bohaterami wystąpi właśnie Anderson. Rywalem "Big Baby" będzie mało znany Miljan Rovcanin (24-2, 16 KO). Ich walkę również zakontraktowano na dziesięć starć, choć tu raczej wszystko skończy się dużo szybciej...

- Jestem w stu procentach zdrowy i gotowy na ten powrót - zapowiada Anderson.

Na karcie wstępnej, która nie obejmie transmisji ESPN, a jedynie ESPN+, po pierwszej porażce w karierze między linami zamelduje się Efe Ajagba (15-1, 12 KO). Jego formę sprawdzi przeciętny Węgier Jozsef Darmos (14-4-3, 10 KO). Ośmiorundową walką - także po pierwszej porażce w karierze, wróci syn byłego mistrza świata wagi ciężkiej - Trey Lippe Morrison (18-1, 17 KO). Ale on jeszcze nie zna nazwiska przeciwnika.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: selik
Data: 15-07-2022 11:13:50 
Zobaczyłem w rozpisce Ajagbe ....
Pan redaktor dopuścił się drobnego nadużycia pisząc, że formą Ajagby sprawdzi Jsef Darmos .... ( należało dodać sprawdzi zaopatrzyć w cudzysłów )
Darmos József - "Gladiator" Pan redaktor nie dodał przydomka !!
i kolejne ... chodzi o sformułowanie - przeciętny - nie słyszałem o tym zawodniku wcześniej i nadrobiłęm zaległości, poniżej walka Gladiatora z kimś tam ...
https://www.youtube.com/watch?v=xV6xGNv3140
nie wiem, który to który, ale wiem, że żaden na pewno nie jest przeciętny
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.