PO WAKACJACH ROBERT PARZĘCZEWSKI WRACA DO WAGI PÓŁCIĘŻKIEJ

Grupa Tymex Boxing Promotion wraca po wakacjach swoją 22. galą, na której na ringu zaprezentuje się między innymi Robert Parzęczewski (28-2, 17 KO). Transmisja w TVP Sport.

Kto będzie rywalem ambitnego częstochowskiego wojownika? - To na razie niespodzianka. Kibice czekają na takie pojedynki, więc wkrótce hitowa walka - mówią szefowie Tymexu.

Pod koniec 2021 roku Robert Parzęczewski wygrał w Radomsku jednogłośnie na punkty z Ukraińcem Tarasem Gołowiaszczenką i obronił tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wagi super średniej. Ale teraz wraca do starej, wyższej wagi półciężkiej.

- Robert wraca do wagi półciężkiej, w której był bardzo wysoko w rankingach światowych. Naszym celem jest powrót do czołówki list największych federacji. Wierzymy, że na najbliższej gali wykona ważny krok - powiedział Mariusz Konieczyński, prezes grupy Tymex Boxing Promotion.

Współpracujący z MB Promotions Mateusza Borka i Queensberry Polska Mariusza Krawczyńskiego włodarze Tymexu zapowiadają kolejne polsko-polsko starcia. - Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kibiców, którzy chcą oglądać oraz więcej pojedynków między Polakami.

- Na najbliższej gali między liny wraca także niepokonany zawodowiec Kamil Kuździeń. To kolejny z częstochowskich pięściarzy, z którym wiążemy duże nadzieje na przyszłość - dodał Konieczyński.

Tymex Boxing Promotion to grupa założona blisko 10 lat temu przez Mariusza Grabowskiego. Kontrakty ma podpisane z kilkudziesięcioma zawodnikami, między innymi Damianem Wrzesińskim, Tomaszem Nowickim, Łukaszem Maćcem, Saszą Sidorenko, Michałem Leśniakiem, Tomaszem Gromadzkim, Oskarem Kapczyńskim, Mateuszem Rzadkoszem, braćmi Stanisławem i Maksimilianem Gibadło oraz wieloma innymi. W barwach Tymexu mistrzynią świata była Ewa Brodnicka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sekundant
Data: 12-07-2022 11:57:16 
Niepokonany w dwudziestu ośmiu walkach, a pokonany w dwóch jedynie walkach :)
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 12-07-2022 12:34:14 
Moim zdaniem dobra decyzja bo ostatnio cos przygasl Robert.
 Autor komentarza: garylinker
Data: 12-07-2022 13:20:56 
Też wydaje mi się to być dobra decyzja. We wrześniu z chęcią zobaczyłbym walkę z Norbertem Dąbrowskim.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 12-07-2022 14:19:42 
Ta wyliczanka uświadomiła mi, czemu w sumie powstała Gromda. Padło 10 nazwisk (+"i wielu innych"), z których żadne nie wzbudza absolutnie żadnych emocji. Może Maciec trochę. Parzęczewski chyba tam jest najwięskzą gwiazdą.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.