DANNY GARCIA: W WYŻSZYM LIMICIE POCZUŁEM SIĘ MŁODSZY I SILNIEJSZY

Danny Garcia (36-3, 21 KO) po mistrzowskim trofeum w wadze super lekkiej i półśredniej 30 lipca rozpocznie marsz po tytuł w trzecim limicie - wadze junior średniej. Jego rywalem będzie mocny Jose Benavidez Jr (27-1-1, 18 KO), który przegrał dotąd tylko z Terence'em Crawfordem.

- Muszę pokazać się z jak najlepszej strony, a potem będę mógł pójść po dużo większe rzeczy. Krok po kroku. Rozmiary nie są najważniejsze, tylko umiejętności, determinacja i serce do walki. Wierzę w siebie, mam wszystko co potrzeba do wygrywania. Przeniosłem się do wagi junior średniej, by budować swoją legendę i spuściznę. Celem jest Galeria Sław, chce zostać legendą. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. I tak było przez całą moją karierę. Czuję się świetnie, zarówno od strony fizycznej jak i mentalnie. Mam na obozie paru młodych chłopaków, którzy mocno mnie naciskają. Ich głód mnie napędza i motywuje - mówi Garcia.

- W wyższym limicie poczułem się młodszy i świeższy. Będę silniejszy i lepiej przygotowany kondycyjnie. Zatęskniłem już za atmosferą dużego boksu, a kiedy jestem tak bardzo zmotywowany, nikt nie może mnie pokonać. Bo kiedy jestem szczęśliwy, jestem też groźny dla moich rywali - dodał pięściarz z Filadelfii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.