TYSON FURY: PODEJMĘ DECYZJĘ, GDY WYZNACZĄ MI OBOWIĄZKOWEGO RYWALA

2022-06-25, Redakcja, iFL

- Mam rok na obronę tytułu. Kiedy federacja wyznaczy mi obowiązkowego rywala, dopiero wtedy podejmę ostateczną decyzję odnośnie mojej przyszłości - mówi Tyson Fury (32-0-1, 23 KO).

- Mam wystarczająco dużo pieniędzy, a także żonę i sześcioro dzieci pod opieką. Jeśli więc ktokolwiek chce mnie krytykować za sportową emeryturę, może possać mi j**a - wypalił w swoim stylu mistrz WBC wagi ciężkiej.

- Mam przynajmniej rok na obronę tytułu, co osobiście potwierdził Mauricio Sulaiman, prezydent federacji WBC. Na ten moment na pewno nie myślę o boksie i nie chcę walczyć, być może jednak za pół roku zmienię zdanie. Kiedy federacja wyznaczy mi obowiązkową obronę z oficjalnym pretendentem, wówczas podejmę ostateczną decyzję co do mojej sportowej przyszłości - kontynuował "Król Cyganów", który nie byłby sobą, gdyby przy okazji nie ukąsił Anthony'ego Joshuę (24-2, 22 KO).

- Chyba sześć razy podchodziłem do walki z Joshuą i jestem już tym zmęczony. Za każdym razem coś nie wychodziło, bo ta primadonna po prostu nie chce walczyć. Ta mała dziwka nie mogłaby mnie pobić nawet gdybym spał, a on miałby kij bejsbolowy w ręku - dodał Fury.

<< Powrót na stronę główną <<