WYNIKI WAŻENIA PRZED GALĄ POLSAT BOXING PROMOTIONS 8

Uczestnicy sobotniej gali Polsat Boxing Promotions po raz pierwszy spotkali się w komplecie. Oficjalna ceremonia ważenia odbyła się na żużlowej Motoarenie w czasie Derbów Pomorza: Toruń kontra Grudziądz. W sobotę w Arenie Toruń fani zobaczą między innymi starcie o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze lekkiej.

W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów. Na gali Polsat Boxing Promotions 8 fani zobaczą sześć pojedynków zawodowych. Kartę walk otwierają trzy 6-rundowe zestawienia z udziałem zdolnych pięściarzy młodego pokolenia. Jako pierwszy między linami zamelduje się niepokonany Konrad Kozłowski, który o swoje szóste zawodowe zwycięstwo zmierzy się z Nikolasem Dzurnakiem. Walka odbędzie się w umownym limicie do 71,5 kilograma. Polak na ważeniu osiągnął wynik 70,65 kg, a Czech 71,05 kg.

W drugiej walce sobotniej gali PBP 8 Aleksander Bereżewski zmierzy się z innym z braci Dzurnaków - Kristianem. Polak mierzący w szósty zawodowy triumf, na wagę wniósł 67,45 kg, a Czech 68,5 kg. Starcie odbędzie się w umownym limicie do 68,5 kilograma.

W kategorii super lekkiej (63,5kg) boksować będą z kolei Bartłomiej Przybyła i Santiago Garces. Podczas ceremonii ważenia zarówno Polak jak i Kolumbijczyk osiągnęli wynik 64,1 kg, ale między linami na pewno nie będą tak zgodni.

Czwarta walka sobotniego wieczoru to starcie wagi półciężkiej, z uwzględnieniem jednego kilograma tolerancji, pomiędzy Pawłem Czyżykiem oraz Jonathanem Cotteretem. Wagowy wynik Polaka to 78,7 kg, a Francuza 80,1. Tuż po nich do ringu w Arenie Toruń wejdą Radomir Obruśniak i Zsolt Osadan. Stawką pojedynku polsko-słowackiego będzie pas Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze lekkiej. Obydwaj jego uczestnicy zmieścili się w limicie wagowym wynoszącym 61,2 kg. Obruśniak wniósł na wagę 60,75 kg, a Osadan 61 kg.

W walce wieczoru widowiskowo boksujący Ihosvany Garcia zmierzy się z doświadczonym i doskonale znanym na światowych ringach Ryno Liebenbergiem. Pięściarz z RPA w przeszłości krzyżował rękawice z gwiazdami światowego boksu i ma na koncie ponad cztery razy więcej walk od Garcii. Mieszkający i trenujący w Poznaniu Kubańczyk w przypadku zwycięstwa na pewno wiele zyska na rozpoznawalności. Na ceremonii ważenia Garcia osiągnął wynik 76,1 kg, a Liebenberg 76,15 kg.

W serwisie Biletyna.pl. trwa sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Promotions 8. Fani pięściarstwa, wydarzenia ringowe w Arenie Toruń będą mogą śledzić także przed telewizorami. Transmisja ruszy o godzinie 18:30 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight, a od 20:00 dostępna będzie także w Super Polsacie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.