RUIZ vs ORTIZ: ŚWIETNA ROZPISKA - 'PITBULL' CRUZ I MARES W AKCJI

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że Andy Ruiz Jr (34-2, 22 KO) spotka się z Luisem Ortizem (33-2, 28 KO) 4 września w Crypto.com Arena w Los Angeles. Dziś natomiast ogłoszono pełną rozpiskę, którą kibice dostaną w przekazie PPV.

Były mistrz świata wagi ciężkiej kontra były dwukrotny pretendent do tytułu - to na pewno rozbudzi wyobraźnię fanów dobrego boksu. Ale już wcześniej dostaną oni fajną "przystawkę".

Tuż przed głównymi bohaterami wystąpi wyrastający na nową siłę wagi lekkiej Isaac "Pitbull" Cruz (23-2-1, 16 KO). Jego rywalem na dystansie dwunastu rund będzie Eduardo Ramirez (27-2-3, 12 KO), a lepszy z tej dwójki nabędzie status obowiązkowego challengera do pasa federacji WBC.

Po ponad pięćdziesięciu miesiącach  przerwy między linami zamelduje się również znakomity swego czasu Abner Mares (31-3-1, 15 KO). Były mistrz świata trzech kategorii skrzyżuje rękawice z Miguelem Floresem (24-4, 12 KO). Walkę zakontraktowano na dziesięć starć w dywizji super piórkowej, w której Mares mistrzem jeszcze nie był, więc może...

Na rozpoczęcie transmisji PPV w wadze lekkiej naprzeciw siebie staną Jose Valenzuela (12-0, 8 KO) oraz Jezreel Corrales (26-4, 10 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.