FURY I WILDER ZGODNI JAK NIGDY - USYK ZNÓW POKONA JOSHUĘ

2022-06-22, Redakcja, TalkSport

Chyba jeszcze nigdy Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) i Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO) nie byli tak zgodni. Obaj wierzą bowiem, że Aleksander Usyk (19-0, 13 KO) w rewanżu znów pokona Anthony'ego Joshuę (24-2, 22 KO).

Pojedynek numer dwa odbędzie się 20 sierpnia w Arabii Saudyjskiej. Tym razem to Ukrainiec będzie bronił pasów IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Brytyjczyk natomiast wystąpi w roli challengera.

- Wielu ludzi stawia na Usyka, ja również oddaję na niego swój głos. W boksie wszystko może się zdarzyć, stawiam jednak na Usyka - mówi Wilder, który wciąż nie zdecydował się co do swojej sportowej przyszłości.

- Może wrócę, może nie, jeszcze nie podjąłem decyzji. Musicie jednak zrozumieć, iż jestem w stanie zarobić większe pieniądze poza ringiem niż w ringu - dodał "Brązowy Bombardier".

- Oczywiście Joshua może trafić czymś mocnym, wydaje mi się jednak, że Usyk będzie dla niego zbyt sprytny, zbyt szybki, za mądry, a do tego dojdzie również odwrotna pozycja. Joshua nie wytrzyma dwunastu rund na mocnym pressingu. Usyk znów okaże się lepszym bokserem i wygra także rewanż - przekonuje Fury.

<< Powrót na stronę główną <<