USYK I JOSHUA SPOTKALI SIĘ OKO W OKO PROMUJĄC SWÓJ REWANŻ

2022-06-21, Redakcja, Matchroom Boxing

Już 20 sierpnia w Arabii Saudyjskiej wyczekiwany rewanż Aleksandra Usyka (19-0, 13 KO) z Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO) o pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej. Obaj panowie wzięli dziś udział w pierwszej konferencji prasowej promującej to wydarzenie.

Egis Klimas, menadżer Usyka: To bardzo ważna dla obu zawodników. Joshua wraz z nową drużyną chce odzyskać pasy, a Aleksander chce je zatrzymać. Bo bardzo możliwe, że lepszy z tej dwójki już w kolejnej walce zaboksuje o status absolutnego i bezdyskusyjnego mistrza świata wagi ciężkiej. To będzie historyczny dzień dla całego boksu.

Robert Garcia, nowy trener Joshuy: Rozpoczęliśmy współpracę w grudniu i dziś widzę inną wersję Anthony'ego. 20 sierpnia zrobimy co w naszej mocy, by odzyskać tytuły. AJ jest większy, silniejszy i wiem, że korzystając ze swoich atutów stać go na wygraną. Usyk jest świetnym zawodnikiem, ma wszystko, ale i my będziemy na wszystko przygotowani. To co było to już przeszłość, liczy się tylko to, co jest przed nami. Nie mam wątpliwości, że AJ odzyska tytuły i zostanie po raz trzeci mistrzem świata wagi ciężkiej. Widzę jak bardzo tego chce i jak ciężko trenuje, a ja również chcę tego zwycięstwa. To byłby już piętnasty mistrz świata spod mojej ręki, ale pierwszy w wadze ciężkiej.

Aleksander Krasjuk, promotor Usyka: To wielkie wydarzenie i czujemy zaszczyt będąc jego częścią. Będziemy reprezentować z dumą nasz kraj i ojczyznę. Niech wygra lepszy.

SAUDOWIE DALI NA REWANŻ USYKA Z JOSHUĄ AŻ 80 MILIONÓW DOLARÓW >>>

Anthony Joshua: Jest wciąż we mnie wielki głód i motywacja. Skupiam się tylko na najbliższym celu, czyli walce z Usykiem, a następnym celem będzie status bezdyskusyjnego mistrza wagi ciężkiej. Usyk skopał mi tyłek, ale przyjąłem porażkę jak facet i wziąłem się za poprawianie niektórych rzeczy. Nie mogę się już doczekać wieczoru walki. Te dwanaście rund dużo mi powiedziało i pomoże mi w rewanżu. Jeśli ktoś mnie zna ten wie, że można mnie powalić, ale zawsze się podniosę.

Aleksander Usyk: Robimy wszystko, by jak najlepiej przygotować się do tej walki. Dam radość swoim rodakom wchodząc do ringu.

<< Powrót na stronę główną <<