USYK I JOSHUA SPOTKALI SIĘ OKO W OKO PROMUJĄC SWÓJ REWANŻ

Już 20 sierpnia w Arabii Saudyjskiej wyczekiwany rewanż Aleksandra Usyka (19-0, 13 KO) z Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO) o pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej. Obaj panowie wzięli dziś udział w pierwszej konferencji prasowej promującej to wydarzenie.

Egis Klimas, menadżer Usyka: To bardzo ważna dla obu zawodników. Joshua wraz z nową drużyną chce odzyskać pasy, a Aleksander chce je zatrzymać. Bo bardzo możliwe, że lepszy z tej dwójki już w kolejnej walce zaboksuje o status absolutnego i bezdyskusyjnego mistrza świata wagi ciężkiej. To będzie historyczny dzień dla całego boksu.

Robert Garcia, nowy trener Joshuy: Rozpoczęliśmy współpracę w grudniu i dziś widzę inną wersję Anthony'ego. 20 sierpnia zrobimy co w naszej mocy, by odzyskać tytuły. AJ jest większy, silniejszy i wiem, że korzystając ze swoich atutów stać go na wygraną. Usyk jest świetnym zawodnikiem, ma wszystko, ale i my będziemy na wszystko przygotowani. To co było to już przeszłość, liczy się tylko to, co jest przed nami. Nie mam wątpliwości, że AJ odzyska tytuły i zostanie po raz trzeci mistrzem świata wagi ciężkiej. Widzę jak bardzo tego chce i jak ciężko trenuje, a ja również chcę tego zwycięstwa. To byłby już piętnasty mistrz świata spod mojej ręki, ale pierwszy w wadze ciężkiej.

Aleksander Krasjuk, promotor Usyka: To wielkie wydarzenie i czujemy zaszczyt będąc jego częścią. Będziemy reprezentować z dumą nasz kraj i ojczyznę. Niech wygra lepszy.

SAUDOWIE DALI NA REWANŻ USYKA Z JOSHUĄ AŻ 80 MILIONÓW DOLARÓW >>>

Anthony Joshua: Jest wciąż we mnie wielki głód i motywacja. Skupiam się tylko na najbliższym celu, czyli walce z Usykiem, a następnym celem będzie status bezdyskusyjnego mistrza wagi ciężkiej. Usyk skopał mi tyłek, ale przyjąłem porażkę jak facet i wziąłem się za poprawianie niektórych rzeczy. Nie mogę się już doczekać wieczoru walki. Te dwanaście rund dużo mi powiedziało i pomoże mi w rewanżu. Jeśli ktoś mnie zna ten wie, że można mnie powalić, ale zawsze się podniosę.

Aleksander Usyk: Robimy wszystko, by jak najlepiej przygotować się do tej walki. Dam radość swoim rodakom wchodząc do ringu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 18:14:44 
JOshulak wygląda jakby miał się rozpłakać. Usyk ładnie przykokszony, wygląda na szerszego od ejdżejka. Czyżby wiadomości o tym że tak strasznie się wychudził były bujdą? Tylko Edziu szczęśliwy bo kasa od szejków się zgadza
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 21-06-2022 18:15:49 
W sumie to dobrze, że AJ się nie poddaje, wierzy w siebie i stara się wyciągnąć wnioski. Przez to ten rewanż będzie ciekawszy.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 18:16:51 
Usyk spogląda na ejdżejka jak na dorodną maturzystkę. Sambor chyba miał rację jak będzie wyglądać ta walka
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 21-06-2022 18:26:11 
Wg mnie Joshua jak najbardziej posiada narzędzia i cechy potrzebne by móc pokonać Usyka. Ludzie to chorągiewki więc popadli z jednej w skrajności w drugą stąd taki a nie inny odbiór rewanżu (częste wspominanie że Joshua nie może nic jakby był jakimś średniakiem) i tylko tragiczna dyspozycja Usyka mogłaby tu coś zmienić.

Joshua popadł w niełaskę, z pewnością stał się bardziej nerwowy i stanowczy w swoich zachowaniach ale wbrew pozorom to może podziałać na niego pozytywnie. AJ od zawsze nie lubił gdy się go lekceważyło bądź nie okazywało się mu należytego szacunku. Czy to Dominic Breazeale na pierwszych face to face czy Whyte, czy ten idiota Miller- wszyscy mocno potrafili go wkurzyć swoim brakiem szacunku co kończyło się w ringu prawdziwą demolką gdy do walki dochodziło.

Usyk szanuje AJ-a ale publika i część środowiska wyraźnie zaczęła dawać do zrozumienia że nie i to może napędzić AJ-a do naprawdę świetnej postawy. Chęć utarcia nosa, pokazania że jeszcze na wiele go stać gdy wszyscy zachwycają się teraz innymi robiąc z niego skończonego pięściarza.

Czy wygra? Nie wiem. Usyk jak to powiedział Pan Pindera w ostatnim wywiadzie to wyjątkowy facet. Nie widzieliśmy go jeszcze w ekstremalnych tarapatach i nie wiadomo jak sobie wtedy poradzi- np gdy AJ go mocno zacznie trafiać od początku i ostro na niego ruszy z pełną agresją.
Podejrzewam że do posadzenia na deski Usyka na stałe trzeba naprawdę bardzo się napracować natomiast silną postawą na pewno da się wygrywać z nim rundy bo to już widzieliśmy.

Dla mnie ta walka to 50/50%
Usyk jest lepszym pięściarzem natomiast Joshua jest bardzo dobrym pięściarzem o lepszych warunkach i sile co w boksie często przechylić może szanse nawet przy walce idącej skrajnie nie po myśli 1 z pięściarzy.
Usyk ma lepszą głowę natomiast wierzę AJ-owi (zasłużył wg mnie na kredyt zaufania) że zrobi co w jego mocy by w drugiej walce pasy wyrwać z powrotem.

Komu życzę wygranej? Obu bardzo szanuję i lubię. Niech wygra lepszy natomiast nie ukrywam że delikatnie bardziej zadowoliłaby mnie wygrana AJ-a. Czemu? Bo bardziej interesujące byłyby dla mnie starcia AJ-a jako mistrza chyba. Usyk już udowodnił że jest ścisłym topem ale jego można by fajnie zestawić w walkach mniejszego gatunku z czołówką które to AJ ma już za sobą i mimo że starcie obu z Furym byłoby czymś niesamowitym to jednak bardziej działa mi na wyobraźnię zestawienie Fury vs Joshua o wszystkie pasy.
Usyk i tak szybko wspiąłby się znów na wyżyny. Gdy Joshua przegra po raz drugi będzie miał Hearn nie lada zagwozdkę jak go dalej poprowadzić (o ile po takich perypetiach z tak wypchanymi kontami jeszcze by mu się chciało)
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 18:52:34 
wg mnie JOshua w ogóle nie pokazał że ma narzędzia żeby wygrać, bo nigdy nie walczył zwarciu, nigdy nie umiał korzystać z klinczy. Narzędzie ma w postaci wzrostu, no ale to o każdym można tak powiedzieć kto jest wyższym od Usyka. Natomiast ja nigdy nie widziałem żeby Joshua w jakiejkowiek walce pokazał że korzysta z przewagi warunków, no chyba że mowa o uciekaniu i dystansowaniu, tylko że to z Usykiem nie przejdzie. Jedyne co widzę dla Aj to poprawę kondycji i więcej przyśpieszen w końcówkach, może sędziowie wyciągną mu korzystny wynik
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 18:56:50 
Joshua prezentuje bardzo jednowymiarowy boks, Wilder przy nim to człowiek zagadka, po Joshule zawsze można spodziewać się tego samego. Może ten nowy trener go czegoś nauczy, bo inaczej będziemy znów widzieć bezradnnego Antosia w ringu
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 19:01:20 
szkoda że Lennox jest już na emeryturze, z chęcią zobaczyłbym jak wyjaśnia kwestię braku szacunku z tym przereklamowany Ejdżejkiem
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 21-06-2022 19:02:55 
Ziomus wyczerpuje znamiona choroby zwanej "logoreą", czyli - mówiąc językiem dla niego zrozumiałym - sraczki słownej.
Może by skierować gdzieś na jakieś forum, gdzie mógłby sam je wypełnić swoim gdakaniem?
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 21-06-2022 19:03:49 
Uważam, że różnie można uzasadniać wższość jednego nad drugim. Usyk ma argumenty, by postawić go wyżej od AJ, jako pięściarza i ambasadora boksu: jest lepszym zawodnikiem, jest niepokonany, dokonał większych osiągnięć, a w bezpośrednim starciu "skopał tyłek" (cytat AJ-a) wielkiemu faworytowi na jego terenie, nie musząc go nokautować. Poza tym ma klasę i nigdy nie używa "śmieciowej gadki". Nie drwi z rywali.
To wszystko sprawia, że życzę wygranej właśnie jemu.
Oczywiście wygra lepszy i jeżeli będzie nim AJ, to także z przyjemnością obejrzę jego możliwe starcie z Furym, lecz teraz to właśnie walka Usyk vs Fury bardziej do mnie przemawia, jako "bój stulecia" wagi ciężkiej.
AJ-a zobaczyłbym chętniej z Wilderem.
*
Kibicuję Usykowi, ale wiem, że pragnienie zemsty potrafi wykrzesać z ludzi pokłady umiejętności, jakich nikt nie brał pod uwagę, prognosując szansę jednego i drugiego. Rick Roufus, pobity przez Marka Piotrowskiego kickboxer wspominał, że przez cały czas od porażki codziennie patrzył na zdjęcia Piotrowskiego wiszące na ścianie w jego domu. W rewanżu zdemolował Polaka w dwie rundy. Dlatego również nie sądzę, by to była dla Usyka taka łatwa robota, choć jest faworytem.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 19:04:29 
wypier*dalaj na pudelek, tam nie trzeba nawet skierowania dla takich szonów jak ty
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 19:06:15 
trzeba Antosiowi dać radę żeby powiesił sobie zdjęcie Usyka w łazience. Wtedy jego szansę wzrosną o 50 %
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 19:10:10 
ciekawe jak to jest że Antoś taki korzysta z laboratriów, komputerów, jakiś nowinek technicznych z kosmosu i przegrywa podczas gdy taki Fury ogranicza się do walenia konia 7 razy dziennie i wszystkich odprawia z kwitkiem
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 21-06-2022 19:11:45 
Jak na to spopjrzeć obiektywnie to AJ jest na trajektorii Lewisa - przegrał przez lucky punch, zrewanżował się, teraz przegrał drugą walkę, ma szansę się zrewanżować i być jak Lewis, w sensie że nie ma niepomszczonych porażek.
Jest tylko taki drobny problem, że Usyk to nie McCall :).
Natomiast zgadzam się z pełni z BD, ludzie to chorągiewki nieumiejący wyważyć opinii. Ile rok temu było tu szczekania, że Usyk jest za mały do HW, że nic nie osiągnie, że "z Chisorą miał problemy, a AJ go zniszczy", itd. itp. Wydaje mi się, że dokładnie ci sami ludzie teraz piszą na odwrót, dochodząc do kompletnie kuriozalnej sytuacji, że za groźniejszego boksera zaczęli uznawać takiego Whyte'a czy Parkera. Joshua przy możliwościach, które posiada, zwłaszcza największej w HW destrukcyjności, ma bardzo realne szanse z każdym. Oczywiście nie wychodząc jako mistrz na wlasnym terenie, nie będzie faworytem z takim geniuszem jak Usyk, ale szanse ma powiedziałbym w granicach 20%. Z każdym innym bokserem HW jest faworytem, a z każdym poza Wilderem i Furym - pewniakiem.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 19:14:59 
nie zgadzam się z tym. Aj nie posiada największej destrukcjoności, tutaj jest tylko jeden król Deontaj Wilder. Cios ejdżeja jest przereklamowany, nie pamiętam żeby kogoś znokautował jednym uderzeniem. Usyk w sumie ma większą siłę rażenia niż Joshula biorąc pod uwagę siłę ciosu z odpornością. Jest większe prawdopodobieństwo że to Ukrainiec wygra przed czasem niż Joshua. Na miejscu Antosia swojej wygranej szukałby w walce na pełen dystans i w pomocy sędziów.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 19:17:01 
no i ci co się znają to widzieli już mankamenty Antka od walk z Whyte, Kliczko. Nie widzę oznak jakiegoś chorągiewowania na tej stronie. Ostatnio czytalem komentarze po walce z Takamem i tam też było 90% komentarzy nieprzychylnych Ajowi, nie ma mowy o chorągiewach żadnych. Po prostu są tacy psychofani i coś im się uroiło
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 21-06-2022 19:44:08 
@Ygnac

No właśnie. Wchodzi sobie człowiek na stronę, widzi, że dużo komentarzy, więc myśli, że ciekawa konwersacja się nawiązała. Po czym wchodzi w artykuł i widzi tylko monolog tego zjeba, szukającego atencji. Ależ trzeba mieć nudne życie...
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 19:47:20 
pizda7up 7 % tłuszczu, 7 gr wagi mózgu, max 7 połączonych zwojów neuronowych w makówce
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 19:47:56 
impresive łel don mejt
 Autor komentarza: funkykoval
Data: 21-06-2022 20:08:19 
myślicie że sparingpartner Włada ucieknie przed Usykiem na emeryturę? czy na niej 'zostanie' ? bo profilaktycznie się wybrał
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 21-06-2022 20:09:55 
@Ziomus

Zapraszam do Krakowa na sparing. Zobaczymy kto jest pizdą.
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 21-06-2022 20:12:20 
Jedyna twoja broń to inwektywy. Tyle, że one na mnie nie działają. Spływa to po mnie jak po kaczce. Jesteś taki kozak to wbijaj. Zobaczymy w ringu co potrafisz
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 20:14:14 
dobra ziomeczku muszę wiedzieć jaki masz staż, bo ja nigdy nie trenowałem, więc w zależności od tego ile trenujsz potrzebowałbym czasu na przygotowanie chuda szkapo
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-06-2022 20:14:32 
Chyba nie spływa skoro się odnosisz. Niby zwracasz mu uwagę, a sam produkujesz tony niepotrzebnego syfu tutaj.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 20:15:55 
wiadomo że jak ty trenujesz dajmy na to ze 2 lata, to ja bym potrzebował tak z pół roku na przygotowania żeby to było sprawiedliwe
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 20:16:29 
Polakos jak to zwykły trollik, w dodatku już wyprowadzony z równowagi i się rzuca na lewo i prawo
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-06-2022 20:17:21 
Moją wielką siłą jest zachowanie spokoju i absolutnej kontroli sytuacji w każdym temacie.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 20:17:59 
Polakos siła spokoju, powineneś reklamować tabletki na nerwy, przydałyby się dla tego kolegi pizda4ever
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-06-2022 20:25:54 
Ja jestem zdania, że tylko spokój nas może wszystkich uratować, więc kolega który tak regularnie fika i zaprasza porządnych i szanowanych użytkowników na tzw. szparingi powinien sobie dać na wstrzymanie bo naprawdę na nikim to nie robi żadnego wrażenia na forum dyskusyjnym.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 20:26:58 
NO najczęściej jak ktoś tak fifarakuje to jest największą pizdą, dlatego radziłbym mu to zaniechać, bo później się okaże że to drugi Najman jeszce
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 21-06-2022 20:27:55 
@Polakos

Skoro nikt z redakcji nie reaguje na to gówno, które typ robi pod każdym tematem to czuję się zobowiązany zrobić z nim porządek. W psychologa się nie baw Polakos. Rola rzecznika prasowego Canelo na Polskę wychodzi Ci doskonale i przy tym zostań. To, że na coś reaguje nie znaczy, że mnie to rusza. Dla mnie Ziomuś jest jak kłębek kurzu. Tylko problem w tym, że te tumany kurzu unoszą się pod każdym artykułem, a ja kocham ten portal, więc chcę tego zjeba stąd wyjebać.

@Ziomus

To jak potrenujesz z 20 lat to się zgłoś po wpierdol. Chuda szkapa ma 45 cm w bicepsie i kondycję na maraton.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 20:29:09 
skoro masz kondycję na maraton, to musi być u ciebie słabo z dynamiką
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 21-06-2022 20:30:30 
To przyjedź do Krakowa i udowodnij mi, że jestem pizdą i drugim Najmanem. Na chuj liczysz?
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 21-06-2022 20:31:32 
No to tym lepiej dla ciebie. Zapraszam
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 20:32:02 
ok dawaj namiary, przyjadę do ciebie za pół roku, bo skoro jesteś instruktorem, więc musisz już chwilę trenować, więc i ja bym coś co nie co musiał
 Autor komentarza: Uznam
Data: 21-06-2022 21:03:05 
Dawaj Ziomuś do Krakowa po nokaut, nie bój się jak Fury, który uciekł przed unifikacją:))
 Autor komentarza: Uznam
Data: 21-06-2022 21:04:56 
Jak ty nigdy nie trenowałeś, to fajnie to kiedyś Mayweather skwitował, nie byłeś nigdy w ringu to zamknij jadaczke i nie udzielaj porad.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 21-06-2022 21:06:08 
Ja tam nie widzę żadnego wychudzonego Usyka. Ukrainiec wyluzowany, a AJ w sumie tez w swoim stylu.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 21:07:01 
coś tam miałem 1 raz rękawice na rękach, więc też nie do końca, no ale wiadomo tu byłyby potrzebne regularne treningi. Ten gościu jest prawie tak dobry jak Mayweather więc to nie przelewki
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 21:09:53 
w dodatku wielki atleta 100 kg wagi 7 % tłuszczu, biega maratony i ma 45 cm w bicku. W dodadatku ma mendy i mózg o wadze 7 gram, dzięki czemu jest odporny na udeerzenia. Może zamiast mnie powinen wyzwać Furego i zamiast w Krakowie to walczyć w Dubaju
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 21:10:55 
w sumie to takie uosobienie i mentalność jak Antoś, ja bardziej mam takie inklinacje jak Fury czyli grill i piweczko :) to mogłaby być ciekawa konfrontacja
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 21:11:08 
dubaj w krakowie można by rzec
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 21-06-2022 21:15:28 
Ziomus to orgowy wrzód na dupie, ale te wirtualne ustawki pachną dzieciarnią na kilometr. Wiadomo że nikt do nikogo nie będzie przez pół polski zapierdalał. Ludzie mają swoje życie, pracę, rodzinę..
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 21-06-2022 21:37:57 
Ja próbowałem filtra za Ziomusia, który opracował Sekundant (można sobie wyszukać), ale trzeba ładować od nowa za każdym razem, więc wróciłem do starej metody - po prostu nie czytam trolla. Omijam te wpisy.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 21:48:05 
ariosto a co to jest to co ty piszesz jak nie trolling, stwierdzenia typu że Ruiz miał lucky punch choć posłał na dechy JOshuę 3 razy. Przecież Antoś sam się pchał do półdystansu, a to jest oczywiste że tam Ruiz jest o wiele lepszym bokserem. Na moje oko to właśnie ty jesteś trollem, było jeszcze kilka takich twoich głupich stwierdzeń ale już mi wyleciało z głowy
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 21:49:01 
w każdym razie czekam na ten skrypt do blokowania, też poblokuje sobie kilku delikwentów
 Autor komentarza: MODM
Data: 21-06-2022 22:21:50 
Tutaj tylko trener Clevlanda mógłby zrobić porządek. Pozdrowienia Clevland 💪
 Autor komentarza: CzystyHarry
Data: 21-06-2022 22:46:51 
Sprawa jest prosta, płaci mu od posta.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 22:50:21 
czym harry chyba bitocoinami
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 21-06-2022 23:01:22 
Nie placi mu ale taki spamer jest mu na reke:) podobnie jak Polakos, przedstawiciel Canelo na europe srodkowo-wschodnia;) wazne by sie pisalo jak w brukowcu.
 Autor komentarza: hms
Data: 21-06-2022 23:20:45 
@Boks4ever
Z ciekawości, gdzie w Krakowie trenujesz? może się znamy
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 23:30:06 
on nie trenuje w Krakowie tylko pod Krakowem, w remizie
 Autor komentarza: CzystyHarry
Data: 21-06-2022 23:30:17 
12 groszy...
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-06-2022 23:38:06 
tyle harry bierze za zrobinie laski
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 22-06-2022 00:35:31 
@Ziomus

Pod jednym tematem piszesz, bym dał Ci pół roku, a tutaj, że tylko raz miałeś rękawice na rękach. Mietek na gigantycznym kacu pod monopolowym byłby większym wyzwaniem niż Ty.

@hms

Daj maila to się odezwę. Nie chcę podawać tu swoich danych osobowych, bo ta pizda nie da mi spokoju.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 00:38:11 
no pół roku by wystarczyło na takiego adepta jak ty, właśnie dlatego potrzebuje aż tyle czasu bo rękawice miałem raz na pięsciach dosłownie i musiałbym się przestawić. NIe ma się co dziwić skoro niby zajmujesz się tym na co dzień i zawodowo, myślę jednak że traning nie sprawia że ma się większe jaja, dlatego pół roku by mi starczyło
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 00:48:40 
zresztą po tym co jako pierwsze wspominasz, czyli sprawy sylwetkowe to widać że to pewnie kolejny kulturysta/instruktor fitness zgrywający wielkiego znawcę w sportach walki. Pewnie trenuje dzieci, albo kompletnych laików. Szkoda że nie wrzucisz jakiegoś filmiku, nawet nie musiałbyś pokazać twarzy, ale pokazujące twe niby umiejętności. Założę się że nawet tutaj by cię wyśmiali za technikę leszczyno
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 22-06-2022 14:06:24 
@Ziomus

Ty nie trenujesz nic, ale zakładasz, że ja nie mam żadnych umiejętności, mimo, że jestem trenerem. Szkoda mi już na Ciebie czasu. Dziwki maja to do siebie, że są tylko na raz. Wyruchałem Cię wczoraj intelektualnie, więc dziś już mi się nie chce. Nie istniejesz dla mnie. Przyjeżdżasz do Krk, albo nie zawracaj mi dupy. Bez odbioru!
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 14:19:08 
co ty se możesz naruchać tym swoim mikro pundolkiem 7 mm błaźnie. Nic nie trenuje ale od dziecka byłem utalentowany motorycznie ze świetną koordynacją, dlatego zakładam że mam większy potencjał od takiego po żał się boże kulturysty, speca od sportów walki. Też mam takich kumpli kulturystów nisko poziom tłuszczu po 100 kg, no i co z tego jak żadni z nich sportowcy nigdy się nie wybijali, nie wiem w ogóle po co o tym wspominasz jak to nie ma nic wspólnego ze sportem i talentem do niego
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 14:26:37 
zresztą chamie dawaj jakiś filmik pokazowy z twoimi umiejętnościami, możesz sobie założyć jakąs kominiarę jak nie chcesz ujawniać tożsamości. Chętnie się wszyscy pośmiejemy skoro zgrywasz takiego kozaka, a jestem pewien że gdybyś wrzucił taki filmik to 90 % cię skrytykuje
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 22-06-2022 14:26:54 
No to masz problem, bo ja mam i dobre geny i ciężko trenuję. A moim pindolkiem mógłbym zrobić ci krzywdę. Pewnie doskonale wiesz, że 20 cm to sporo. Ale nie bój się. Ja cię tylko pobiję, nie mam zamiaru cię zgwałcić.
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 22-06-2022 14:27:35 
Jak dostaniesz filmik to na bank nie przyjedziesz.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 14:28:56 
no nie będziesz mieć takiej możliwości nawet, bo najpierw musiałbyś potrafić mnie położyć, a nawet z tym twoim treningiem byłoby ci ciężko. O tym że pindolek 20 cm wiem że to dużo, bo sam mam taki, a ty wiesz dlatego że miewasz takie w dupie cwelu
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 14:29:20 
ok to przeeślij żebym mógł to stwierdzić
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 14:32:21 
jak prześlesz i stwierdzę że nie jestem w stanie dojść do takiego poziomu to wywieszam białą flagę i już cię nie zaczepiam, choć w sumie to raczej ty mnie pierwszy zaczepiłes
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 22-06-2022 15:06:33 
Wiesz co odechciało mi się... Robimy tylko niepotrzebny gnój na tej stronie. Są tematy gdzie się zgadzamy (np odnośnie Furego). Więc jak zakopuję topór wojenny. Nie ma sensu się wykłócać. Potrafisz pisać merytorycznie o boksie i kilka Twoich komentarzy mi się podobało. Także po prostu nie wchodźmy sobie w drogę i będzie dobrze ;)
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 16:00:20 
ok ziomuś jak będę w Krakowie to dam znać, może zamiast zgrywać jean clauda, umówimy się na wódeczką jaką
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 22-06-2022 16:41:29 
Nie piję alkoholu, ale na coś zawsze można się ustawić ;) Fajnie, że doszedłeś do podobnych wniosków i zakopaliśmy topór wojenny ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.