SMITH JR: PO CIOSIE BETERBIJEWA W UCHO NIE DOSZEDŁEM JUŻ DO SIEBIE

Redakcja, Instagram

2022-06-20

- Kiedy trafił mnie mocnym ciosem pod koniec pierwszej rundy, straciłem koncentrację - mówi Joe Smith Jr (27-4, 21 KO), który przegrywając w sobotnią noc z Arturem Beterbijewem (18-0, 18 KO) stracił pas WBO wagi półciężkiej.

- Ta walka nie poszła tak, jak sobie to wyobrażałem. Popełniłem błąd, trafił mnie za ucho i po tym ciosie pod koniec pierwszej rundy tak naprawdę już do siebie nie doszedłem. Straciłem koncentrację, a powinienem wziąć głęboki oddech, nieco bardziej się zrelaksować i wrócić do swojego boksu. Po prostu chciałem walczyć i oddać, co tylko popchnęło mnie do tych samych pułapek. Teraz zrobię sobie trochę wolnego, utrzymując się oczywiście cały czas w dobrej formie fizycznej i zobaczymy co przyniesie mi przyszłość - dodał były już champion World Boxing Organization.

TEDDY ATLAS ZACHWYCONY BETERBIJEWEM: BYŁ NICZYM TERMINATOR >>>

Beterbijew zunifikował pasy WBC, WBO i IBF wagi ciężkiej. Ostatni pas - ten w wersji WBA, należy do Dmitrija Biwoła (20-0, 11 KO). Zanim jednak poznamy absolutnego mistrza na granicy 79,4 kilograma, Rosjanin prawdopodobnie najpierw 22 października w Londynie skrzyżuje rękawice z Anthonym Yarde'em (22-2, 21 KO).