ZNAKOMITY ANDY CRUZ UCIEKŁ Z KUBY - WKRÓTCE ZAWODOWY DEBIUT?

Znakomity Andy Cruz - trzykrotny mistrz świata w boksie olimpijskim (2017, 2019, 2021) i złoty medalista igrzysk w Tokio (2021), miał w połowie maja debiutować w gronie zawodowców, ale przez konflikt z trenerem został odsunięty od walki. Teraz uciekł i zadebiutuje w innych okolicznościach.

Po sześćdziesięciu latach kubańscy pięściarze zostali dopuszczeni do boksu zawodowego, ale wciąż pod kontrolą trenera kadry i na zasadach kubańskiego związku. Cruz pokłócił się ze sztabem szkoleniowym, ukarano go w najgorszy dla niego sposób, nie zawalczył, więc wziął sprawy w swoje ręce.

Niespełna 27-letni pięściarz uciekł z ojczyzny i zadebiutuje w gronie zawodowców, tylko u innego promotora. I prawdopodobnie za dużo większe pieniądze. Teraz zacznie się walka promotorów, bo chętnych do zakontraktowania Cruza na pewno nie zabraknie...

Mistrz szermierki na pięści ma startować w wadze lekkiej. Poniżej przypominamy Wam walkę o złoty medal Mistrzostw Świata 2019. Rywalem Cruza była nadzieja amerykańskiego boksu - Keyshawn Davis.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 20-06-2022 15:12:01 
Jeśli uciekł na dętce od traktora, to nie wiadomo, w którą stronę wiatr i prądy go poniosą. Ihosvany'ego Garcię z kilkoma kolegami to zdryfowało aż na Mierzeję Helską.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 20-06-2022 15:24:15 
pewnie już mierzy do knockaut gymu
 Autor komentarza: Zjebany
Data: 23-06-2022 05:45:53 
Lol:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.