NOVA BEZ SZANS - POPISY ROBEISY RAMIREZA

Po fatalnym debiucie Robeisy Ramirez (10-1, 6 KO) udowadnia, że z każdym kolejnym startem coraz lepiej czuje się w boksie zawodowym. Dwukrotny mistrz olimpijski urasta do jednego z najlepszych obecnie pięściarzy świata w wadze piórkowej.

Naprzeciw kubańskiego mańkuta stanął niepokonany dotąd Abraham Nova (21-1, 15 KO). Dziś jednak nie miał szans z Ramirezem...

Po dwóch jeszcze w miarę równych rundach, w końcówce trzeciej Ramirez zranił przeciwnika i tylko gong wyratował Amerykanina. W czwartym starciu wciąż warunki dyktował Kubańczyk, by efektownie zakończyć pojedynek w piątym lewym krzyżowym na szczękę. Sędzia pochylił się nad Novą i nawet nie zaczynał liczenia, od razu ogłaszając nokaut.

- Współpraca z trenerem Ismaelem Salasem to dla mnie błogosławieństwo. Biłem dużo na korpus, aż w końcu otworzyłem go sobie na ciosy na górę. Gdy zobaczyłem lukę, wziąłem sprawy w swoje ręce i skończyłem walkę - powiedział po wszystkim Ramirez.

"Średni" Troy Isley (6-0, 4 KO) - olimpijczyk z Tokio w barwach USA, posłał Donte Stubbsa (6-6, 2 KO) na deski w czwartej odsłonie, a na początku szóstej dokończył dzieła zniszczenia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 19-06-2022 10:17:36 
Obok Richarda Abrila i Geovany'ego Bruzona najbardziej białoskóry kubański bokser, jakiego znam. Boksuje bardzo efektownie i myślę, że stać go zdominowanie wagi piórkowej. Ze względu na warunki fizyczne raczej nie powinien iść wyżej (max do super piórkowej, ale broń Boże do lekkiej).
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 19-06-2022 11:30:52 
Nie obserwuję tych niskich kategorii i jak wychodzili do ringu, to myślałem, że Kubańczyk to ten ciemniejszy.
Poza tym Kubę od Portoryko odróżnić po fladze też niełatwa sprawa.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 19-06-2022 11:39:49 
W sumie Morrell jr. też do tych bardzo ciemnych kubańczyków nie należy.
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 19-06-2022 13:56:01 
Ramirez bardzo dobrze wypadl, dwie pierwsze rundy jeszcze w miare wyrownane lecz od 3 rundy zaczal przelamywac Nove lokujac bardzo mocne ciosy a skonczenie walki lewym po prostu bajka. Trzeba koniecznie obserwowac tego zawodnika.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.