JOE JOYCE vs CHRISTIAN HAMMER 2 LIPCA W LONDYNIE

Wicemistrz olimpijski z Rio, Joe Joyce (13-0, 12 KO) miał 2 lipca walczyć z byłym zawodowym mistrzem świata wagi ciężkiej Josephem Parkerem, ale ostatecznie stoczy tego dnia walkę z Christianem Hammerem (27-9, 19 KO). Gala odbędzie się w Londynie, w walce wieczoru zobaczymy pojedynek w wadze super koguciej - Zolani Tete vs Jason Cunningham.

Joyce - numer jeden rankingu WBO, numer dwa rankingu WBC i numer sześć rankingu IBF - stoczył swój ostatni dotychczas pojedynek w lipcu zeszłego roku, wygrywając przed czasem z Carlosem Takamem. 

Natomiast Christian Hammer - niegdyś naprawdę mocny zawodnik, obecnie raczej luksusowy journeyman - przegrał dwa z trzech ostatnich pojedynków, ulegając Hughie Fury'emu i Frankowi Sanchezowi.

Dodajmy, że oprócz ww. pojedynków 2 lipca w stolicy Anglii zobaczymy pojedynek Callum Johnson (20-1, 14 KO) vs Igor Michalkin (24-3, 11 KO), czyli mocną walkę w wadze półciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Flakon
Data: 16-06-2022 19:09:05 
Ale mu dali "zawodnika" haha to chyba na podtrzymanie formy.
On nawet przed czasem RTD z Hughie Furym przegrał, kiedyś może i był dobry teraz to typowy journeyman.
Joyce to pierwsza 10-tka i powinien zawodników najdalej z pierwszej 15-stki dostawać
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 16-06-2022 22:11:15 
Baa, jego nawet ciezko znokautowal nasz Wach, ale overall Hammer to solidny rywal, nie przewraca sie po byle ciosie i nie dazy do tego, aby tylko wyjsc i sie przewrocic i przegrac, no ale liczylem na lepszego rywala. Joyce takich rywali nie potrzebuje, nawet na podtrzymanie. Juz lepszym rywalem bylby Jennings, ktory napsul mu mnostwo krwi i w mojej ocenie, tam Jennings mogl wziac zwyciestwo i nikt nie powinien miec pretensji.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 17-06-2022 00:39:33 
Czemu tak? Po co Hammer. Wystrzeli z dwa razy na walkę a tak na wstecznym cały czas w głębokiem defensywie i podda się szybko bo Joyce dużo uderza. Ale nędza.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 17-06-2022 01:17:09 
Hmm czyli nie jest tak, że zamiast z Parkerem, JJ zaboksuje z "mniej znanym rywalem". Rywal znany bardzo dobrze :).

Z jednej strony wypełniacze są potrzebne i łatwo sobie wyobrazić coś gorszego (np. Duhaupas, Molina, Teper...) - a tak przynajmniej można to podciągnąć pod korespondencyjne starcie z Sanchezem czy H Furym. Ale z drugiej strony, pytanie czy mający 36 lat Joyce ma czas na takie walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.