MAYWEATHER JR STOCZY WE WRZEŚNIU W JAPONII KOLEJNĄ POKAZÓWKĘ

Jeden z najlepszych bokserów wszech czasów, 45-letni dziś Floyd Mayweather Jr stoczy we wrześniu pokazowy pojedynek w Japonii.

Rywalem Floyda będzie Japończyk Mikuru Asakura, 29-letni gwiazdor MMA, popularny przede wszystkim w swojej ojczyźnie. Dokładną datę i lokalizację walki Mayweather Jr vs Asakura mamy poznać wkrótce.

Ostatnia pełnoprawna, zawodowa walka Mayweathera Juniora miała miejsce ponad cztery lata temu, gdy "Money" znokautował w sierpniu 2017 roku gwiazdora MMA Conora McGregora. 

Następnie Floyd wystąpił w grudniu 2018 roku w Azji, błyskawicznie nokautując podczas sylwestrowej gali RIZIN w japońskiej Saitamie młodego i popularnego kickboksera, Tenshina Nasukawę.

W czerwcu 2021 roku Mayweather stoczył kolejny pokazowy pojedynek, tym razem z kontrowersyjnym youtuberem Loganem Paulem. Werdyktu nie ogłoszono, ale przeważał legendarny czempion.

W maju 2022 roku zobaczyliśmy natomiast Mayweathera w pokazówce w Abu Zabi, gdzie zdeklasował Dona Moore'a.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SWJar
Data: 14-06-2022 13:36:41 
No no nabiera tempa.
Defensywa nadal na wysokim poziomie, tym razem w doborze rywali :P
 Autor komentarza: Flakon
Data: 14-06-2022 17:21:24 
Facet musi być jakimś wybitnym biznesmanam naprawdę.
Bo naprawdę nie wiem jakiemu prawdziwemu kibicowi chce się jeszcze oglądać tego narcyza z przerośniętym ego, szczególnie po ostatnim pojedynku z YouTuberem, którego nawet nie chciało mu się znokautować, by wyrwać więcej pieniedzy za rundy.
 Autor komentarza: KarateTsunami
Data: 14-06-2022 17:37:01 
To proste, Mayweather to jeden z najlepszych bokserów w historii, a dodatkowo najlepiej zarabiający w historii pięściarz. To działa na wyobraźnię i dlatego jest on wciąż w stanie robić na swoich cyrkowych popisach duże siano.

Pierwsza "walka" która nie sprzeda się zbyt dobrze, będzie tą po której już nigdy nie wyjdzie do ringu, nawet na pokazówkę ;)
 Autor komentarza: Flakon
Data: 14-06-2022 18:47:10 
Tylko ktoś kto ma odrobinę rozumu - tzn. przecietny Kowalski wie że Floyd to robi dla pieniędzy, a nie kibiców.
Jest minimalista chcącym jak najwięcej zarobic, czy Amerykanie to aż tak głupi ludzie ze tego nie widzą ?

nie piszę o Mayweatcherze z czasów prime tylko... O tych cyrkach które teraz wyrabia.
Walki z tym Paulem, z jakimś 3 razy mniejszym kick bokserem z Japonii

Floyd był jednym z najlepszych bokserów w historii ale dziś jest zwyczajnie sprzedajną dziwka ale... Jeszcze gorsi są Ci co za to płacą, bo facet z tym Paulem nie pokazał nic fajnego, po prostu bezpiecznie przeboksował, było to mega żałosne widowisko i mam nadzieje że nawet ci głupi amerykanie przekonaja się o tym niedługo i przestaną wykupywać/ogladać jego tzw. "walki".
 Autor komentarza: heatbeat
Data: 14-06-2022 20:51:08 
Czemu ten Klaun nie da nam spokoju swoją osobą? Bo jest zbyt ograniczony intelektualnie aby zająć się czymkolwiek sensownym. Bo jego przerośnięte ego nie pozwoli mu na zejście z klasą ze sceny. Dlatego będzie ciągle zawracał dupę i pieprzył jak niedorozwinięty tiktoker.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 14-06-2022 20:54:41 
heatbeat oglądałem ostatnio taką walkę w abu dhabi. Floyd wciąż dostarcza niesamowite emocje. To był pokaz umiejętności na najwyższym poziomie. W dalszym ciągu najlepszy boks, nigdzie takiego nie uświadczysz. Niech Floyd walczy jak najdłużej, to jak walczy to miód na oczy
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 14-06-2022 20:55:22 
wolę już oglądać jego walki pokazowe, niż nudziarzy jak np Canelo, obijany przez trochę wyższego bivola
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 14-06-2022 21:08:04 
czekamy na taką walkę w Polsce. Myślę że Mayweather Adamek to byłoby coś na co wszyscy czekamy. Nawet są w podobnym wieku, więc byłoby sprawiedliwie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.