WŁADIMIR KLICZKO: WCIĄŻ WOŁAMY O POMOC!

Zbrodnicza inwazja putinowskiej Rosji na Ukrainę trwa już 105 dni. Były mistrz świata wagi ciężkiej Władimir Kliczko (brat mera Kijowa Witalija Kliczki, również byłego czempiona królewskiej dywizji) nie ustaje w apelach o pomoc dla krwawiącej ojczyzny.

JOSHUA: NAJTRUDNIEJSZĄ WALKĄ W KARIERZE BYŁA TA Z KLICZKĄ >>>

- Ponad 100 dni rosyjskiej inwazji i zbrodni wojennych. Wciąż wołamy o pomoc! Potrzebujemy pomocy. Ile? Dopóki trwa wojna, nigdy nie będzie wystarczająco! - stwierdził Kliczko.

Wojska rosyjskie kontynuują tymczasem szturm Siewierodoniecka. Mimo że przerzucili do obwodu ługańskiego bardzo duże siły, ukraińskiemu wojsku udało się odepchnąć ich na pewien czas na wschodnie rubieże miasta. Obecnie Rosjanie znów zdobywają jego znaczne obszary.

Rosyjska armia skupia się też na ataku w kierunku Słowiańska i ostrzeliwuje m.in. infrastrukturę cywilną w szeregu miejscowości. Ukraińcy wykorzystują fakt koncentracji Rosjan na Donbasie i starają się kontratakować w rejonie Charkowa. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 08-06-2022 21:42:32 
Szkoda że UE zachowuje się tak, jak się zachowuje.. chuje..
 Autor komentarza: narodowiec
Data: 08-06-2022 23:29:57 
Garbaty a poszedłbyś na wojnę z Rosją gdyby był pobór dla ochotników? Ruski mają atom więc nie jest tak prosto ich zaatakować. Każdy kraj ma swoje interesy i nikt tak bardzo nie wyrywa się do pomocy jak Polska. Jak Ukraińcy chcą pomocy powinni zaoferować Polsce coś w zamian. Na razie Polska wspomaga ich za frajer.
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 09-06-2022 00:44:47 
W wojsku bylem 20 lat temu, Nie pisze o atakowaniu ruskich, tylko o nie włażenie im w dupę tak jak to robi kanclerz niemiec i przywodca francji. To jest żenada..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.