WIDEO: 'CZOŁG' DAVIS ZASTOPOWAŁ ROMERO

Rolando Romero (14-1, 12 KO) dobrze wszedł w pojedynek w początkowych minutach, ale Gervonta Davis (27-0, 25 KO) uśpił go w szóstej rundzie lewym sierpowym i obronił pas WBA Regular wagi lekkiej. Poniżej akcja kończąca ten pojedynek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 29-05-2022 08:19:32 
Zanim Tank Uśpił Romero, przyjął naprawdę solidny prawy, ale trzeba przyznać że Davis ma bardzo dobrą szczękę. Ja go na deskach nie widziałem, chyba nigdy na nich nie był..
 Autor komentarza: Waluk
Data: 29-05-2022 08:25:20 
Po walce nawet wyśmiewał Romero. Było tam złej krwi
 Autor komentarza: Polakos
Data: 29-05-2022 08:44:43 
Linia 7,5 rundy na walkę Lary - Lara wygrywa w ósmej rundzie.
Linia 5,5 rundy na walkę Davisa - Davis wygrywa w szóstej rundzie.

Buki znają się na sporcie.

Jeśli chodzi o Davisa to lepiej dla jego kariery czy też budowania pozycji, większej zauważalności w światowym boksie to lepiej żeby rozstał się z PBC (chyba, że nie ma takich ambicji żeby budować historię). Niby walczy w PPV, niby jest elastyczny wagowo, niby kosi kolejnych rywali ale to tak naprawdę jest wszystko niezauważone przez ekspertów czy też fanów bo Ci przeciwnicy są po prostu bardzo marni. Naprawdę, jeśli mu zależy to powinien ruszyć za tym Garcią, nawet jeśli to byłby pojedynek bez pasa - co byłoby oczywiście z korzyścią dla widzów bo dostaliby świetny pojedynek.
 Autor komentarza: Glacenemenes
Data: 29-05-2022 08:56:13 
Ale piękna akcja !
Człowiek z Baltimore dumny ze swego miasta!
Ciekawe kto następny?
 Autor komentarza: Hugo
Data: 29-05-2022 10:13:15 
Poza ringiem Davis jest narwańcem, ale w ringu stał się wyrachowanym lisem. Zorientował się, że bójka z Romero może się dla niego źle skończyć, więc konsekwentnie wciągał go na kontrę, aż upolował. Wygrał dzięki dojrzałości i elastyczności stylowej, których jego rywalowi zabrakło. Po tej walce jest dla mnie jednym z dwóch (obok Łomaczenki) liderów LW, przewyższających Kambososa, Haneya i Garcię. Romero absolutnie nie powinno się skreślać. Dzisiaj zapłacił za brak doświadczenia w starciach z silnymi przeciwnikami, ale może wrócić mocniejszy i dojrzalszy.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 29-05-2022 11:24:55 
co za gala, co za atmosfera dwa koty na przeciwko siebie, tylko w Usa jest największy boks, Edziu z tymi swoimi podrzędnymi galami z kotletami jak BAbic, czy Okolie może się schować.
 Autor komentarza: Glacenemenes
Data: 29-05-2022 12:58:34 
Kambosos z Haneyem się szybko dogadali ,zresztą najpierw chciał nawet Łomaczenkę,
A u Errola i Crawforda cisza .
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 29-05-2022 13:17:29 
Dobra walka pomimo low volume trzymająca w napięciu od początku po sam koniec. Myślałem, że Davies coś zerwał w 01:22 do końca 5 rundy kiedy po przestrzeleniu tej wild left hand aż się skrzywił co mogłoby zepsuć walkę i pytanie czy dokończył to na adrenalinie i bólu czy rzeczywiście jakaś kontuzja - https://i.imgur.com/giEcMV6.png

Co do zakończenia to tak jak napisał Hugo, piękne wciągnięcie na kontrę... shades of Pac-Marquez IV. Romero wyglądał na tle Daviesa jak z wagi wyżej, szeroki i wyrzeźbiony podczas gdy Davies w tej wadze wygląda na małego, mimo że ma problemy z limitem. Tank to kot i bardzo dojrzał, potrafi iść do przodu, ale też walczyć będąc wycofanym i wyrachowanym. Czekamy na duże walki mając nadzieję, że interesy telewizji i promotorów w tej wadze zostaną jakoś pogodzone.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.