JUŻ W PIĄTEK GALA PBP 7 W LUBLINIE

Siódma gala, siedem walk. W piątek 27 maja w Lublinie do ringu powrócą czołowi pięściarze grupy Polsat Boxing Promotions. W walce wieczoru Osleys Iglesias zmierzy się ze słynnym Isaakiem Chilembą o dwa pasy wagi super średniej. W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na majową galę.

Dla niezwykle utalentowanego Osleysa Iglesiasa będzie to już trzecia walka w naszym kraju. Kubańczyk, głośno mówiący o chęci przyjęcia polskiego obywatelstwa, ma na koncie pięć nokautów we wszystkich pięciu stoczonych przez siebie pojedynkach zawodowych. W Lublinie jego rywalem będzie niezwykle doświadczony Isaac Chilemba. Pochodzący z Malawi pięściarz w przeszłości krzyżował rękawice z najlepszymi przedstawicielami wagi super średniej i półciężkiej na świecie. Stawką tego pojedynku będą pasy IBO International oraz WBA Intercontinental.

Po porażce z Arturem Mannem do ringu powróci Nikodem Jeżewski. Czołowy polski pięściarz wagi junior ciężkiej celuje w szybki i emocjonujący powrót na zwycięską ścieżkę. Jego rywalem będzie Łotysz Arturs Gorlovs, który aż osiem z dziewięciu wygranych przez siebie walk kończył nokautami. Z pewnością nie jest to rywal, którego Jeżewski może zlekceważyć.

Do kanonu gal Polsat Boxing Promotions weszły już pojedynki utalentowanej młodzieży. W czterech pierwszych walkach zaprezentują się Miłosz Grabowski, Bartłomiej Przybyła, Konrad Kozłowski, Remigiusz Runowski i Aleksander Bereżewski. Pojedynki ambitnych młodzieżowców z pewnością rozgrzeją publiczność czekającą na dania główne.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 24-05-2022 22:10:22 
Byłem zaskoczony, jak pierwszy raz poszedł news o tym. Wysoko grają. Chilemba to mocna marka.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 24-05-2022 23:04:07 
Iglesias nie mniejsza... ;)
 Autor komentarza: Hugo
Data: 24-05-2022 23:53:57 
Amatorskie wyniki Iglesiasa wręcz powalają: 2:2 w walkach z Glebem Bakszy, 1:0 z Davidem Morrellem, 1:0 z Eumirem Marcialem, ujemny bilans z Arlenem Lopezem i Israilem Madrimowem, ale żadnej porażki przed czasem.
Oby tylko Chilemba przyjechał dobrze przygotowany.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 25-05-2022 07:59:20 
Polsat ma pieniądze i chce je wydawać, ale nie ma zawodników. TVP ma zawodników, nie ma forsy i te gale wyglądają słabiutko jakościowo. Dlatego tak średnio się ucieszyłem gdy przyszło info, że Cieślak ma boksować u Wasyla bo co on może mu dać? Dwie walki z marnymi zawodnikami i po raz kolejny go gdzieś wyślą żeby zarobić. Oczywiście to tak w dużym uproszczeniu bo Michał pewnie wszędzie by jakieś szanse miał, ale tak to wygląda. W bezpośrednią konfrontację wewnątrz grupy z innym polskim cruiserem bez wsparcia PPV też nie wierzę.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 25-05-2022 10:38:36 
A rzeczywiście. Wpadł mi w oko ten drugi Kubańczyk, Ihosvany, a tego jakoś 'radar nie złapał', ale faktycznie gość wygląda bardzo dobrze. Mimo wszystko Chilemba - bardzo odważny ruch.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.