SIEDMIOCYFROWA GAŻA DLA KOWNACKIEGO ZA WALKĘ Z CHISORĄ

Eddie Hearn przyznał kilka dni temu, że Dereck Chisora (32-12, 23 KO) podpisał już kontrakt na walkę z Adamem Kownackim (20-2, 15 KO), wciąż jednak nie uczynił tego Polak. A oferuje się mu naprawdę dobre pieniądze.

Taki pojedynek miałby się odbyć 9 lipca w Londynie. Najlepszy polski "ciężki" kuszony jest wysoką gażą. Ceniony dziennikarz Dan Rafael poinformował, że chodzi o siedmiocyfrową wypłatę, czyli minimum milion dolarów.

Ale Keith Connolly - menadżer Polaka, rozmawia nie tylko z Hearnem. Startujący dotąd na galach z cyklu Premier Boxing Champions nasz rodak może zamiast w Londynie wystąpić właśnie na letniej imprezie PBC. Prawdopodobnie kto da więcej, ten skusi Adama...

Dla obu zawodników to walka z rodzaju być albo nie być. Chisora notuje trzech porażek z rzędu na punkty - najpierw z Aleksandrem Usykiem, potem dwukrotnie z Josephem Parkerem. Kownacki natomiast został dwa razy zastopowany przez Roberta Heleniusa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 22:27:24 
Pbc ma na pewno pierwszeństwo w negocjacjach bo to wieloletni partnerzy. Z Edziem nigdy nie wiadomo na czym się stoi, nie zdziwiłbym się jakby gaża była okazała, jednak przeprowadzka i walki w Gb mogły by być obarczone koniecznością jakiś ustępstw, dawania forów Czezorze. Dla mnie wcale walka nie jest pewna, Adaś jest mądry i ma pozycję na pewno nie da się wyrolować Edziowi, jak Hearn chce podbierać zawodników z Ameryki to musi im zaoferować o wiele wyższe oferty
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 22:28:30 
aczkolwiek sam pomysł zrealizowania takiej walki bardzo ciekawy dla mnie 60 do 40 dla Kownackiego
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 22-05-2022 23:08:05 
Tutaj wszystko zależy od tego, jak swoją karierę widzi Kownacki. PBC na pewno nie zapłaci mu więcej, niż Hearn za walkę z Chisorą. Dlatego jeśli Adam ma świadomość, że to ostatnie podrygi jego poważnej kariery, wybierze Anglię i Chisorę. Tutaj sprawa jest w zasadzie oczywista. Anglik najwyraźniej chce kontynuować, więc po trzech porażkach z rzędu potrzebuje zwycięstwa. Kownacki jest najlepszą opcją. Zardzewiały, zapasiony, z dyskusyjną szczęką i psychiką. Nic tylko brać i lać.

Z kolei jeśli Kownacki wierzy w zmartwychwstanie swojej sportowej kariery, powinien wybrać PBC i za znacznie mniejsze pieniądze zmierzyć się tam z kimś słabszym. W takim wypadku zrzuciłby rdzę, realnie ocenił, na co go jeszcze stać i w jakim miejscu znajduje się pod względem formy. W takim wypadku (zakładając zwycięstwo) wypłata byłaby znacznie niższa, ale Adam ponownie wróciłby do wielkiej gry. Co z kolei dałoby lepsze możliwości negocjacyjne i taktyczne. A choćby i Wilder i nie za "bańkę" a za dwie.

Z Chisorą nie wygra na pewno. Za długa przerwa, powrót po dwóch porażkach, znakomity "wywiad" Hearna, który nie po to składa takie propozycje, żeby topić kasę zainwestowaną w swoich zawodników. Więc na pewno ma dobre rozeznanie co do aktualnej formy Polaka.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 22-05-2022 23:18:09 
Kownacki powinien to brać, lepsza opcja byłaby pewnie jakaś walka rozpedowa, ale na min. 1mln USD to Kownacki może czekać długo i się nie doczekać.
Szczyt kariery Adam ma już za sobą, po pokonaniu Chisory i Martina niepotrzebnie pchał się na dużego i twardego boxera sluggera i skończyło się jak widzieliśmy.
Niech bierze Chisore jakieś tam szanse ma, zarobek solidny, walka będzie widowiskowa, później dwie, trzy walki z ogórkami i będzie w miejscu w którym jest, tylko bogatszy o ten mln, a nie oszukujmy się walki o pas nie dostanie, chyba, ze wskoczy w jakieś zastępstwo.
 Autor komentarza: Sambor
Data: 22-05-2022 23:42:55 
Oba są człapaki ale Chisora większy i technika lepsza czyli go rozjebie na łapach chyba że go dojedzie wiek ale nie czyli KO na Kownackim ale i tak brać walke jak na stole okrągłe bańki bo z Kownasia już nic nie będzie i tak
 Autor komentarza: Riwako
Data: 23-05-2022 00:25:45 
Z tego co pamiętam to Kownacki za druga walkę z Heleniusem dostał około 500 tys zielonych, więc czy PBC może zapłacić mu dużo więcej po 2 przegranych? Wątpię.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 23-05-2022 00:31:30 
Szczerze, nie sądziłem, że Kownacki dostanie aż tyle. Powinien to brać i tak już nic ze swojej kariery nie wyciśnie, a do wielkiej walki ciężko mu będzie doczłapać widząc ilu jest pretendentów.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 23-05-2022 02:58:30 
dawaj kasę Edziu dla Kownaki i zróbmy fight Kownaki Chezora łel don mejt emejzing fajt. Może jeszcze Siślak załapie się na kartę walkę wtedy to już w ogóle będzie Siślak and Kownaki emejzing
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 23-05-2022 03:03:19 
Edzie zapowiedział że walka Kołpaki Czezora to będzie e lot of fan
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 23-05-2022 03:06:24 
w tle też wspominał coś o Siślaku, kto wie może też wystąpi, oł tu arina łil bi elektryfajted
 Autor komentarza: Clevland
Data: 23-05-2022 08:09:56 
Adam powinien przygotować się porządnie biorąc takie pieniądze.

On nie zmienił nic w swoim boksie. Nadal:
-ciosy z samych rąk,
-na prostych nogach,
-brak obrony,
-często z nogami z tyłu,
-znaczna nadwaga.

To Arreola po walce z Kownackim (walka dwóch worków bokserskich - obaj bez nóg i obrony, wchodziło prawie wszystko co zadali), poprawił obronę i popracował nad ciosem.
W walce z Ruizem wyglądał o niebo lepiej.

Adam choćby po to aby chronić swoją głowę (mocno naruszoną) mógłby się wziąć za technikę i wagę.
Mógłby zgłosić do obecnego trenera Arreoli odpowiedzialnego za nowe zmiany.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 23-05-2022 09:31:21 
Dobra walka dla Chisory na podbudowanie rekordu.
Adam niestety przegra bo nie widzę z jego obroną możliwości wygranej a do tego po nokautach od Heleniusa Adama pewność siebie niestety ale zgasła .
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 23-05-2022 11:29:37 
zresztą ja bym nie wierzył we wszystko co mówi Edziu, ta kwota może być wzięta z sufitu tak jak te niby oferty od szejków, do których już nie raz Edzia nawiązywał a do niczego nie dochodziło, albo wiąże się z jakimiś warunkami dla Adama dzięki którym Chisora będzie mieć przewagę. Jeśli Adam nie podpisze to później znajdą się forumowi znawcy kontraktów którzy będą wypominać to kilka lat, a g wiedzą co tam może być w tym kontrakcie, po za tym Edziu to kłamca taka jego praca, nie podniecał bym się tym co on gada
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 23-05-2022 11:31:05 
bo on zawsze przedstawi to tak, jakby drugiej stronie złożył emejzing ofertę, a jak jest w rzeczywistości to nie wiadomo, może to być jakaś tylko wydmuszka dla naiwniaków, że jaki to ten Edzio nie jest w porządku, a to kawął ch i zawsze szuka tylko udogodnień dla swoich pupilków kosztem rywali
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 23-05-2022 11:33:50 
ja mimo wszystko wolałbym Adama w Pbc bo tam może podążać własną ścieżką ma main eventy, a tak to Edziu narzuci mu co ma robić, jeszcze będzie stosować jakieś szachrajstwa, co do kwot to już nie raz byliśmy świadkami jakiś wydumanych fantazji np szejkowie które nie miały pokrycia w rzeczywistosci zwłaszcza u Edzia
 Autor komentarza: Kanonier23
Data: 23-05-2022 21:40:26 
Jeśli to prawda to Kownacki powinien wziąć te pieniądze i zakończyć po tej walce karierę. Nie wygra walki z Chisorą, Dereck przełamie go fizycznie i to dość szybko.
 Autor komentarza: VVD
Data: 24-05-2022 00:22:43 
Kownacki to przegra, zaliczył ogromy zjazd a Nordycki Koszmar rozwalił mu karierę i być może go rozbił.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 24-05-2022 09:56:47 
Hearn wziął nieprzygotowanego Balskiego dla Babicia bo wiedział że to szansa na wygraną.

Teraz Kownacki ma dać wygraną Chisorze.
Wiadomo że Adam nic nie zmienił w swoim boksie i podejściu do niego.
Tak więc będzie ciężkie k.o.
Adam z dziurawą obroną i dziurawym już chełmem nie ma szans przetrwać 12 rund z Chisorą.
Adam ciosami z samych rąk nie posadzi Chisory.

W jednym będzie lepszy - w tuszy...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.