BALSKI POSŁAŁ BABICIA NA DESKI, ALE PRZEGRAŁ NA PUNKTY

Adam Balski (16-2, 9 KO) posłał na początku walki Alena Babicia (11-0, 10 KO) na deski, w ostatniej rundzie znów miał go zranionego, przegrał jednak jednogłośną decyzją sędziów w swoim debiucie w kategorii bridger (101,6kg).

Zgodnie z przypuszczeniami Chorwat od razu ruszył szturmem do przodu. Adam wyczekał 15 sekund, wystrzelił lewym sierpowym z kontry i posłał wielkiego faworyta na deski. Babić jednak szybko doszedł do siebie nie było mowy o skończeniu go przed czasem. Druga runda szalona, porwała kibiców w Londynie. Nokaut wisiał w powietrzu, ale żaden z nich nie odpuszczał.

ALEN BABIĆ: BALSKI TO ŚWIETNY I TWARDY ZAWODNIK, GODNY RYWAL >>>

Pressing Babicia zaczął dawać się Adamowi we znaki w trzecim starciu. Zainkasował mocny prawy sierp i prawy podbródek, lecz nie ustępował ani na krok. Adama złapał kryzys w czwartej odsłonie. Zaatakował dopiero w końcówce. Przegrał te trzy minuty, a pod jednym i drugim okiem pojawiły się już ślady pojedynku. W piątej rundzie pięściarz z Kalisza skoncentrował się na ciosach pod dole. W szóstej Babić znów podkręcił tempo. Większej krzywdy tymi atakami nie robił, lecz Adam dwoma zrywami nie mógł urywać tych rund.

Siódme starcie wyglądało bardzo dobrze przez dwie i pół minuty. Niestety Babić trafił mocnym prawym sierpowym na szczękę i aż do gongu na przerwę mocno naciskał podopiecznego Andrzeja Liczika. Balski przeżywał bardzo trudne chwile w kolejnych trzech minutach. Otrzymał dwie mocne bomby - najpierw prawym podbródkowym, potem lewym sierpowym, i tylko dzięki twardej szczęce dalej stał na nogach. Inni pewnie już by się przewrócili...

Gdy wydawało się, że już po wszystkim, Balski równo z gongiem huknął prawym sierpowym, którym zranił rywala. Sędzia uznał jednak, że cios padł już po gongu i ukarał Polaka odjęciem punktu. W połowie dziesiątej, ostatniej odsłony, Balski znów zranił Babicia, znów prawym sierpowym, jednak nie było już paliwa w jego baku, by dokończyć dzieła zniszczenia. A na punkty tej walki wygrać nie mógł. Na pocieszenie usłyszeliśmy od komentatorów DAZN "Bardzo chętnie zobaczymy rewanż".

ADAM BALSKI: DOBRA BITKA, ZA MAŁO BOKSU >>>

Sędziowie punktowali 95:93 i dwukrotnie 97:91 - wszyscy na korzyść Babicia. Tym samym sięgnął on po pas WBC Silver i zapewnił sobie walkę o mistrzostwo świata federacji WBC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 21-05-2022 23:03:44 
To była momentami widowiskowa i emocjonująca walka. Babić jest dość ograniczonym pięściarzem, ale odporny na ciosy i potrafi przyłożyć. Adam Balski zawalczył jak na jego możliwości dobrze. Nie można mieć do niego zbyt wiele pretensji. Wg Polakowi zabrakło siły ciosu, może mógł być aktywniejszy w ringu, korzystać z przewagi szybkości, pracy nóg, zwinności, ale nie było najgorzej. Mimo wszystko porażka trochę boli, bo walka przy większym szczęściu Polaka i większej aktywności mogła być wygrana.
 Autor komentarza: BumPromotion
Data: 21-05-2022 23:04:41 
Dlaczego ciosy Balskiego wyglądały jakby cofał rękawice 5 cm przed głową Babicia?
 Autor komentarza: BOXER
Data: 21-05-2022 23:06:09 
Jak ten Balski mógł to przegrać to nie wiem .Przecież ten Babic jest upośledzony w ringu .
MASTER by go zjadł i wypluł .Adamowi brakowało siły ciosu .
 Autor komentarza: Kondec91
Data: 21-05-2022 23:06:17 
Nie sądziłem, że Babić jest w stanie utrzymać takie tempo, myślałem, że musi opaść z sił od ciągłego walenia cepami.
 Autor komentarza: Tommmy
Data: 21-05-2022 23:07:27 
Balski pokazal m.in:
- serce do walki
- braki kondycyjne w rundach
- mankamenty techniczne w obronie
- problemy z koncentracja
- dobra prace nog

Pokazal rowniez, ze zachwyty nad Babiciem sa duzo na wyrost.
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 21-05-2022 23:07:41 
Adam oddał rundy "mistrzoswkie"
Nie wiem jak z tym odjęciem pinkty, wydawalo sie że niby zbyt póżno, ale Babic nie protestował. Każdy lepszy technik wypuktowałby Babicia bardzo wysoko. Adam mega szczęka, chorwat wydolnośc konia. Takie luźne spostrzeżenia.
 Autor komentarza: LORZAmasonska
Data: 21-05-2022 23:08:12 
DObrze się to oglądało heheh, gratuluję Balskiemu pełnego dystansu, Adam ma zaletę że jak dostanie cios to idzie w bitkę nie cofa się.
 Autor komentarza: Mistralizzato
Data: 21-05-2022 23:08:51 
Szkoda tej porażki. Za mało ciosów na dół i cyba trzeba było więcej ryzykować od 8 rundy w górę, ale pewnie zabrakło sił. Masternak zrobiłby kotlety z Bbicia do 6 rundy.
 Autor komentarza: Kelhar
Data: 21-05-2022 23:10:29 
Może ten występ da Balskiemu jakieś dalsze szanse, w końcu bridger jeszcze w rozruchu i tam może znaleźć swoją niszę. Babić nie zdechł kondycyjnie i tym może zaskoczył Polaka, ale ta walka była do wygrania. Nie ma się co podniecać bijokiem, a tu niektórzy sugerują, że wszedł na jakiś wyższy poziom taktyczny. To jednowymiarowy osiłek spod remizy i każdy technik robi go jak dziecko. Dwóch sędziów "pilnowało" wyniku, dali tylko jedną rundę Balskiemu oprócz pierwszej.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 21-05-2022 23:10:58 
Babic nie spuchł bo sam dyktował tępo, powoli sobie chodził za Balskim i cepił na średniej intensywności. Tak się ciężko zmęczyć. Balski zamknięty w gardzie, niektore przyspieszenia super lewy na dół i na górę a potem prawy cep, no ale za mało, zdecydowanie zbyt rzadko. Było widać że Balski sie czuje dobrze tylko na dystans, po tym ciosie z gongiem w nastepniej rundzie ruszył ale starał sić być jak najdalej do Babica tak że duzo ciosów pruło daleko przed twarzą brodacza. Kurde znowu łeb obity, jest twardy ale ile tak można.
Szacun dobra walka, ale była do wygrania
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 21-05-2022 23:12:16 
Wziewne środki na astmę plus coś jeszcze. Stawiam na EPO. W trakcie przygotowań może coś w stylu clenbuterolu, stąd relatywnie niska waga Babicia. Ale w tym wypadku bez przesady. Na sucho nie da się boksować w takim stylu. Facet każdym ciosem chciał urwać głowę, do tego masę uderzeń wyprowadził w powietrze, co wykańcza jeszcze bardziej.

Rivas go rozjedzie, niezależnie od tego, co przed walką weźmie. Kondycję i wydolność Babić może sobie "kupić", ale umiejętności bokserskich nie kupi. Tutaj trafił na przeciwnika, który nie zdołał wykorzystać wszystkich dziur w obronie Chorwata. Prawdziwy bokser pośle go na dechy w pierwszych rundach. Jednak to już nikogo nie będzie obchodziło, bo cel został osiągnięty. Przy takim stylu Babić sprzeda całą halę a może nawet załapie się na PPV.

Balski... Cóż, nie błysnął ringowym intelektem, ale walkę przetrwał i raczej zostanie zapamiętany. Dzięki temu może liczyć na kolejny zarobek na wyspach.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 21-05-2022 23:12:22 
O matko ale cepownia xD

Aż ciężko się to momentami oglądało. Babic... Ten gość na serio chciał wyskoczyć do Hrgovica? xD Przecież ten by go zmaltretował jak dzieciaka...

Ogólnie to Balski to będzie taki maks tego co Alen może z siebie wycisnąć. Babic to taki Kownacki trochę- naturalny talent do ciągu na rywala i bicia z dużą intesywnością przy beznadziejnej obronie i rzadkim używaniem głowy do myślenia w ringu. Ba, Babic jest chyba jeszcze głupszy bo właściwie w każdy atak ładuje 100% i aż dziw bierze że nie umiera w ringu po kilku rundach ze zmęczenia.
Taki drwal z niego. Rąbie ile fabryka dała ale tak to czytelne i tak niebezpieczne dla niego że nawet Adam z całym szacunkiem dla niego był bliski wygranej przed czasem (co prawda nieco przypadkowej ale KD zaliczył w pełni słusznie)
Daleko nie zajedzie Babic.

Co do Adama to facet ma co fajny dar który w boksie się mocno przydaje. Taki trochę Tomek Adamek pod tym względem a mianowicie odporność na ciosy i szybkość regeneracji. Da się go zranić i nie raz już to widzieliśmy włącznie z dniem dzisiejszym ale stoi dalej twardo, kontaktuje że trzeba machnąć łapami i jeszcze wystarczy mu przerwa żeby zaraz skakać jak nowo narodzony.
Gdyby nie to byłby masakrycznym przeciętniakiem ale mając taką cechę połączoną z niezłą fizycznością, dynamiką to na postrach dyskotek na pewno wystarczy... Gorzej z podbijaniem światowej czy nawet Polskiej sceny boksu.

Myślę że mógł zawalczyć lepiej. Wbrew pozorom aż tak mocno go Babic nie zapychał. Natomiast ładnie się odgryzał i pokazał charakter. Dał sobie obić głowę nieźle a troszkę szczęścia więcej i mógłby wygrać przed czasem.
 Autor komentarza: canislupuscampestris
Data: 21-05-2022 23:14:14 
@SWJar Dokładnie. Ale do intelektualnych tuz z tego forum to raczej nie dotrze.
 Autor komentarza: boolek
Data: 21-05-2022 23:15:39 
https://u.pcloud.link/publink/show?code=XZpQ3HVZKaYKyqLSTYSNS8pkmbKkE7NknBkk
cała walka
 Autor komentarza: gerlach
Data: 21-05-2022 23:16:32 
Troche szkoda. Gdyby byl rewanz Balski moglby byc moze wiecej z tej walki wyciagnac. Babic agresywny, ale sie otwiera w tych zapamietalych atakach i tam smigaly ciosy Balksiego mu przed nosem. Zabraklo troszeczke farta i jakby jeden wiecej tak siadl...
 Autor komentarza: Sambor
Data: 21-05-2022 23:18:05 
I ten frajer fikał do Hrgovicia jak Filip by go zgwałcił
 Autor komentarza: sekundant
Data: 21-05-2022 23:18:24 
Balski jako dzisiejszy przegrany jest większym zwycięzcą niż Babic. Polak pokazał widowiskowy boks i na pewno jeszcze z sakwy Hearna mu wpadnie. W mojej ocenie wypadł znacznie lepiej niż Cieślak z Okoliem. A mit Babica jako króla knokałtu się zachwiał, a dodatkowo ironia losu puściła oczko w postaci knockdownu z pierwszej rundy.
 Autor komentarza: LwieSerce23
Data: 21-05-2022 23:19:50 
A ja na tej walce 112 zł zarobiłem :) Kupon solo za 2 dyszki na Babicia na punkty i siadło, ale oczywiście kibicowałem Adamowi do ostatniej rundy, żeby to wygrał przed czasem. Nie mniej jednak wierzyłem, że to nowa wersja Wacha, chłop co przyjąć potrafi to jego :D Niezniszczalny felicita.

A tak czysto sportowo - Mam ogromny żal do Balskiego. Walka do wygrania. Już pomijając te wszystkie 9 rund, ale w 10 Babić był nieprzytomny i stał jak kołek, bo mu się w głowie kręciło. Co zrobił Balski? Uciekał i pykał lewym prostym, nosz kur...Przecież on by się rzucił na niego z tymi cepami, to Babić by tego nie przetrwał, przez pierwszą minutę 10 rundy nie wiedział gdzie jest.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 21-05-2022 23:19:53 
Babica znokautuje pierwszy nieco bardziej ogarnięty rywal potrafiący wstrzelić się mocno w tempo. Przy takich cepach to naprawdę Balski miał tam od groma miejsca i w sumie to niewiele często brakowało. A Adam nie bije jakoś spektakularnie. Ot twardy dość dynamiczny bijok.

Ale Babic perspektywy ładnej porażki ma. A co z Adamem? Były te przetasowania promotorskie chyba, zmarnowany czas też. Maks jego możliwości dobitnie pokazał Masternak w walce życia Adama gdzie była szansa podskoczyć znacznie wyżej.

Do żadnego z mistrzów podjazdu nie ma pomijając fakt że nie dostanie takiej walki z czapki. Ładna postawa ładną postawą ale z kim mieliby go zestawiać w UK?

Ja to bym mu dał Diablo Włodarczyka. Wygrałby pewnie. Zdrowia nie straci a pozycję jakąś by sobie zapewnił. Ale takiej walki też nikt mu nie da.
 Autor komentarza: Flakon
Data: 21-05-2022 23:21:32 
@canislupuscampestris

Zgadza sie od samego zadawania ciosów raczej się nie puchnie, trzeba miec naprawdę kondycję Ugonoha by sie wystrzelać

Babić miał tą swobode w ringu, bo sam dyktował tempo, a Balski nie wywierał pressingu tylko kontrował i czasem miał te zrywy wdając się w wymiany.

Ale tzw. "janusze boksu" będą mówili "No jak on to wytrzymał musiał być na koksie" - co bardzie uporczywi bedą to powtarzali co post by wzbudzić sensacje phihihi
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 21-05-2022 23:26:00 
"Przecież on by się rzucił na niego z tymi cepami, to Babić by tego nie przetrwał, przez pierwszą minutę 10 rundy nie wiedział gdzie jest"

Trzeba oddać Babicowi że mimo iż widać było jeszcze "zachwianie" to ładnie wytrwał i się pozbierał w tej ostatniej rundzie.

Z mojej perspektywy dostał bardzo nieszczęśliwie strzała w momencie w którym już jego ciało nie reagowało obroną na to co się dzieje. Zamroczony był fest. To że wytrwał i jeszcze ostro pogonił Balskiego (zamroczenie) to czapki z głów. Co prawda Balski nie ruszył z pełną ... ale po pierwsze zostały mu odjęte punkty a po drugie on już czuł tą walkę w kościach.

Ktoś napisał że odporność Babica jest podejrzana. Nie jest. To twardy facet który ufa temu co może przyjąć. Problemem jest to co on przyjmuje i jak. Nikt nie może idąc do przodu łykać wszystkiego co się da bez konsekwencji. Babic tak się wystawia że ja pierdziele... Jego ktoś naprawdę brutalnie w końcu zetnie bo przy takich świszczących tuż obok szczęki sierpach to naprawdę wiele nie trzeba .

Aż się przypomina pamiętna walka Chisory gdzie pchał się na siłę w Davida Haye'a nawet z kompletnie nieprzygotowanymi ciosami i jak w końcu sierpa ze skrętu wyłapał to mimo że to twardy facet było pozamiatane.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 21-05-2022 23:26:45 
Niezly slugfest. Balski ma potencjal zeby z takimi zawodnikami wygrywac ale łeb mu na to nie pozwolil. Szkoda ze w ostatniej rundzie nie poszedl all-in (lub nie mial juz pary). Walka bliska. W PL Adam dostalby decyzje. Odjecie punktu za cios niemal na równi z gongiem - moim zdaniem niesluszne, karty 97-91 fatalne. Tak czy siak Balski, kolejny po Cieslaku moze byc na uwadze Hearna, tutaj mimo że na trybunach nie bylo tłumów (tak mi sie wydaje) to doping polonii był słyszalny, dodatkowo znowu zawodnik z Polski mocno postawil sie faworytowi. Mimo wszystko Balski nie powinien wychylac nosa wyzej niz CW. Co prawda tutaj byl ciezszy od Babica ale jednak patrzac na twarze zawodnikow, to jest on po prostu delikatniejszy, no chyba ze natrafi sie jakas duza szansa (np. pas w Bridger).

Mimo wszystko brawa dla Balskiego za serducho, wychowawczy klaps w czubek glowy za to że nie poszedł na cepiarnie (co go wypompowało). Ja rozumiem, ze chcial pokazac Babicowi ze umie oddac, ale rzucanie sierpami na oslep (zreszta obydwaj to robili) to świadectwo glupoty a nie odwagi. Taki Masternak to by tego Babica wręcz osmieszył w ringu, Cieślak zapewne ubił jak kotleta - mimo, że obydwaj sa z CW (czyli niższej wagi), podobnie jak Balski, który chorwata podlaczal a sam raczej nie byl powaznie naruszony
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 21-05-2022 23:26:49 
Babic na koksie. Jak mogl w tak krotkim czasie zrobic taka wydolnosc na 10 rund? Gdzie wczesniej byl spuchniety po 3 rundach, a on 10 rund w tym samym tempie.. tak jak kiedys Kownacki z reszta, po wpadce Millera, Kownacki tez spadl z intensywnoscia i puchl szybciej, niz kiedys. Adam mogl pojsc na calosc w 10 rundzie, ale jestem w stanie zrozumiec, ze sam juz nie mial sily. Szkoda, ale to byl Babic na koksie.
 Autor komentarza: meh
Data: 21-05-2022 23:28:51 
Balski nie miał po ysłu na własny boks. Chciał Babicia skontrowac a'la Głowacki Hucka, tylko zę Głowacki z Huckiem wykorzystał element zaskoczenia, a Balski starał soie to zrobic przez cała walke, Babic to widział i wiedział o tym. Tam sie przez cała walke aż prosiło o prawy podbródek Balskiego z półdystansu, Liczyk też to widział a Balski nic z tym nie zrobił. Podbródki używał jedynie w zwarciu i w klinczu, gdzie i tak w tych płaszczyznsch przeważał Chorwat. Odjęcie punktu Polakowi nie słuszne, był w trakcie zadawania akcji i prawy sierp wyprowadzał juz chwile przed gongiem, co widać było na powtórce. Walka ogolnie na bardzo słabym poziomie, Babic jest twardym fizolem o bardzo ubogich umiejetnosciach bokserskich, skolej Adam mA na prawde niezłe umiejetności ale bardzo małą inteligencje rijingową. Pozdro
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 21-05-2022 23:30:21 
Gratulacje za serducho szkoda że mało bił gdy ładnie pracował na nogach. Adam stawał na przeciwko i wymieniał ciosy wiele zbierając. A jak bił gdy balansował i trzymał dystans to Babić się gubił więc tutaj była droga do zwycięstwa.
 Autor komentarza: ELREY
Data: 21-05-2022 23:30:29 
Balski....

Kurwa jak mozna obrac tak niedorozwinietą taktyke na takiego bokserskiego prymitywa jak Babic? Polowa wszystkich ciosow Balskiego w calej walce to przestrzelone cepy....Trener powinien za to wisiec, najglupsze co mozna zrobic to wdawac sie w takie wymiany (do tego z takim procentem niecelnosci) jak robil to Balski...

Z takimi prącymi do przodu bokserskimi miernotami jak Babic wygrywa sie w jeden sposob: ogrywa sie go NA NOGACH.

I pod to powinno isc cale przygotowanie zawodnika do walki: przede wszystkim konska kondycja, cwiczone do znudzenia schodzenie z linii ciosu, trzymanie i kontrola dystansu, sprawne ucieczki spod lin (Balski robil dokladnie odwrotnie). Wszystko na nogach. Dopiero wtedy dochodzi trzymajacy dystans wielokrotny lewy prosty, jakies kombinacje z zejsciem itd.

Z tym tracącym balans po kazdym ciosie chorwackim troglodytą rzucajacym cepy widoczne na kilometr mozna wygrac w banalny sposob - umiejetnym poruszaniem sie w ringu. Jestem przekonany ze taki np. Usyk wyrywa z nim wysoko na punkty z jedną reką uwiązaną za plecami (mowie powaznie) samym tylko sposobem poruszania, zrozumieniem dystansu i kątow natarcia. Babic bylby bezradny i nigdy nie stworzyl by nawet realnego zagrozenia.

Niestety Balski wybral najgorszy wariant.
 Autor komentarza: LwieSerce23
Data: 21-05-2022 23:35:04 
Przede wszystkim to sporo naszych pięściarzy ma naprawdę kawał sportowego potencjału, ale szkolenie w tym kraju jeśli chodzi o boks to jest jakieś dno i wodorosty. Albo trenerzy z PRLu, którzy się naoglądali na zgrupowaniach radzieckich guru i tyle umieją, albo byli pięściarze, którzy u tych trenerów trenowali :D

Balski ma na tyle dużo talentu, żeby takiego Babicia pokonać na spokojnie, ale Liczik to chyba zadowolony jest, że walka ładnie przegrana. Polacy to w ogóle mają jakiś kompleks i lubią ładnie przegrywać, są dumni z porażem i porażki świętują (patrz: Powstanie Warszawskie. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym, mój dziadek tam walczył i tak czy siak uważam to za klęskę)

Ładnie przegrać i wszyscy dumni, kur**, ludzie, teraz internet huczy jacy to dumni wszyscy są

Dajcie nam normalnych trenerów i normalne treningi, bo jak co drugi pójdzie na salkę do klubu, to 99 % tych ludzi nie ma pojęcia o treningu, o żadnym treningu. Ani o sile, ani o motoryce, ani o kondycji, o niczym, potrafią tylko tarcze trzymać, a samo zadawanie ciosów to za mało.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-05-2022 23:36:30 
Elrey dokładnie to jak powinno się walczyć z takim zawodnikiem, pokazał Fury z Whytem. Usyk to nie jest najlepszy przykład, bo męczył się z Chisorą, którego w tej walce Babic akurat wydolnosciowo deklasuje
 Autor komentarza: boolek
Data: 21-05-2022 23:36:50 
Ponoć Amerykanie mówią o Polakach, że nie mają genu zwycięzcy ;)
 Autor komentarza: marcinm
Data: 21-05-2022 23:38:18 
za to, że poszedł na cepiarnie*,

co do koksu babica - nie wiem, to ze wygladal dobrze kondycyjnie mzoe wynikac z tego ze to on prowadzil walke (mimo ze oblizywal po ryju), a sam Adam niespodziewanie szybko sie spompowal (moze za duzo wrzucil,moze za malo czasu na przygotowania, a moze po prostu presing Babica go zajechal), oczywiscie nie wykluczam wspomagania Babica ale nie ma co rzuczac takich oskarzen jak sie nie ma dowodow.

@BlackDog
Dobry przyklad Chisora vs Haye, gdzie walki Chisory (wczesniejsze m.in z Heleniusem czy VK, jak i pozniejsze) pokazaly ze ma twardy dzban ale z Hayem szedl jak idiota i sie nadziewał (podobnie do tego co robi Babic). Mimo wszystko wydaje mi sie, ze jezeli Babic jest naruszany przez Balskiego to ktos naprawde mocnobijacy by Babica po prostu skosil 1 celna kontrą.

Co do zestawien w CW w UK - spokojnie, tam jest masa zawodnikow ;) dla przecietnego kibica sa anonimowi bo my gloryfikujemy CW i widzimy tylko naszych, ale w uk w CW masz Riakporhe, Billam-Smitha, Chamberlaina, Masseya, Lawala. W zaleznosci od potrzeby (mocnego testu, walki na przetarcie, czy zmontowanego eliminatora a eddie i andrzej potrafia) Polacy sie tam przydadza, zwlaszcza ze maja duza baze kibicow i nie daja dupy w ringu (tzn. Balski czy Cieslak)
 Autor komentarza: LwieSerce23
Data: 21-05-2022 23:39:35 
@boolek

A jak mają mieć, skoro w kraju jest pedagogika wstydu, święci się porażki (powstania) i wciska wszystkim kompleksy względem np zachodu?

Polska miała wiele sukcesów, o ktorych cisza i nie wolno mówić. Polak to ma być zawsze ten gorszy, ten przegrany, ten co się ma wstydzić. Gdzie u kogoś takiego znaleźć gen zwycięzcy? Gen zwycięzcy to miał Adamek, bo się wyłamywał i gardził tym środowiskiem, które nam wpaja taka propagandę, to go obrażali od katola i zaściankowego ciemniaka, a on im pokazał co znaczy wiara we własne możliwości.
 Autor komentarza: meh
Data: 21-05-2022 23:40:31 
@LwieSerce23 nie upełnie sie z Tobą zgadzam. Balski ma naprawde niezłe umiejetności ale ma małą inteligencje ringową. Liczyk mu dobrze podpowiadał w ringu, ale Polak nie realizował założen, tylko przez całą walke próbował "zaskoczyć" Chorwata jedną akcja. Właśnie to jest główny problrm- umiejetnosci zawsze mozna nabyc lub poprawic ale jak ktoś ma niskie IQ bokserskie to nie przeskoczy pewnego poziomu. Ewidentnie było widac, że Balski nie do konca wie co ma robic w ringu.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-05-2022 23:40:49 
"Autor komentarza: FlakonData: 21-05-2022 23:21:32
@canislupuscampestris

Zgadza sie od samego zadawania ciosów raczej się nie puchnie, trzeba miec naprawdę kondycję Ugonoha by sie wystrzelać

Babić miał tą swobode w ringu, bo sam dyktował tempo, a Balski nie wywierał pressingu tylko kontrował i czasem miał te zrywy wdając się w wymiany.

Ale tzw. "janusze boksu" będą mówili "No jak on to wytrzymał musiał być na koksie" - co bardzie uporczywi bedą to powtarzali co post by wzbudzić sensacje phihihi"


Canis sam to napisałeś że Babic dyktował tempo, a osiągnął to dzięki czemu, dzięki koksowi właśnie nie gadaj głupot że wcześniej nie był w stanie dyktować tempa z wolnymi ciężkimi, cieniasami z HW, a był stanie to robić ze Cw Balskim, który nadążał w miarę za MAsternakiem
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 21-05-2022 23:41:34 
@ELREY Dokładnie walka była do wygrania. Adaś miał momenty gdy ładnie pracował na nogach i wtedy trafiał. Potrafi też przyjąć i powinien to wygrać bo widać że bardzo chciał. Pytanie czy nie zrealizował założeń czy źle została dobrana taktyka.
 Autor komentarza: LwieSerce23
Data: 21-05-2022 23:42:01 
Aha i jeszcze coś z doświadczenia. Jako junior boksowałem w niskich wagach przy wysokim wzroście. Boks na wstecznym, zwłaszcza z napierającym rywalem, to jest po prostu katorga i kondycyjny zajazd jakich mało. Potem jak przestałem w boksie olimpijskim i zacząłem po kilku latach przy wadze +85 kg bawić się na nowo i miałem okazję posparować i poboksować na galach "otwartych" to dużo parłem do przodu i zmęczenie było znacznie mniejsze.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-05-2022 23:43:21 
co wy gadacie na jakiej średniej intesywności? Babic zadawał ciosy z większą częstotliwościa niż Masternak, ktoś kto myśli że nie jest na koksie jest jakiś ograniczony. Przypominam że Babic wcale nie był cięższy ani wyższy od Balskiego wiec wywieranie presingu jest trudne w takiej sytuacji i wymaga kure*skiej wydolnosci, a tą Babic poprawił ale dzięki koksowi taka prawda
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-05-2022 23:51:55 
"Autor komentarza: boolekData: 21-05-2022 23:36:50
Ponoć Amerykanie mówią o Polakach, że nie mają genu zwycięzcy ;"

Ch*j mnie to obchodzi co amerykanie mówią, za niedługo chinczyki będą ich ruchać i będą oni mówic to samo co oni. A ty kacapie dopiero masz gen porażki
 Autor komentarza: khorne
Data: 21-05-2022 23:53:16 
Moje przemyślenia:

- duży progres taktyczny, Balski unikał bijatyki, którą tak bardzo lubi
- praca narożnika i jego uwagi - tragedia. Aż jestem w szoku jak słabo wypadł jego trener
- brak agresji ringowej, częstotliwość zadawania ciosów pomyłka. Babić po zadaniu swoich cepów spokojnie ładował sobie przez 10sek stamine na kolejne. Przez ten czas można było go bezkarnie okładać, często nawet Chorwatowi ręcę nie wracały do gardy. Skandal, że narożnik nie zwracał na to uwagi
- całkiem niezła defensywa jako taka
- niestety tutaj aż prosiło się o permanentne kontrowanie tych sygnalizowanych ciosów
- kontry Adamowi wchodziły, no ale z jakiś powodów nie zadawał ich
- na ogromny minus brak podjęcia ryzyka. Runda 10ta to w ogóle jakieś nieporozumienie. Tańczenie wokół gościa, który słania się na nogach przy niekorzystnym wyniku punktowym
- fajnie byłoby obejrzeć Babicia z Masternakiem/Cieślakiem. Chłopaki mieliby łatwą robotę i głośne(?) nazwisko w rekordzie. Każdy niezły technik obskakuje Chorwata i kończy go przed czasem
- mały ból zadka, bo Adam mógł wygrać to.
- w końcu jakaś emocjonująca walka Polaka
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 21-05-2022 23:54:00 
"Mimo wszystko wydaje mi sie, ze jezeli Babic jest naruszany przez Balskiego to ktos naprawde mocnobijacy by Babica po prostu skosil 1 celna kontrą"

No Haye to był ostry skurczybyk. Miał tą dynamikę ciosu nieporównywalnie lepszą. Zresztą zawodnikiem też był niż Adam lepszym stąd efekt był lepszy.

Jeszcze jedna rzecz która mi się w oczy rzuciła to fakt że Babic mimo iż taki typowy bokserski drwal prący do przodu to jednak fizycznie nie jest jakimś siłaczem a to też wada przy jego stylu. Chisora to kawał tura natomiast tu Balski gdyby miał trochę więcej pojęcia mógł spokojnie więcej sytuacji przetrwać na jakimś przytuleniu czy klinczu bo wcale Babic takim fizycznym monstrum na jego tle nie był.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 21-05-2022 23:56:01 
Babic to porażka tylko koks go uratował, nie wiem co zrobił Edkowi że przyjął takie beztalencie pod swoje skrzydła dał zaplecze i dostęp do koksu, chyba laske
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 00:05:26 
teraz kacapy mogą świętować ze swoim idolem https://www.youtube.com/watch?v=XGOdyuzasvE&t=2274s
 Autor komentarza: Flakon
Data: 22-05-2022 00:08:42 
Ziomuś znowu piszesz sam ze sobą
Idź już spać bo przeżywasz to jak mrówka okres 😂
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 00:13:14 
tak ty nie przezywasz bo wygrał twój zawodnik kacapie, a to że był na konskiej dawce koksu to cie nie interesuje typowy kacap
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 00:13:42 
fani Babica to dno, dziwi mnie że jest tu ich aż tylu, to chyba jakaś kacapska prowokacja
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 00:17:56 
o której walczy Floyd?
 Autor komentarza: Emperror
Data: 22-05-2022 00:18:26 
Teraz
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 22-05-2022 00:19:44 
Kierowniku, a nie pomyślałeś, że to nie fani Babica tylko po prostu ktoś taki jak ja, kto myślał widząc walkę Balskiego z Radczenką, że to nie ma prawa się udać z takim chamem jak Babic ? Żadnym fanem Babica nie jestem, chciałem, żeby przejebał, ale jeszcze nie tym razem, mimo, że jak dla mnie o 2 czyściochy za mało, tak wąchał by dechy.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 00:19:49 
ciekawe jest to że niby to Antoś miał walczyć na dachu tego wieżowca. Widocznie jednak szejkowi stwierdzili że jest zbyt małą gwiazdą by dostąpił tego zaszczytu. Widocznie ma za mało hajsu i followersów, dlatego zdecydowali sie zatrudnić jednak Mayweathera kogoś kto naprawdę jest wielki w tym biznesie i sportowo
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 22-05-2022 00:21:12 
Jak na razie ten Moore taki klon Floyda ;)
 Autor komentarza: Emperror
Data: 22-05-2022 00:23:31 
To chyba koledzy sa, obaj z nevady i sie usmiechaja bardziejjak bija
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 00:28:18 
ale ten Floyd dalej porusza się jak kot
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 22-05-2022 00:30:47 
Kenny Bayles sędziuje, dbrze widziałem, bo patrze więcej na Buatsiego, myślałem, że szybciej go obije, ale Richards też nie byle pionek.
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 22-05-2022 00:31:49 
Się śmieją z dzięciołów, że za teatrzyk tyle zapłacili ;) klon Floyda i czasem Rigo ;)
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 22-05-2022 00:33:06 
Wszystkie rundy Buatsi :D wg Bellew, tyle co kliknąłem, bo teraz na Floyda chwilę :) chyba sobie podzielę zaraz ekran buhahaha
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 22-05-2022 00:35:06 
Buatsi podłączony, wszedł bolo punch xD
 Autor komentarza: Emperror
Data: 22-05-2022 00:39:29 
Jeszcze nie jednego Floyd by stuknał z czolowy
 Autor komentarza: Emperror
Data: 22-05-2022 00:40:28 
no mowilem ze koledzy teraz przytulaski i buziaczki xD
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 22-05-2022 00:43:15 
ale jednak facjatę miał kolega zapuchniętą ;)
 Autor komentarza: Emperror
Data: 22-05-2022 00:44:00 
Taki sport :)
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 00:47:55 
jakie życie taki rap
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 22-05-2022 00:51:34 
Richards twardy skurczybyk. Ja mam 117-111 Buatsi
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 22-05-2022 00:52:35 
Buatsi vs. Yarde, to chce zobaczyć..
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 22-05-2022 00:54:16 
O u dwoch sedziow 115-113, no bliska punktacja.
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 22-05-2022 00:54:34 
116-112 jest ok.
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 22-05-2022 00:57:27 
Wstyd się przyznać, ale pierwsza walka Buatsiego jaką widziałem, z tego w sumie kilkanaście minut :)
 Autor komentarza: Emperror
Data: 22-05-2022 00:59:59 
Shaker

Ja jedna widzialem i wybralem Floyda z kolega
 Autor komentarza: Emperror
Data: 22-05-2022 01:01:13 
Wgl ostatnio boks to ogladam tylko duze wydarzenia, zakochalem sie w ufc
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 01:01:23 
https://www.youtube.com/watch?v=XGOdyuzasvE&t=2279s link do gali jakby ktoś jeszcze nie miał
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 22-05-2022 01:02:13 
Ja skakalem to tu, to tam. Najpierw więcej Buatsi, pierwsze rundy, myślę zaraz będzie po ptokach bo ładował w niego ile wlezie, ale później opadł z sił, a Richards twardy skurczybyk :)
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 22-05-2022 01:03:19 
Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 01:01:23
https://www.youtube.com/watch?v=XGOdyuzasvE&t=2279s link do gali jakby ktoś jeszcze nie miał

patrząc po cyfrak na końcu już widzę, że znów ten dj się kroi :D
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 22-05-2022 01:03:43 
po cyfrach na końcu linku ;)
 Autor komentarza: Emperror
Data: 22-05-2022 01:04:12 
Troszke tez juz mialem dosc ogladania naszych asow :) Tragedia sie dzieje w polskim boksie
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 22-05-2022 01:05:22 
Spokojnej nocy ;) Benawideza zobaczę z dekodera, tym razem nastawiłem 2 godziny dłużej po tym, jak mnie z Yoką ojebali z 2 ostatnich rund złodzieje :D jednak walnąłem whiskacza, także nie będę extra wstawał hehe.
 Autor komentarza: Emperror
Data: 22-05-2022 01:06:16 
Siema :)
 Autor komentarza: Emperror
Data: 22-05-2022 01:06:23 
Siema :)
 Autor komentarza: marcinm
Data: 22-05-2022 01:07:36 
Dobra walka, karty tez w miare ok (bez zakrzywiania rzeczywistosci). Buatsi jezeli wyjdzie do Bivola to przegra sromotnie. Jest dobry, szybki, dynamiczny, odporny itd. ale walczy zrywami a ruski ostatnio pokazal jak przyjac atak i oddac 2x wiecej w cel. Richards na pewno dostanie jeszcze duza walke, teraz powinien wziac jakiegos szczura zeby rekord sie zaswiecil na zielono a nastepnie zobaczylbym go z Yarde albo Gonzalezem.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 22-05-2022 01:10:14 
*Ramirezem :D
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 22-05-2022 01:24:08 
"Odważnie koledzy poszli z typami, i nie mówię o trollach, tylko o poważnych użytkownikach. Myślę, że warto będzie wrócić do tych typów po walce... "

nie żebym miał jakąś satysfakcję, ale przed samą walką odbyło się tu zaklinanie rzeczywistości na masową skalę, a teraz wszyscy udają, że nie stawiali na Balskiego :).
 Autor komentarza: BumPromotion
Data: 22-05-2022 01:31:15 
Liczik i jego taktyka, respekt wśród podopiecznych. Przeraźliwy krzyk do Balskiego : "Uciekaaaaaaaj" xDDDDDDD
Dramat jakich mamy trenerów.
 Autor komentarza: BumPromotion
Data: 22-05-2022 01:31:20 
Liczik i jego taktyka, respekt wśród podopiecznych. Przeraźliwy krzyk do Balskiego : "Uciekaaaaaaaj" xDDDDDDD
Dramat jakich mamy trenerów.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 22-05-2022 01:35:36 
@Arioso
A jak Ty stawiałeś? Ja Balskiemu dawałem duże szanse pod warunkiem, że wytrwa nawałnice i nie będzie wdawał sie w zadyme. (pierwsze wykonał, drugie połowicznie), ale chyba w żadnym miejscu nie stawiałem go w roli faworyta (a już napewno zdecydowanego). Nie ukrywam, że mocno zaskoczyła mnie kondycja Babica (ale nie zamierzam tutaj rzucac oskarżeń). Mysle, że próżno szukać tutaj typera, ktory stawiał na wynik punktowy (na korzysc Chorwata).

Oczywiscie smiesznym jest jak ktos daje sobie "uciac chuja" za wynik X lub Y bo to jest boks. Mozna analizowac i przewidywac ale pewnosci nigdy nie ma. Czesc ludzi przyzna sie na zasadzie "faktycznie mylilem sie" inni beda szukac wymowek w stylu "to nie jego waga"/"byl na koksie" itd. Tak czy siak jak juz akcentujesz tutaj swoja "wyzszosc" jako osoba typujaca to moze konkretniej - chetnie przeczytam wypowiedzi pewnych asów (jeden już tłumaczy wszystko koksem babica, co jest pomowieniem), ale np. ten rzygający o 5 rano koleś, który ma mnie zajebac młotkiem (a wczesniej wyruchac) moglby sie wkoncu odezwac bo sie boje ze sie zachlal jakimis mózgojebami.

ps. (to już nie do Ciebie stricte, moze ktos zna odpowiedz)
Dlaczego walka miała finalnie 10 rd a nie 12 (bo chyba takie zaklady byly na sts)
 Autor komentarza: marcinm
Data: 22-05-2022 01:46:24 
@Ariosto
Już sprawdziłem tj. znalazłem tą wypowiedź. nie podałeś swojego typu przed walka czyli mógłbyś tekst w stylu "Odważnie koledzy poszli z typami, i nie mówię o trollach, tylko o poważnych użytkownikach. Myślę, że warto będzie wrócić do tych typów po walce... " wrzucać pod każdym tematem (przed walka) :D tak czy siak domyślam się, że Twoim faworytem był Babic (jak widać słusznie bo wygrał walke, nieznacznie ale jednak). Co nie zmienia faktu, że takie "wymądrzanie" się jest lekko żalosne :P no chyba, że miałeś jakieś predykcje których nie widziałem/czytałem. Jeżeli nie to wygląda na zasadzie "wiedziałem, ale specjalnie nie mówiłem, bo po co" :D
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 02:12:05 
https://www.youtube.com/watch?v=XGOdyuzasvE&t=2279s
Podsumowanie walki Babicz Balski przez eksperta. Uwaga tylko dla ludzi o mocnych nerwach
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 05:52:38 
jestem ciekawy statystyk ciosow zadanych w tej walce. Dla porównania chciałbym zobaczyć statystyki z walki Balski Masternak. Fajnie by było gdyby ktoś mógł je przytoczyć. Wydaje mi się że Babic zadał więcej ciosów, a jeśli taki bym był w stanie zadać ich więcej od zawodnika z topu Cw to sprawa jest prostu, był po prostu na koksie z dawkami dla konia. Ktoś tam wyżej napisał słusznie że jak się leci z takimi cepami i tym bardziej jeśli przestrzeliwuje się je w powietrze to zabiera masę energii, a Babic robił to na non stopie. Dla mnie ewidentyny przyykład wspomagania i oszustw Hearna w nowej wadze, gdzie nikt nawet nie zarządzi badań antydopingowych, zastanawiąjący jest fakt że w Hw nic nie wskazywało że Babic jest w stanie walczyć na takiej intesywności, ba naewt nigdy nie walczył chyba więcej jak 6 a tutaj 10 rund strzałów w powietrza i gdyby nie koniec 9 rundy, skończyłby w lepszej kondycji od Balskiego
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 05:56:29 
Niestety jak się jeździ do Edzia, trzeba być przygotowanym na wały, jak nie sędzia to tona koksu wpakowana w swojego pupilka, Edzio po prostu nie umie uczciwie wygrać. Jestem ciekawe co wymyśli na Joshua Usyk II byle tylko utrzymać swoją pozycję w światowym boksie, zwłaszcza po przegranych zarówno Joshuy jak i Canelo.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 05:58:25 
teraz czekam na Masternaka, żeby obił tego kujonka Okolie, nawet sędzia i koksy im nie pomogą cweluchom
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 06:02:38 
żenada fani Edka, OKolie i Babica to zwykle kacapy. NIe wiem w ogołe jak można być fanem tej baby z brodą a tutaj pełno takich. Jeden typ się sprawdził mój że ulany koks pokaże podeszwy i tak się stało, Balski choć walkę przegrał to nie dał się powalić. Gdyby pojedynek odbywał się na zasadach ulicy Babicz bez szans i nawet tony koksu by mi nie pomogły bo jest po prostu pipką
 Autor komentarza: tapir
Data: 22-05-2022 06:04:11 
Cze. Ma ktoś linka do benavidez vs lemieux. nie działają mi stare linki
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 22-05-2022 08:03:50 
Balski to jest zmarnowany jak dotąd ale prawdziwy talent, prawdziwy instynkt bokserski i widzi dużo w ringu ale jakiś jest "rozleciany" w tych swoich akcjach, i w obronie i w ataku, jeśli jeszcze nie jest wyboksowany - bo stracił już trochę zdrowia w ringu - niechże go Liczik weźmie na pół roku nauczy szczelnej i twardej obrony, nic nie mógłby mu zrobić jakiś Babić, i w ataku nie tak obszernych latających ciosów, i mógłby w tym dziwacznym bridger weight mądrze poprowadzony dokopać się do titleshota, bo widać że to jego kategoria, tylko niech nie trenuje dużego objetościowo treningu tylko stanie twardo i konkretnie i 2 obrony i 2 akcje do znudzenia to wszystko
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 22-05-2022 08:10:54 
Autor komentarza: Flakon Data: 21-05-2022 23:21:32
Zgadza sie od samego zadawania ciosów raczej się nie puchnie, trzeba miec naprawdę kondycję Ugonoha by sie wystrzelać

Babić miał tą swobode w ringu, bo sam dyktował tempo, a Balski nie wywierał pressingu tylko kontrował i czasem miał te zrywy wdając się w wymiany.

*
*
*

Kim jesteś, bo fajnie piszesz i rozumiesz temat? Nie sądzę, że nowy (?).
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 11:23:48 
"Zgadza sie od samego zadawania ciosów raczej się nie puchnie, trzeba miec naprawdę kondycję Ugonoha by sie wystrzelać"

Jak pisałem że o walce USyk JOshua, że wyglądali oni lepiej kondycyjnie od Fury Wilder III, tylko i wyłącznie dlatego że wynikało to z tego że oni stali tylko na środku ringu i się pykali to oczywisćie nie był to żaden argument i to że w Fury Wilder leciały power punche, była walka w zwarciu, wieszanie się, zapasy oczywiście nie miało na to wpływu. Kacapy z góry stwierdziły że po prostu Usyk (tu jeszcze rozumiem ten argument) ale że i też Joshua ma lepszą kondycję na podstawie tej walki niż Fury i Wilder i koniec kropka nie było już możliwości przedstawienia argumentów bo oni wiedzą lepiej. No ale walczy Polak, to oczywisće nagle BAbic naku*wia 2 więcej power punchy w wlace i jeszcze pruje w powietrze i oczywiście jest przytaczany mój argument z porównań walk Fury Wilder, Joshua Usyk i teraz nagle to co pisałem, a było cały czas negowane w zastosowaniu by szkalować Polaka to nagle jest 100 % prawda. Żenujące są te kacapy
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 11:26:13 
podajcie statystyki ciosów, bo mi się wydaje że Babic zadał ich więcej niż Masternak. Nie wierzę że takie beztalencie jak Babic jest w stanie to zrobić bez koksu, bo Masternak to jednak klasa w dodatku tamta walka była w Cw.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 22-05-2022 13:29:29 
@Marcin
Ja bardzo rzadko daję konkretny typ, właśnie tak jak mówisz, żeby nie dać sobie "ch uciąć" :), raczej wskazuję na faworyta (Biwoł z Alwarezem albo Kownacki z Heleniusem) albo że ktoś jest przeceniany/niedoceniany (np. Bakole z Yoką) ale czasem robię wyjątek, jak jestem pewien. Babic/Balski pisałem chyba 3x razy, no ale jak jest 100 wątków, to trzeba chyba pisać 100x. Najwięcej pisałem pod wątkiem z analizą Miszkinia i chyba to się sprawdziło w 100%.

"To ja jednak powtórzę po raz kolejny. Nie widzę kompletnie czym Balski miałby znokautować Babica, skoro on w ogóle mało kogo nokautuje. Jeśli nie pottrafił nie tylko znokautować, ale nawet być lepszym od Radczenki i Kubiszyna, nie widzę tego, jak miałby posadzić Babica. Babic owszem jest owarty i był trafiany i nawet zagrożony z journeymanami, ale to były slugfesty z prawdziwymi ciężkimi chłopami dysponującymi kopnięciem z HW, i jeśli oni trafiając Babica nie potrafili go posadzić, to naprawdę nie widzę, jak miałby to zrobić Balski, dysponujący przeciętnym jeśli nie słabym kopytem nawet jak na cruiser.
Wiele osób chyba ma nadzieję, że Babic się sam przewróci, ale tu też nie widzę specjalnie szans na jakąś wielką przewagę kondycyjną. Pomijając obóz, to jednak Balski wchodzi wyżej a Babic niżej. Na punkty to musiałby być jakiś cud, żeby większy (z wyższej kategorii), silniejszy i bardzo agresywny bokser walczący 'u siebie' nie dostał wygranej. Oczywiście przyzwoity bokser ze szczelną defensywą, taki Durodola, mógłby takiego boksera przeczekać i wypykać, ale Balski nie jest nawet blisko tego poziomu umiejętności.
Ogólnie widzę scenariusz KO i całkiem realny scenariusz Babic na punkty."
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 14:07:41 
Ariosto Balski dwa razy był bliski w tej walce znokautowania Babica, nie wiem jakim ty bliskim typem się chwalisz, jeśli tutaj stwierdzasz że kategorycznie Balski nie ma szans na znokautowanie Babica. Tutaj ze swoim typem bliższy byłem ja, ponieważ odpisałem ci że posadzenie Babica ze względu na jego styl, że idzie do przodu i wobec tego będzie możliwość by dwie siły nałożyły się na siebie będzie bardziej prawdopodobne niż Radczenki i Kubiszyna. To się sprawdziło w 100 % bo tam nie było ani knockdownów, ani takich momentów w walkach Balskiego z Radczenką i Kubiszem, a tutaj nie dość że był knockdown to jeszcze w pod koniec 9 rundy Babic bliski znokautowani + sędzia odjął niesłusznie punkt i dał dodatkowy czas na odpoczynek Babicowi, gdyby nie to Balski bardzo blisko znokautowania Babica. Więc doprawdy nie wiem czym tu się chwalić i cytować siebie skoro tak bardzo się myliłeś
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 14:11:45 
Balski knockdownuje Babica + prawie nokaut w 9 rundzie, możliwośc jeszcze dokończenia roboty w 10 rundzie gdyby sędzia nie dał dodatkowego czasu, no ale Ariosto miał rację "Nie widzę kompletnie czym Balski miałby znokautować Babica". Rzeczywiście nie było kompletnie szans i walkach z Radczenką i Kubiszynem nokaut był bliżej :). PIszę to z sarkazmem, absolutnie przewidywania nietrafione
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.