BENAVIDEZ: LEMIEUX JEST MOCNY, ALE PROSTY, ZNOKAUTUJĘ GO!

- Ten pojedynek nie potrwa na pełnym dystansie. Znokautuję go i znów wrócę do domu z tytułem - zapowiada David Benavidez (25-0, 22 KO), który dziś w nocy skrzyżuje rękawice z Davidem Lemieux (43-4, 36 KO) w walce o pas WBC wagi super średniej w wersji tymczasowej.

- Za mną świetny obóz, wszystko przebiegło perfekcyjnie. Przesparowałem mnóstwo rund, przebiegłem wiele mil, a kilogramy fajnie mi schodziły. Jestem naprawdę dobrze przygotowany. Mam dla tego gościa wiele szacunku, od dawna mu się przyglądałem, ale to on musi się bardziej martwić o mnie niż ja o niego. Szykuje się bardzo dobra walka, prawdziwa wojna, z której ja wyjdę zwycięsko. Sędziowie punktowi nie będą potrzebni, wygram to przez nokaut - kontynuował bombardier z Phoenix, który dwukrotnie zasiadał już na tronie WBC w limicie 76,2 kilograma. Najpierw jednak stracił pas za narkotyki w organizmie, a potem za przekroczenie górnego limitu podczas ważenia.

- Lemieux potrafi nokautować, jest groźny, lecz całą karierę boksuje w ten sam sposób. Nie spodziewam się więc nic nowego z jego strony. Będzie polował lewym sierpowym lub lewym podbródkiem. To zawodnik światowej czołówki, ale przy tym stosunkowo bardzo prosty - dodał Benavidez.

Transmisja od 4:00 na antenie Polsatu Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Flakon
Data: 21-05-2022 21:00:45 
Witam po przerwie na orgu
Lubię obu, kibicuje Lemieuxowi bo to urodzony puncher z bąbką w ręku - gasi 1 strzałem ale z racji umiejętności bokserskich faworytem i to wyraźnym Benavidez
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 21-05-2022 21:04:34 
Inny wynik niż czasówka na Lemieux będzie dla mnie duży zaskoczeniem.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 21-05-2022 21:15:57 
David musi wygrac bo, Canadyjczyk to ograniczony boksersko pucher, Benavidez to kasa, jego przyszlewalki z Alvarezem, Bivolem, Charlo czy Plantem to duza do ogromnej kasa. Amerykanin jest bardzo dobry, silny, dobry boksersko, ma charakter i ambicje zas David to juz emerytura, taki skok na kase bo gdyby nawet cudem ( lewy sierp lub podbrudkowy) wygral przez KO lub TKO to n8kt $$ z nim nie zaboksuje.
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 21-05-2022 22:16:58 
Byłyby jaja, gdyby ten cud się wydarzył i Lemieux znokautował Benavideza.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 22-05-2022 00:16:00 
Nie ,no bez przesady. Lemieux przegra przez KO .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.