BENAVIDEZ vs LEMIEUX - W SOBOTĘ STARCIE PUNCHERÓW

W sobotnią noc naprzeciw siebie stanie dwóch puncherów z wielkimi aspiracjami, którzy zawsze porywają kibiców. O pas WBC wagi super średniej, póki co tylko w wersji tymczasowej, rywalizować będą David Benavidez (25-0, 22 KO) i David Lemieux (43-4, 36 KO).

- Chcę wyjść i po prostu realizować założenia taktyczne. Przed walką zawsze staram się ją sobie "zwizualizować". Wcale nie dbam o nokauty, one same przychodzą. Zależy mi bardziej na tym, aby dać kibicom dobrą walkę. Jestem gotów, by podbić i zdominować całą wagę super średnią - zapowiada Benavidez, w przeszłości dwukrotny mistrz świata WBC w limicie 76,2 kilograma. Najpierw jednak stracił pas za ślady narkotyków w jego organizmie, a potem za nadwyżkę kilogramów. Od kiedy jednak zatrudnił dietetyka, nie ma aż takich problemów z uzyskaniem wymaganego limitu.

- Mój rywal prawdopodobnie w dniu walki będzie ode mnie z pięć kilogramów cięższy, ale nie dbam o to. Jestem na niego gotowy. Czuję się mocny i jeśli on zechce wojny, to ją dostanie. To silny gość, lecz mam na niego obrany dobry plan taktyczny i sprawię, że w sobotę będzie miał ze mną pełne ręce roboty. Nigdy nie odmawiam wyzwań i biorę każdą walkę. Zmierzę się z jednym z najlepszych, ale jeśli chce się być mistrzem świata, to trzeba rywalizować właśnie z najlepszymi. Benavidez jest świetnym zawodnikiem, ale nie mierzył się dotąd z pięściarzem mojego kalibru - stwierdził z kolei kanadyjski puncher, były champion w wadze średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: fighter777
Data: 19-05-2022 23:24:19 
Benavidez ma wszystko by zdetronizować Canelo. Pytanie tylko czy Canelo będzie ryzykował walkę z Benavidezem ?
 Autor komentarza: marcinm
Data: 20-05-2022 00:20:58 
Raczej Benavidez przed czasem. Lemieux ma młotek w łapie ale musiałby naprawde dobrze trafić bardzo dużego imiennika żeby poszukać szansy. Americano składa świetne kombinacje, jest zawodnikiem dużym nawet jak na SWM, młodmym, głodnym, dobrze wyszkolonym. Kanadyjczyk też nie jest "tłukiem" ale technicznie ta walke przegra (a byl ograny do jajca przez BJS i zmiazdzony samym jabem przez GGG), a sam cios moze być za słabym argumentem wobec wiekszego i naprawde dobrego zawodnika.

Moja predykcja to Benavidez przed czasem w drugiej polowie walki
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 20-05-2022 09:50:52 
Lemieux zostanie rozbity i zastopowany. Inny wynik mnie bardzo zdziwi..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.