PROMOTOR JOSHUY: FURY NIE PRZECHODZI NA ŻADNĄ EMERYTURĘ

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) przez lata irytował Eddiego Hearna tym co mówił, co robił, ale przede wszystkim tym jak walczy i wygrywa. Szef grupy Matchroom ma w swoim zespole takich zawodników jak Joshua, Whyte, Chisora, ale to Fury był - i nadal jest, numerem jeden wagi ciężkiej.

Co prawda mistrz świata federacji WBC po znokautowaniu Dilliana Whyte'a (KO 6) zapowiedział zakończenie kariery, jednak w jego słowa nie wierzy brytyjski promotor. A teraz, gdy Fury dostał od Mauricio Sulaimana, prezydenta WBC, więcej czasu na zastanowienie się nad swoją przyszłością, Hearn znów wydaje się być podrażnionym.

- Damy mu czas na zastanowienie się, odpoczynek, bo właśnie wykonał obowiązkową obronę. Nie ma pośpiechu, aby naciskać na niego lub jego sztab, by podejmowali jakiekolwiek decyzje. Będziemy w kontakcie, on spędza wakacje z rodziną - powiedział niedawno Sulaiman, szef World Boxing Council.

- Nie bardzo rozumiem, po co on dostał od WBC czas? Przecież Fury jest już emerytem - stwierdził z przekąsem Hearn. A potem rozwinął swoją myśl. Bo on po prostu w żadną emeryturę "Króla Cyganów" nie wierzy.

- Wszyscy wiemy, że Fury na żadną emeryturę nie przeszedł. On nie zawakuje tytułu WBC. I mam nadzieję, że spotka się w kolejnej walce z lepszym z rewanżu Usyka z Joshuą. To byłby wspaniały pojedynek, definiujący wręcz jego karierę - dodał szef Matchroom Boxing.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: slayer85
Data: 19-05-2022 11:24:38 
Fury Hearnowi spędza sen z powiek i dobrze. Edek za każdym razem typuje przeciwko Tysonowi i jak dotąd ani razu nie miał racji.
 Autor komentarza: Glacenemenes
Data: 19-05-2022 12:19:34 
Eddie bądź cicho bo w końcu wyłapiesz obiecanego liścia od Taysona
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 19-05-2022 12:25:50 
Joshua przegrał.
Łajdak przegrał.
Alvarez przegrał.
Dziwicie się, że Hearn nerwowo reaguje?
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 19-05-2022 12:47:46 
Edziu to naczelny hejter Furego po Przedylaku. Ale smutne życie muszą mieć ci gościa, że tak ciągle hejtują króla
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 19-05-2022 12:59:34 
FURY ŻADNEJ KARIERY NIE KOŃCZY !!!! TYLE TO PODBIJANIE STAWKI DO POJEDYNKU UNIFIKACYJNEGO PROSTE I TU SIĘ Z TYM LISEM HERNEM ZGADZAM
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 19-05-2022 13:05:32 
Edziu żebra o wypłatę od Furego. Żalosny typ dla kasy zrobi wszystko, nawet uklęknie przed szejkami. Zero zasad
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.