DWUMETROWY NIGERYJCZYK DLA WRACAJĄCEGO JARRELLA MILLERA?

Informowaliśmy już Was o powrocie Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO). To nie jest oficjalna informacja, ale chyba już wiemy, kto stanie naprzeciw niego w pierwszej walce od trzech i pół roku.

"Big Baby" zaboksuje 25 czerwca w Las Vegas na gali organizowanej przez Triller. Recydywista dopingowy musi teraz mieć się wyjątkowo na baczności, zresztą zanim został dopuszczony do powrotu, musiał wcześniej poddawać się regularnie wyrywkowym badaniom antydopingowym.

Każdy zasługuje na drugą szansę? Na pewno Miller - tak przynajmniej uważa John Fury, ojciec Tysona Fury'ego (32-0-1, 23 KO). Bo przecież Miller był jednym ze sparingpartnerów Fury'ego w ramach jego przygotowań do walki z Dillianem Whyte'em (KO 6).

- Miller jest trochę piętnowany, lecz każdy zasługuje na kolejną szansę. Był na naszym obozie i dawał z siebie wszystko. Naprawdę ciężko pracował. Każdy ma swoją przeszłość, on również, wciąż jednak jest młodym człowiekiem, który ma przed sobą przyszłość. A co najważniejsze, to naprawdę miły i fajny gość - mówi John Fury.

A kto za kilka tygodni stanie naprzeciw Amerykanina? Niedługo powinno zostać podane nazwisko Onoriode Ehwarieme (20-2, 19 KO). Negocjacje trwają. Dwumetrowy Nigeryjczyk potrafi mocno uderzyć, ale ma też duże luki w swoim boksie.

MILLER PRZYZNAJE: TYSON FURY SKOPAŁ MI TYŁEK NA SPARINGU >>>

Jarrell goszcząc na początku roku w Dzierżoniowie ważył 154 kilogramy. Wtedy w rozmowie z BOKSER.ORG przyznał, iż chciałby zejść do 135 kilogramów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 17-05-2022 18:35:35 
Ehwarieme to typowy bumobij. Pewnie był szykowany na korzystną sprzedaż rekordu ale niespodziewanie zaliczył wpadkę i cały misterny plan w... o właśnie tam. Później się uskromnił i sprzedał się niemieckiemu Kazachowi, który ma wysokie ambicje i potrzebuje dobrego rekordu. A teraz jedzie na oparach. Miller powinien sobie z nim poradzić bez większych problemów, szczególnie że nie przewiduję jakichś badań przed, czy po walce :)
 Autor komentarza: Scross
Data: 18-05-2022 02:28:13 
Potrzebuje większego kloca niż on xD ciekawe czy znów wniesie 140kg jak wcześniej xD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.