ADAM BALSKI: INTERESUJE MNIE TYLKO WYGRANA Z BABICIEM

- Prędzej mnie wyniosą z ringu, niż się poddam - zapowiada bojowo nastawiony Adam Balski (16-1, 9 KO) w rozmowie z Rafałem Mandesem przed sobotnim starciem z Alenem Babiciem (10-0, 10 KO) w Londynie.

Pięściarz z Kalisza całą karierę boksuje w kategorii cruiser, tym razem jednak poszedł w górę do wciąż "młodej" wagi bridger, w której górny limit wynosi 101,6 kilograma. Chorwat na pewno potrafi mocno uderzyć, ale przy tym na pewno ma duże dziury i braki.

- Muszę być lotny na nogach. Oby tylko emocje mnie nie poniosły. Bo jak poniosą, to będzie taka bardziej ulica, a ja chcę pokazać w tej walce to, czego nauczyłem się przez te wszystkie lata. Wszystko jest w mojej głowie. Nastawiony jestem na boks, ale jak będzie wojna, to będzie. Ja chcę wygrać, tylko to mnie interesuje - dodał Balski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Likiendo
Data: 16-05-2022 12:58:06 
Oczywiscie Adasiu!! Dawaj Mocno, Ostro, Twardo!!! Janwazniejsze aby bez koksu!!!
 Autor komentarza: marcinm
Data: 16-05-2022 13:20:09 
pytanie tylko kiedy Balski boksowal, z reguly to idzie sie bic - Dziwi mnie to bo ani nie ma fenomenalnej szczeki (chociaz pewnie solidna) ani kopyta. Ma za to szybkie rece, nogi i taki dryg/luz. Jakby mial troche wiecej inteligencji i chłodny łeb to mógłby to być naprawde bardzo dobry zawodnik. Niestety przewiduje, że Balsi w 1-2 rd wyłapie farfocla i zamiast uspokajac walke to pojdzie na otwarta wymiane i zostanie skoszony w 3-4 rd. Oby Adam mnie zaskoczyl tj. faktycznie zaboksowal - wtedy jego szanse na wygrana wzrastaja i to mocno, jezeli dalby rade rozsadnie boksowac w pierwszej czesci pojedynku to nie wykluczone ze Babic spuchnie i sam bedzie bity w drugiej fazie.
 Autor komentarza: Bonnte
Data: 16-05-2022 13:35:20 
Co oznacza ni mniej ni więcej szybkie KO. Ja mu nawet kibicuję, ale obawiam się, że będzie petarda lub dwie i po temacie. Babic będzie w niego wjeżdżał na chama i pakował cały arsenał. Babic to nie jest kozak, ale na Balskiego wystarczy.
Polak tak jak powiedział musi być lotny. Ciekawe czy jakby udało się rywala wyciągnąć na dalsze rundy, to czy by kondycyjnie nie wysiadł?
Jeżeli zrobi jak to mówi "ulicę",to rzeczywiście mogą go wynieść.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 16-05-2022 13:51:14 
Aha czyli chce wygrać, a nie zremisować lub przegrać, nowe, nie znałem.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 16-05-2022 14:32:59 
Jedno z rzadkich zestawień, za które Wasilewskiego należy pochwalić. Dla Balskiego test prawdy, który określi jego ringową przyszłość. Wygra to poprzeczka idzie (a przynajmniej powinna iść) w górę, przegra to witamy Adama wśród journeymanów. A swoją drogą to do bridgerweight powinni w pierwszej kolejności skierować Cieślaka. On "od zawsze" miał problemy z limitem wagi cruiser, w której może już nie dostać trzeciej szansy.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 16-05-2022 15:21:27 
Zgoda z Marcinem. Babic walczył ze słabymi, więc w tym sensie Balski będzie jego najwyżej notowanym rywalem, ale Balski też jest przeceniany. Wkleję swój poprzedni wpis, żeby był na świeżo :)
Umiejętności Adama oceniam nisko, na pewno poniżej Jeżewskiego. Nie mówię o Masternaku, bo to inna liga, ale Balski na dobrą sprawę nie pokazał, że jest lepszy od Radczenki i Kubiszyna, więc trudno mówić o widokach na pokonanie Babica. Owszem scenariusz z wystrzaleniam się Babica zawsze istnieje, ale moim zdaniem jest mało prawdopodobny. Balski może faktycznie okazać się lepszy od poprzednich przeciwników Babica i nie dać się przewrócić, natomiast nie bardzo widzę, co ma do zaoferowania ze swojej strony i jak dla mnie ta walka równie dobrze może wyglądać jak ostatnia walka Siwego. Dlatego jeśli będą wysokie kursy, to brałbym Babica na punkty.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 16-05-2022 15:44:25 
Balski na początku kariery, np. gdy pokonywał Rusiewicza miał genialne akcje, uniki, kontry.

W późniejszych walkach bardzo niewiele z tego zostało.
Być może na tle słabych przeciwników pokazywał geniusz. Jak się zaczęły schody to to zgubił.

Trzymam kciuki za Adama.
Liczę że przygotuje jakieś fajne akcje, zmyłki.
Do tego np. pozycja mańkuta itd.
Zapasy itd.
Przeciwnika czasem trzeba "oszukać" aby go pokonać.

A na siłę czy bójką to se można...
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 16-05-2022 16:41:24 
Jeśli walka potrwa dłużej jak połowę walki, Adam ma szanse to wygrać.

Pod warunkiem że będzie zdyscyplinowany, trzymał się planu taktycznego, był na środku ringu i nie wdawał w bójkę.

Ja to widzę tak, że Babić odpali jakiegoś overhanda w pierwszych 4 rundach gdy jeszcze będzie miał siły i tak skończy się walka... Obym się mylił.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 16-05-2022 17:32:38 
Kolejny raz Edziu dla swojego pupila daje bardzo ryzykowne zestawienie. Dla mnie walka 50 na 50, Balski chociaż ma pełny dystans z Masternakiem, a Babic obija samych bumów. Baba z brodą może polec w tej walce, nie widzę argumentów po jego stronie, oprócz siły żeby stawiać go jako murowanego faworyta
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 16-05-2022 17:33:28 
babic do cyrku jako baba z brodą powinen paradować i tak lepiej by to robił niż prezentuje się w boksie
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 16-05-2022 17:37:05 
Edziu znów chojrakuje z wyborem rywali, ale będzie śmiesznie jak jego pupilek znowu dostanie wpier*ol.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 16-05-2022 17:37:44 
uwaga tylko na kacapów, bo oni tradycyjnie bedą za chłopakiem (choć tym razem to baba z brodą) Hearna
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 16-05-2022 17:47:00 
Ciekawe czy Edziu przygotował na tę walkę klauzulę rewanżową, bo może się przydać
 Autor komentarza: smalllbulll
Data: 18-05-2022 16:05:48 
wpierdol życia, 1-2 rd, babic pokonał erica moline przez KO. a gdzie balskiemu do Moliny?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.