NA ŻYWO: MGPM 2022 SKAWINA

Zapraszamy na kolejne walki cyklicznego turnieju - siódmy sezon Międzynarodowego Grand Prix Małopolski. Druga edycja 2022 odbędzie się w Skawinie, a wszystko z komentarzem redaktora Łukasz Famulskiego - choć jego funkcja to relacje z boksu zawodowego, to jest miłośnikiem dyscypliny, którą trenował rekreacyjnie a do tego posiada licencję sędziego okręgowego. - prócz komentarza możecie liczyć na ciekawe wywiady, np. z trenerem Zbigniewem Raubo - TUTAJ >>>, który na sprawdzian przyjechał tu ze swoimi zawodnikami z Mazowsza, czy Hubertem Migaczew - TUTAJ >>>..

Poprzednia, inaugurująca nowy sezon do obejrzenia TUTAJ >>>, a zapowiedzi i komunikaty oraz wyniki dostępne na stronie organizatora MZB.org.pl

Międzynarodowe Grand Prix Małopolski (15.05.2022) Skawina

1 walka w kategorii 40kg Młodzik
Amelia Wojtasik (BBB Serca Krakowa) vs Julia Wąchała (Street Autonomy Sanok)
2 walka w kategorii 54kg Młodzik
Natasza Kosiec (BBB Serca Krakowa) vs Wiktoria Kustosz (Kocemba Boxing)
3 walka w kategorii 63kg Kadet
Anna Burzyńska (Akademia Bokserska Libiąż) vs Wiktoria Majkut (BUDO Krosno)
4 walka w kategorii 48kg Junior
Anna Kurus (OKB Odra Opole) vs Jana Danylevych (BKB Magic Boxing Brzesko)
5 walka w kategorii 54kg Junior
Nikola Maksymowicz (TS Wisła Kraków) vs Gabriela Migda (KS Akademicki Evan)
6 walka w kategorii 38kg
Adam Śmiałek (Akademia Bokserska Libiąż) vs Hubert Marczak (Street Autonomy Sanok)
7 walka w kategorii 44kg Młodzik
Filip Bochenek (Akademia Bokserska Libiąż) vs Hlieb Khoroshevskyi (KS Start Częstochowa)
8 walka w kategorii 48kg Młodzik
Timur Kredenets (Hutnik Kraków) vs Jakub Białas (Kuźnia Boksu Opole)
9 walka w kategorii 54kg Młodzik
Dominik Hlebda (niezrzeszony) vs Patryk Lachowicz (Boks Lubin)
10 walka w kategorii 60kg Młodzik
Oleksandr Tomniak (KS SAKO Gdańsk) vs Jakub Lis (BKB Magic Boxing Brzesko)
11 walka w kategorii 63kg Kadet
Jarosław Hryhurko (BBB Serca Krakowa) vs Wiktor Osowicki (KS SAKO Gdańsk)
12 walka w kategorii 63kg Kadet
Max Pajer (Akademia Bokserska Libiąż) vs Daniel Yerhin (BBB Serca Krakowa)
13 walka w kategorii 66kg Kadet
Daniel Wiśniewski (UKS FENIX Warszawa) vs Filip Lisak  (TS Wisła Kraków)
14 walka w kategorii 70kg Kadet
Oleksandr Kopach (KS SAKO Gdynia) vs Krystian Smoliński (JKB Jawor Team Jaworzno)
15 walka w kategorii 75kg Senior
Mateusz Matyja (Matyja Boxing Academy) vs Hubert Setkowicz (BBB Serca Krakowa)
16 walka w kategorii 54kg Junior
Hubert Martuszewski (TS Wisła Kraków) vs Jonatan Kąkol (Factory Oświęcim)
17 walka w kategorii 57kg Junior
Kacper Brejta (Street Autonomy Sanok) vs Kacper Teczar (Akademia Bokserska Libiąż)
18 walka w kategorii 63,5kg Junior
Oliwier Andrukiewicz (KS SAKO Gdańsk) vs Kacper Tylka (Street Autonomy Sanok)
19 walka w kategorii 67kg Junior
Gracjan Krupa (Old School Boxing Gym Legnica) vs Konrad Romik (Matyja Boxing Academy)
20 walka w kategorii 67kg Junior
Wojciech Latosi (Orzeł Oleśnica) vs Oliwer Lizurek (Kuźnia Boksu Opole)
21 walka w kategorii 71kg Junior
Artur Zbun (BBB Serca Krakowa) vs Patryk Białek (Matyja Boxing Academy)
22 walka w kategorii 75kg Junior
Nikodem Hajduk (TS Wisła Kraków) vs Alan Gliński (KS Start Częstochowa)
23 walka w kategorii 75kg Junior
Gracjan Chrobak (BUDO Krosno) vs Robert Bogdański (Factory Oświęcim)
24 walka w kategorii 80kg Junior
Kamil Zabłocki (Old School Boxing Gym Legnica) vs Arkadiusz Ruszaj (BKB Magic Boxing Brzesko)
25 walka w kategorii 80kg Junior
Kamil Sumera (BBB Serca Krakowa) vs Aleksander Pańko (BUDO Krosno)
26 walka w kategorii 80kg Junior
Konrad Kopka (Old School Boxing Gym Legnica) vs Dawid Kurdziel (Factory Oświęcim)
27 walka w kategorii 63,5kg Senior
Dominik Palak (KS SAKO Gdańsk) vs Ilia Bader (BBB Serca Krakowa)
28 walka w kategorii 67kg Senior
Viktor Volcho (Kuźnia Boksu Opole) vs Łukasz Tendelski (BKB Magic Boxing Brzesko)
29 walka w kategorii 71kg Senior
Michał Dawiec  (TS Wisła Kraków) vs Łukasz Pisk-Piskowski (OKB Odra Opole)
30 walka w kategorii 75kg Senior
Paweł Kloc (Matyja Boxing Academy) vs Szymon Tylka (niezrzeszony)
31 walka w kategorii 80kg Senior
Mariusz Poźniak (OKB Odra Opole) vs Maciej Mikołajczyk (BBB Serca Krakowa)
32 walka w kategorii 80kg Senior
Damian Górzyński (UKS FENIX Warszawa) vs Paweł Wodniok (OKB Odra Opole)
33 walka w kategorii 80kg Senior
Hubert Wdowiak (BBB Serca Krakowa) vs Konrad Gajos (GOTA Underground)
34 walka w kategorii 86kg Senior
Krzysztof Adrian (Street Autonomy Sanok) vs Rafał Chabluk (OKB Odra Opole)
35 walka w kategorii 86kg Senior
Wojciech Szymański (GOTA Underground) vs Jan Lauk (Shark Łódź)
36 walka w kategorii 92kg Senior
Wiktor Olszowy (Street Autonomy Sanok) vs Mariusz Dymitrów (JKB Jawor Team Jaworzno)
37 walka w kategorii 92kg Senior
Michał Ludwiński (Knockout Bielany) vs Kamil Więch (GOTA Underground)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.