CHARLO ZASTOPOWAŁ CASTANO I ZUNIFIKOWAŁ WAGĘ JUNIOR ŚREDNIĄ!

Jermell Charlo (35-1-1, 19 KO) dopiął swego. W rewanżu pokonał przed czasem Briana Castano (17-1-2, 12 KO) i pozbierał ostatni, czwarty pas mistrzowski w wadze junior średniej!

Argentyńczyk chciał powtórzyć scenariusz z pierwszej potyczki sprzed dziesięciu miesięcy. Wtedy sędziowie orzekli remis. Znów nacierał i wywierał nieustanny pressing, jednak Amerykanin boksował dziś dużo mądrzej niż w zeszłym roku. Oczywiście Castano też miał swoje momenty, ale więcej rund należało do Jermella.

KARTY PUNKTOWE, STATYSTYKI CIOSÓW >>>

W końcu wybiło dziesiąte starcie. Na tym etapie Charlo prowadził na kartach wszystkich sędziów. W pewnym momencie wystrzelił krótkim lewym sierpowym na czoło i zupełnie odciął od prądu nogi przeciwnika. Wydawało się niezbyt mocny cios sprawił, że Argentyńczyk padł na matę, a gdy się podnosił, nogi ewidentnie nie współgrały z mózgiem. I choć "tańczył" na osiem, to sędzia puścił jeszcze walkę. Charlo poprawił mocnym jabem, uderzył lewym hakiem na korpus i było po wszystkim. Charlo do swoich tytułów WBC, IBF i WBA dołożył również pas WBO!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 15-05-2022 09:05:39 
Charlo znacznie lepszy fizycznie i taktycznie, niż w poprzedniej walce. Castano miał swoje momenty, ale generalnie szło mu ciężko. Po 9 rundach miałem 6:3 Charlo. Argentyńczyk musiał ostro atakować i nadział się na kontrę. Trudno ocenić, który cios go zamroczył, ale chyba to był ten mocny prawy podbródkowy, po którym oberwał jeszcze raz lewym sierpowym w czoło, a więc miejsce mało wrażliwe.
 Autor komentarza: Zjebany
Data: 15-05-2022 10:13:32 
Panie Nietrzeźwy Tomaszu - mozna otrzymać to zaproszenie na Tc - boxing? Pozdrawiam
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 15-05-2022 11:01:08 
Dużo lepszy występ Charlo, przeaanlizował błędy z pierwszego pojedynku i wdrożył właściwe rozwiązania. Cios z pozoru nie taki dewastujący, ale odciął przraźliwie argentyńczyka, pewnie też na skutek zmęczenia. Świetny występ bliźniaka..
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 15-05-2022 12:02:54 
Autor komentarza: Zjebany Data: 15-05-2022 10:13:32
Panie Nietrzeźwy Tomaszu - mozna otrzymać to zaproszenie na Tc - boxing? Pozdrawiam

*
*
*

Wczoraj się deklarowałem, ale jak teraz o tym pomyślałęm to bokser.org jest nadal technologiczną kupą. Jak w 2022 można nie mieć na stronie z dosyć dużą społecznością tak podstawowej funkcji jak PM (private message) pomiędzy użytkownikami? Z chęcią bym Ci wysłał, bo mam to dostępne (screen poniżej), ale nie ma jak. Nie podam Ci nr telefonu, bo będzie spam i smsy oraz dzwoniące pizdy jak blackdogi i inne zwierzęta. Nie podam Ci maila, bo będzie to samo i podszywanie się więc nie ma tu rozwiązania na normalne nawiązanie znajomości i pomoc koledze w potrzebie. Łukasz od dłuższego czasu ma wyjebane zamiast to ogarnąć więc przepraszam, ale wycofuję swoją propozycję. Coś ma się podobno zmienić ze stroną niedługo (chociaż wątpię xD) więc zakodowałem i zapamiętam nick "Zjebany" wysyłając w pierwszej kolejności kolego. Możesz na mnie liczyć o ile Furmi to ogarnie.

https://i.imgur.com/B2NYcqf.png
 Autor komentarza: Polakos
Data: 15-05-2022 12:31:20 
Charlo mimo mojej sympatii mało ekskluzywnie wygląda w gronie niekwestionowanych mistrzow. Skorzystał na słabości w tym limicie.
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 15-05-2022 13:17:43 
Powiedziałbym że niestabilności i do niedawna na braku wyrażnego dominatora tej wagi.

Do niedawna był Hurd, wielki koń, który pokonał Larę, nieznacznie ale uczciwie, ale zgasł jak świeczka.
Charlo, tez zaliczył wcześniej wtopę, ale widać że pozbierał się i wrócił z przytupem.
Castano to tez przecież wciąz topka tej kategorii.
madrimow który pokonał innego czołowego 154 Soro, choć tam chyba będzie rewanż na skutekkotrowersji zkońcówką walki.
Jest Fundora, dwumetrowy patyczak który odprawił kolejnego mocnego goscia - Lubina.
No i Tim Tsyu, który pnie się wgóre, choć ostatnio miał małą wpadkę z deskami z solidnym Gaushą.
 Autor komentarza: sekundant
Data: 15-05-2022 13:38:50 
@NietrzezwyTomasz

Wystarczy że @Zjebany zostawi tutaj swjego maila (najlepiej założonego na potrzebę sytuacji). Czuwaj!
 Autor komentarza: VVD
Data: 15-05-2022 14:14:17 
To zawsze dobrze świadczy o bokserze jak umie wyciągnąć wnioski z pierwszego pojedynku i w rewanżu udowodnić swoją wyższość, w pierwszej walce Charlo okropnie się męczył, dał się zaskoczyć ale tym razem wyglądał na osobę która wie co i jak ma zrobić.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 15-05-2022 17:54:52 
Autor komentarza: sekundant Data: 15-05-2022 13:38:50
@NietrzezwyTomasz

Wystarczy że @Zjebany zostawi tutaj swjego maila (najlepiej założonego na potrzebę sytuacji). Czuwaj!

*
*
*

Dokładnie, też myślałęm żeby założyć jednorazowe konto i to mu ogarnąć komunikując się dwukieronkowo (mail/strona/mail), ale po pierwsze nie przewidziałem, że teraz trzeba podawać nr telefonu (wypierdalać), a po drugie kto mi za to zapłaci? xD Kolego "Zjebany", ogarnij jednorazowego maila, którego możesz tu podać publicznie i napisz, na pewno wyślę zaproszenie, tego możesz być pewny.
 Autor komentarza: Zjebany
Data: 16-05-2022 00:46:44 
bokserskibokser@gmail.com

Super dziekuje Ci Bardzo
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.