BRADLEY: CRAWFORD WYGRA ZE SPENCE'EM PRZED CZASEM

- Stawiam pieniądze na Crawforda. Kontratakujący, szybki, sprawny, potrafiący zmieniać pozycję, potrafiący bić z obu rąk - takimi słowami Timothy Bradley uzasadnia prymat Terence'a Crawforda (38-0, 29 KO) nad Errolem Spence'em Jr (28-0, 22 KO).

O walce dwóch najlepszych pięściarzy wagi półśredniej mówi się już od dawna. Crawford opuścił stajnię Boba Aruma i może dogadać się z każdą stacją. Spence uporządkował swoje problemy zdrowotne i w porządnym stylu rozbił cenionego Yordenisa Ugasa. To nadal odpowiedni moment na organizację tego pojedynku, a na czynniki pierwsze rozkłada ją ekspert stacji ESPN Timothy Bradley.

- Errol wyglądał znakomicie z Ugasem. Widziałem pewne niedociągnięcia, ale wynikają one z długiej przerwy. Był kilka razy trafiony. Wiem, kiedy ktoś jest podłączony i jest to w porządku. Errol zachował się we właściwy sposób, bo to kozak i zaprezentował się rewelacyjnie.

- Zawłądnął umysłami wszystkich i sprawił, że wszyscy zaczęli się zastanawiać - czy Errol może pokonać Crawforda? Ludzie się zastanawiają, "czy może"? Ze względu na ilość zadawanych ciosów i technikę, którą dysponuje. To może być problem dla Crawforda. (...) Crawford jednak jest wielowymiarowy i twardy. Jeśli trzeba kogoś dopaść, Terence ma to w sobie.

- Widzieliśmy, jak Porter natarł na Spence'a i potrafił nad nim przeważać. Crawford ma te same cechy, może nawet mocniejsze. Potrafi uderzyć, jest atletyczny, silny fizycznie. Myślę, że Spence będzie zaskoczony, gdy już znajdą się w ringu. Zaskoczy go siła Crawforda.

- Mam odpowiedź dla tych, którzy mówią o wysokim tempie walki Errola i dużej ilości zadawanych ciosów. Pamiętam, gdy wiele lat temu sparowałem z Crawfordem. Im aktywniejszy byłem, tym częściej byłem trafiany. Myślisz, że będziesz w stanie wywrzeć taką presję? Tak, ale w zamian sam będziesz trafiany. Spence złamał Ugasowi oczodół, ale go nie znokautował. Crawford by go zastopował.

- Trzeba przyznać, że Errol jest silnym pięściarzem, ale Crawford ma to coś. Jest w stanie cię złamać. Jeśli cię trafi, jest po wszystkim, to koniec. Jeśli on trafi Spence'a i jego nogi zatańczą, jest po wszystkim. Terence to najlepszy egzekutor w boksie obok Gervonty Davisa.

- (...) Nie mam wątpliwości, że Crawford poskromi Spence'a. Mówię tak, bo Errol nigdy nie mierzył się z kimś takim jak Crawford. Terence potrafi zmieniać pozycję. Kiedy trafia cię w punkt, ma doskonały wyczucie momentu, szybkość i siłę. Errol nigdy nie widział tego, co zobaczy. Nigdy nie widział czegoś takiego, co zobaczy u Crawforda. To działa w obie strony, Errol jest bardzo dobry, ale nie trudno go złapać ciosem. To może być niszczące. Widzieliśmy to w przypadku Ugasa, ale Crawford jest inny od niego.

- W tej walce Ugas był w stanie zranić go kilka razy. Nie obchodzi mnie, co kto mówi, był podłączony. Jednocześnie, gdy Crawford go trafi, to go wykończy. Nikt nie przypuszczał, że Terence będzie w stanie zatrzymać Shawna Portera. Jego ojciec rzucił ręcznik, a wiecie, co by się stało, gdyby tego nie zrobił? Porter spałby do dzisiaj, a to mój ziomek. Jego tata uratował go przed kompromitacją, przed byciem obiektem drwin i memów.

- Ta prawa ręka Ugasa trafiła go. Wyobraź sobie, że to Crawford trafia prawą ręką. Bum, na pewno to poczuje. Jedynym aspektem, którym Terence powinien się martwić, są ciosy Spence'a na korpus. Są one zabójcze i odbierają innym siłę. (...) To będzie wyrównana walka, ale nadal stawiam na Crawforda przez nokaut.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 01-05-2022 02:26:35 
Jak ja chciałbym widzieć tą walkę. Nawet bardziej od walki Fury vs Usyk. To będzie najwyższy bokserski kunszt.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 01-05-2022 05:26:15 
nie ma newsow ale swietna walka Smith vs Vargas - wiekszy bryt po poczatkowych problemach wrocil do gry i rozbil Jesiego V. Znakomita walka kobitek Taylor vs Serano - zakonczona walkiem na dobro Irlandki
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 01-05-2022 05:29:15 
Walka pań chyba jedna z najlepszych w historii.
Remis był by w punkt.
Panie już w ringu umówiły się na rewanż.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 01-05-2022 05:32:52 
Jak się zaczęła młócka w 4 czy 5 rundzie to zrobił się z tej walki klasyk. Serrano zobaczyła że Katie nie może jej zagrozić siłą i ruszyła w końcu, jakby były rundy 3 minutowe ta walka mogłaby wyglądać inaczej na korzyść Serrano, ale nie w każdej rundzie. Katie po przywyczajeniu się do tej szarzy Serrano już lepiej kontrolowała sytuacje i trzeba jej oddać że wyprzedzała Amandę i była precyzyjniejsza, ale straciłą wiecej zdrowia. Super walka, rewanż chętnie, może jużz rundami 3 minutowymi?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.