POLACY TRENUJĄ W CETNIEWIE - W NIEDZIELĘ WYJAZD NA TURNIEJ DO USTI NAD ŁABĄ

Przygotowujący się do Mistrzostw Europy Seniorów reprezentanci Polski rozpoczęli zgrupowanie w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. W niedzielę podopieczni trenera kadry narodowej Wojciecha Bartnika wyjeżdżają na turniej do Usti nad Łabą w Czechach.

- Na kilkudniowym obozie w Cetniewie są zawodnicy, którzy w przyszłym tygodniu startować będą w Usti. Do ME pozostał miesiąc, dlatego chcemy wykorzystać każdą możliwość na solidny trening i mocne walki - powiedział szkoleniowiec Wojciech Bartnik, z którym są trenerzy Ireneusz Przywara i Szymon Bartnik.

W nadmorskim COS-ie trenują: 51 kg Jakub Słomiński, 57 kg Paweł Brach, 60 kg Jarosław Iwanow, 67 kg Damian Durkacz, 71 kg Daniel Piotrowski, 75 kg Bartosz Gołębiewski, 80 kg Mateusz Goiński, 86 kg Tomasz Niedźwiecki, 92 kg Mateusz Bereźnicki, +92 kg Oskar Safaryan.

- W niedzielę wyjeżdżamy do Usti nad Łabą, gdzie pięściarska rywalizacja w zawodach Grand Prix będzie się odbywać od 25 do 28 kwietnia. To bardzo ważny test przed Mistrzostwami Europy w Armenii - dodał selekcjoner polskiej reprezentacji.

Z kolei kobieca reprezentacja Polski, prowadzona przez trenera Tomasza Dylaka, przyjedzie na obóz do Cetniewa w piątek. Biało-Czerwone wyjeżdżają 5 maja na Mistrzostwa Świata do Turcji.

Na turniej w Stambule powołane zostały: 48 kg Natalia Rok, 54 kg Wiktoria Rogalińska, 57 kg Sandra Kruk, 66 kg Aneta Rygielska, 70 kg Daria Parada, 75 kg Agata Kaczmarska, 81 kg Martyna Jancelewicz, +81 kg Lidia Fidura.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.