FROCH: AMIR KHAN NADAJE SIĘ TYLKO DO ZNOKAUTOWANIA

W lutym tego roku wicemistrz olimpijski (2004) i były zawodowy mistrz świata Amir Khan (34-5, 21 KO) przegrał przed czasem z Kellem Brookiem i wydawało się, że zakończy karierę. Teraz jednak coraz więcej mówi się walce Khana z brytyjskim prospektem wagi półśredniej Conorem Bennem (21-0, 14 KO). Dziś padły na jej temat mocne słowa.

Przypomnijmy, że Benn wygrał w ostatnią sobotę przed czasem z Chrisem Van Heerdenem, a tuż po zwycięstwie pojawiła się propozycja pojedynku Conora z Khanem, do której Khan odniósł się w sposób dość wymijający. Teraz inny były brytyjski czempion globu ostro skrytykował pomysł starcia Benn vs Khan.

- (...) Chciałbym zobaczyć walkę Conora Benna z Ekowem Essumanem, mistrzem Wielkiej Brytanii, mieszkańcem mojego miasta Nottingham. Essuman ma szansę na pokonanie Benna, na pewno byłby dobrym testem. Takie walki dają potrzebne doświadczenie, nie można od razu wskakiwać na światowy poziom. Benn nie miał właściwie kariery amatorskiej - powiedział Froch, były mistrz świata wagi super średniej.

- Walka Benna z Amirem Khanem? Amir Khan nadaje się tylko do znokautowania. Jego czas jako boksera już minął. Był wspaniałym, dzielnym zawodnikiem o ekscytującym stylu, ale nie może już kontynuować kariery. Nie powinien (...) - dodał człowiek o pseudonimie "Cobra".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Glacenemenes
Data: 18-04-2022 20:47:13 
W sedno
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-04-2022 22:10:37 
Sulęcki - Khan, ewentualnie z Szeremetą, póki Amir jeszcze sportowo oddycha:)
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 18-04-2022 22:48:26 
@Puncher48
Nierealne. Khan walczy w welter, Sulęcki z Szeremetą w średniej. Khan odcina ostatnie finansowe kupony od dawnej kariery. Za odpowiednią kasę może robić za trampolinę dla gości w stylu Benna ale na pewno nie wyjdzie do kogoś o dwie kategorie wyżej. Jeśli tym ktosiem nie będzie Alvarez albo ktoś, kto płaci równie dobrze.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-04-2022 10:00:18 
Jeszcze ze dwa nokauty i wyjdzie, tylko produkt będzie już mało atrakcyjny, chociaż na rodzimym rynku by się to sprzedało.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.