KLICZKO OGŁOSIŁ SKRÓCENIE GODZINY POLICYJNEJ W KIJOWIE

Mer Kijowa, były mistrz świata wagi ciężkiej Witalij Kliczko ogłosił skrócenie godziny policyjnej w stolicy Ukrainy i obwodzie kijowskim. Od poniedziałku będzie się ona zaczynać o godz. 21.00, czyli godzinę później, i kończyć o godz. 6.00 rano, czyli godzinę wcześniej niż dotychczas. Wojna w Ukrainie wkracza tymczasem w kolejną fazę.

- Siły rosyjskie skupiają się na utrzymaniu granic okupowanych terytoriów i przygotowują się do nowej ofensywy - podał w poniedziałek ukraiński sztab generalny. Celem Rosjan w Donbasie ma być rozszerzenie kontrolowanego obszaru do granic administracyjnych obwodu zarówno donieckiego jak i ługańskiego. Siły okupanta przegrupowują się, żeby zwiększyć potencjał ofensywny.

- W niektórych rejonach (w tym w rejonie kijowskim - przyp.red.) armia rosyjska nie może już prowadzić działań ofensywnych obecnymi siłami i środkami. Rosja do końca nie rezygnuje jednak z prób, jeśli nie zajęcia, to przynajmniej okrążenia stolicy Ukrainy. To samo można powiedzieć o innych miastach, m.in. o Czernihowie, Charkowie i Sumach - powiedział rzecznik ministerstwa obrony Ukrainy Aleksander Motuzianyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-03-2022 21:56:22 
Wiem, że wbijam kij w mrowisko, ale chciałbym przeczytać wasze opinie, poznać punkt widzenia. Bez krępacji i cenzury popuśćcie wodze fantazji albo realizmu, no chyba, że administrator nie pozwoli.

https://www.youtube.com/watch?v=TKzJUVkVVG8
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 29-03-2022 01:53:47 
To że media kłamią w interesie polityków to wiadomo chyba każdemu na tym forum. To po pierwsze, po drugie tzw. Zachód jest złem, ale Rosja jeszcze gorszym, a walka o wpływy na świecie będzie miała miejsce dopuki, doputy ludzka stopa chodzi po tej Ziemi, bo człowiek jest drapieżnikiem numer 1, a stał się nim w momencie kiedy na etapie ewolucji skończył dostosowywać siebie do otoczenia a zaczął dostosowywać otoczenie do siebie. A że z natury chcemy mieć coraz wygodniej to pozwalamy się karmić gównem niemal dosłownie i w przenośni. Karmią nas masowym praniem mózgu i już nie wiesz komu masz ufać, bo wszyscy tacy podobni do siebie te wszystkie twarze z ekranów. Jeśli nie jesteś wśród nich to chuja wiesz o tym świecie. Cóż rzeczywistość jest nieczuła i niedelikatna w świecie czułych czułych ludzi i delikatnych spraw. Rzeczywistość to potwór o wielu twarzach. Potwór którego stworzyliśmy jako gatunek na własne podobieństwo. Pozostaje mieć nadzieję że przyszłość wykreuje się lepsza. Nie wiem czy to wodza.fanazji czy też realizmu z mojej strony ale tak to widzę joł!
 Autor komentarza: pikawa
Data: 29-03-2022 07:18:57 
puncher48

To ruska propaganda. Dziwię się, że potrzebujesz tłumaczenia. Stalinowi też udało wielu polityków i dziennikarzy zachodu, gościł u siebie samego Bernarda Showa.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 29-03-2022 10:50:01 
puncher48

Łowcy spisków nigdy nie śpią. Oni rozkminiają kosmos, a my, małe ubogie umysłowo żuczki, żyjemy jak w matrixie, świecie iluzji, kłamst.

A tak po prostu i w skrócie to pod tym względem jesteś zjebay.
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 29-03-2022 11:01:52 
15 minut ??? Kto ma tyle czasu, żeby oglądać jakieś pierdoły, które z prawdą nie mają pewnie nic wspólnego...szkoda życia.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 29-03-2022 11:04:53 
Taaaa.....propaganda .Jak z covidem . Zwykli ludzie w szmatach na ryju a władza nie .
Już ludzie zaczynają padać od keczupów 3 dawkowych tzw .ADE ale temat to wojna .
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-03-2022 11:19:05 
baby fat, Po co kogoś obrażasz?, przecież ludzie potrafią myśleć czytać, czasami nawet ze zrozumieniem, u ciebie niestety to kuleje w dodatku dominującą narracją jest "zero tolerancja dla nietolerancji" w dodatku nie raz przemawia przez ciebie naiwność, jak to u babyfat'a:)

Shaker 1982, jeżeli dla ciebie 15 minut to ogrom czasu, to zapewne nie jesteś zbyt refleksyjny i płyniesz z głównym nurtem, a tam nie potrzebują myślących tylko potakiwaczy, choć chciałbym się mylić, a tak na marginesie jak znasz prawdę to się nią pochwal.

Panowie wyżej jakoś mogą coś sensownego napisać, a wy potraficie?
 Autor komentarza: babyfat
Data: 29-03-2022 11:29:19 
puncher48

To proste, mam dosyć łowców łowców teorii spiskowych w każdej przestrzeni publicznej, internetowej, a nawet prywatnej/towarzyskiej. Znam już te śpiewki, te argumenty, a przede wszystkim O ZGROZO!!! wasze z dupy źródła na które się powołujecie. Ta jedna rzecz łączy wszyskie torie spiskowe (czy to covid, czy to wojna, czy to WTC) zero naukowych publikacji, a same gnioty zajumane z netu napisane przez dr X z dupy. Zero poparcia przez jakiekolwiek szanowany w świecie nauki podmiot.
A teraz Ci powiem dlaczego piszę z wysokiego C. Bo kurwa Wasze z dupy teorie poparte o pseudo fakty wpływają na mnie. Przykłądem może być negowane cov i te z dupy teoryjki. Te kretyńskie antyszczpionkowe/antynaukowe pierdy, ludzie nabierają podejrzeń, wchodzą w pętle waszego rozumowania, opartego na doktorze youtube, w efekcie przestają się szczepić na dawne choroby, które dalej są zagrożeniem dla ludzkości. Dlatego wybasz, ale to nie jest tylko teoryzowanie, takie zasrane bzdury powtórzone 100 razy dla niektórych stają się prawdą.

Przykro mi to mówić, ale pierdol się.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 29-03-2022 12:11:14 
Tradycji stało się zadość.

Naczelny troglodyta orga - @chujcwel48 - znowu robi za pożytecznego idiotę Kremla, wklejając gównolinki do jakiejś ruskiej propaganady. Takiej mendzie wystarczy wmówić (co nie jest trudne), że materiał jest niemainstreamowy/antyglobalistyczny/etc. itd. i już łyka te brednie jak Sasha Grey spermę. Ale czego się spodziewać po niewykształconym, żyjącym na zasiłku odpadzie społecznym, czerpiącym wiedzę z gównofilmików na youtube.
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 29-03-2022 12:22:42 
Ja @punchera obrażać nie będe, ale zdaje się że chłop neguje wszystko co jest pokazane w głównych mediach. Zapewne w lądowanie na księżycu tez nie wierzy..
 Autor komentarza: babyfat
Data: 29-03-2022 13:15:49 
Dla mnie z tą zarazą spiskowców jest jak z retoryką szeroko rozumianej opozycji w odniesieniu do kretynizmów społeczno prawnych PiS. Grzecznie już było. Teraz jest krótkie ***** *** no i wypierdalać. Poprzednie hasła nie zdawały egzaminu i to niestety nie moja wina. Przykre to jest, ale tak jest.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-03-2022 13:30:41 
Ja nie narzucam, nie chce nie kminie
brednie porzucam, choć bywa pomylę
się jakoś zwyczajnie, jak to chłopina
mówiąc banalnie, z tego jest spina

trudno cóż bywa i każdy ma zdanie
je nadto wielbi, pieści kochanie
docenia siebie, swoje poglądy
nikt qurwa nie chce, mieć miano trąby

więc iskrzy grubo, daje popalić
każdy jest mądry i chce się też chwalić
moja jest racja, a twoja nie bardzo
po co się spierać, qurwa nie warto

to jest meritum i prawda jedyna
poczekaj momencik, jedna to chwila
trochę namysłu i jakiejś refleksji
więcej ogłady, a mniej agresji

Ty jesteś trollem, ja jestem trąba
on bywa gnomem, a ona gorąca
każdy wie lepiej, krzyczy na maksa
posłuchaj mądralo, nasza jest racja

Mam dosyć gadki, dawaj na solo
ja się napinam, posłuchaj więc kolo
w parterze stójce i na pływalni
najbardziej wqurwiają, ci tak nachalni

rozumiesz ogarniasz, to fajno jest super
kumam cię brachu, choć bywa że z trudem
taki nasz żywot i nie ma lekko
flaszka znów pękła, oj znowu mnie siekło

ale jest jazda i jaki klimacik
namiętna ta gadka, nasz wszystkich uraczy
popłyniesz z prądem i słowotokiem
to zrobić mogę, ze swoim też joblem

w sumie to puenta i kropka po zdaniu
trzeba powiedzieć, stop wody też laniu
merytorycznie, proszę koledzy!
wiem że czasami, brakuje nam wiedzy

Ty jesteś trollem, ja jestem trąba
on bywa gnomem, a ona gorąca
każdy wie lepiej, krzyczy na maksa
posłuchaj mądralo, nasza jest racjaPs. Charakterystyki produktów Europejskiej Agencji Leków,czy nawet szeroko znani lekarze w tym Montagnier, Wodard, Bhakdi, Hałat i wielu innych, oraz brak zakończenia procesu badania preparatów to nie dowód, że powinna się ewidentnie czerwona lampka zapalić. Bez komentarza
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 29-03-2022 13:38:40 
Nie no, za te rymy tytuł honorowego obywatela Częstochowy powinien zostać nadany z urzędu^^.
 Autor komentarza: killjoy
Data: 29-03-2022 14:07:01 
Obejrzałem to i niestety strata czasu... Co by się nie działo na Ukrainie i nawet jakby mieli wejść do NATO to wojna prewencyjna zawsze jest złamaniem prawa międzynarodowego.
W żadnym przypadku nie ma od tego odstępstw, oczywiście dotyczy to też ataku na Irak przez USA jak i wielu innych wojen.
Spiskowcy obecnie to już zgłupieli do reszty, filmy na YT ich wyprały, i nie wiem jak oni wierzą, że coś co jest niby super tajne wisi ot tak na YT?

Przeczytałem kiedyś ekstra książkę o wolnomularstwie i masonach, i serio jest wiele bardzo dziwnych zbiegów okoliczności w naszej historii ale jak ktoś myśli, że to Putin się broni przed NWO bo tak mu powiedzieli na YT to dzięki wielkie
 Autor komentarza: babyfat
Data: 29-03-2022 14:44:36 
puncher48

No bardzo ładny wierszyk napisałeś XD Ale nie kleisz różnicy między byciem zabawnym, a byciem śmiesznym.

Co do pierdzenia o badaniach. Publikuj te odkrycia na foliarze.pl
 Autor komentarza: nonitek
Data: 29-03-2022 15:44:14 
puncher48 póki internetu nie było, to tylko rodzina wiedziała ;)

Ale jednego gratuluję - do tej pory każdy ignorował Twoje pierdy, a teraz masz swoje 5 minut
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 29-03-2022 16:03:32 
puncher48
to co prezentujesz to jest jakaś chora odmiana solipsyzmu.Jedna prośba - bądź konsekwentny i tą ruską propagandę, którą tutaj wklejasz sam konsekwentnie łykaj w całości. Chodzi mi putinowską/rosyjską propagandę dotycząca wspólnej historii Polski i Rosji. Na tą propagandę też znajdziesz uzasadnienie w kiblostudyjnych newsach? Na przykład co do paktu ribbentrop mołotow, wyzwalania Polski itp. też znajdziesz jakąś pancię, co w nic co pochodzi z zachodu nie wierzy i wytłumaczy, że to putin ma rację? Człowieku gdzie ty brniesz? Czego używasz lub palisz do poznania otaczającej nas rzeczywistości. Wiadomo, że naturalne są zakłamania ale ten link który wkleiłeś to całkowita negacja, odwracanie kota ogonem. Jeszcze trochę i putin czy ta druga łajza - ławrow będą według takiej retoryki jedynymi bojownikami o wszechprawdę.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-03-2022 16:08:24 
Okej panowie, w takim razie, jako że, że jesteście znakomicie poinformowani, byłbym wdzięczny za solidne treści potwierdzające wasz punkt widzenia, a nie rozlazłe dyrdymały nie poparte żadną informacją. Chętnie się zapoznam i odniosę do waszych niezbywalnych argumentów.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-03-2022 16:10:36 
Panie poszukiwacz, ja tylko wkleiłem link z zapytaniem, a nie odniosłem się do niego, chyba, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 29-03-2022 16:25:49 
puncher48
twoje powyższe zdanie miało by rację bytu gdyby nie powszechna tutaj wiedza o zainteresowaniach/poglądach szanownego Pana - ta wklejka to przecież nie pierwszyzna w tych klimatach. Mylę się? Zawsze jest to pod pretekstem "wbijania kija w mrowisko" ale zawsze też dotyczy wtedy róznej maści teorii spiskowych. Czyś nie? Może się mylę bo nie jestem puncherologiem :)
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 29-03-2022 16:27:15 
ska te "czyś" mi się wpisało ? :)
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 29-03-2022 16:30:35 
Włączyłęm na 1,5 minuty, więcej nie dałem rady, weźcie tu wprowadźcie jakieś emoty, bo słowami nie da się tego opisać buhahahaha. Np taki co łbem wali w mur jak było na GG (GaduGadu, bo zaraz jakiś mądry inaczej pomyśli, że chodzi o Gienka) by było adekwatne do tego pierda na YT. To jest śmieszne i żałosne zarazem. Rosja próbowała uniknąć ofiar, dlatego żeby bronić niezawisłych republik Donbasu i Ługańska najechała na Kijów, napierdala rakietami we wszystkie większe miasta, łącznie z wysłaniem rakiet do Lwowa, to wszystko, żeby uniknąć ofiar, czego Wy tu kurwa ludzie nie rozumienie ??? Buhahahahahaha, kurwa gościu ty jesteś takim kretynem, że na twoim miejscu bym się zapadł pod ziemię, mimo, że tu nikt cię nie zna z imienia i nazwiska... On nie jest żadnym trollem, on po prostu jest idiotą, co tu dużo dywagować. To był drugi i ostatni post co do tego osobnika, po prostu nie można zniżać się do niektórych poziomów i tyle. Tak, te 1,5 minuty to mój cenny czas i ja się dobrze domyślałem, był to czas zmarnowany na jakieś debilizmy.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-03-2022 16:31:23 
Jakie konkretnie teorie spiskowe masz na myśli poszukiwaczu ?
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-03-2022 16:35:29 
Shaker1982, wstrząśnij sobą i zamilknij, a przy okazji naucz się prowadzić dyskusje. Zrobiłbyś w ten sposób wiele dobrego, ale zapewne ci się nie uda, jak choćby Gorylowi, niemniej trzymam kciuki za choćby umiejętność czytania, ale ze zrozumieniem.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 29-03-2022 16:56:05 
Nie no, ten przygłup i jenodcześnie ofiara zbyt długich kolejek w pośredniaku naprawdę myśli, że jakiś gównolink z youtube może stanowić punkt odniesienia dla jakiejkolwiek poważnej dyskusji. Jednocześnie zabawne i jednak smutne, że taka skończona ameba ma w tym kraju prawo głosu...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-03-2022 17:08:23 
To jest zatrważające, że cześć ludzi stąd to zwyczajne trolle z którymi nijak nie można prowadzić jakiejkolwiek dyskusji i zakrawa to na pomstę do nieba. Na szczęście bywają też tacy, co mają coś więcej w głowie, aniżeli Katrina hulająca w przestrzeni międzyczaszkowej. Zenada🤷‍♀️
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 29-03-2022 17:18:35 
A na co liczysz, odpadzie społeczny? W okresie wojny przy polskiej granicy wklejasz publicznie linki do infantylnych filmików, których narracja przeczy wszelkiej logice i powiela 1:1 retorykę wrogiego Polsce kraju,a potem masz nadzieję, że ktoś z taką chujozą jak ty (bo tylko takie określenia pasują do gnidy, która rozsiewa propagandę Kremla) wda się w poważną dyskusję? Takich kurwiów trzeba wykluczać poza nawias jakiegokolwiek debaty publicznej, pożyteczny idioto Putina.
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 29-03-2022 17:26:10 
puncher

Jakie jest twoje zdanie na temat portalu "zmiany na ziemii" ?
Tylko nie udawaj że nie znasz :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.