WAŻENIE PRZED GALĄ GRUPY POLSAT BOXING PROMOTIONS 6

W piątek odbyła się oficjalna ceremonia ważenia przed galą Polsat Boxing Promotions 6. W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż ostatnich biletów na wydarzenie, które odbędzie się w Będzin Arenie. Kibice, którzy nie zdążą kupić wejściówek, będą mogli obejrzeć galę przed telewizorami między innymi w ogólnodostępnej naziemnej telewizji cyfrowej.

Na gali Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie, fani zobaczą siedem pojedynków zawodowych oraz występ muzyczny jednego z najbarwniejszych polskich raperów i producentów muzycznych, Smolastego.

W walce wieczoru Częstochowianin Marcin Siwy zmierzy się z doświadczonym Rydellem Bookerem. Amerykanin w przeszłości boksował z gwiazdami wagi ciężkiej i ewentualne zwycięstwo nad takim rywalem, zapewni Polakowi awans w światowych rankingach. W Będzinie próbkę swojego talentu zaprezentuje też przebojowy Ihosvany Garcia. Trenujący w Polsce Kubańczyk po raz pierwszy stanie do 10-rundowego pojedynku, a dodatkowym utrudnieniem będzie fakt, że jego przeciwnik, Patrick Rokohl, na co dzień boksuje w wyższej kategorii wagowej. W sobotę długo oczekiwany debiut na ringu Polsat Boxing Promotions zaliczy Paweł Czyżyk. Lubinian miał walczyć dla PBP już kilka miesięcy temu, ale te plany pokrzyżowała kontuzja. Rywalem Polaka będzie legitymujący się  podobnym rekordem zawodowym Włoch Luca Spadaccini. Także Radomir Obruśniak w Będzinie zmierzy się z zagranicznym rywalem. Tym razem będzie to dużo bardziej obyty z ringiem zawodowym Meksykanin, Diego Fabian Eligio. Pozostałe trzy starcia to walki z udziałem młodych podopiecznych organizacji Polsat Boxing Promotions, którzy w przyszłości mają stanowić o sile polskiej sceny pięściarskiej.

W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Promotions 6 w Będzin Arenie. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc dzieciom z Ukrainy. Telewizyjna transmisja gali rozpocznie się o godzinie 18:30 w Polsacie Sport Fight. Od godziny 20:00 wydarzenie oglądać będzie można także w Polsacie Sport i Super Polsacie. Studio poprowadzi Artur Łukaszewski, a pojedynki skomentują Łukasz "Juras" Jurkowski i Przemysław Saleta. Reporterami będą z kolei Patrycja Zahorska i Paweł Wyrobek.

OFICJALNE WYNIKI WAŻENIA PRZED GALĄ POLSAT BOXING PROMOTIONS 6

Marcin Siwy (112,55 kg) vs Rydell Booker (121 kg)
Waga ciężka (+90,7 kg)

Ihosvany Garcia (76,15 kg) vs Patrick Rokohl (76,1 kg)
Waga super średnia + 1 kg tolerancji (77,2 kg)

Paweł Czyżyk (79,7 kg) vs Luca Spadaccini (80,2 kg)
Waga półciężka (79,4 kg)

Radomir Obruśniak (61 kg) vs Diego Eligio (61,25 kg)
Waga lekka (61,2 kg)

Kewin Gibas (66,2 kg) vs Eugeniu Bat (64,9 kg)
Waga półśrednia (66,7 kg)

Niko Zdunowski (69,1 kg) vs Artur Gierczak (69,4 kg)
Umowny limit wagowy (69 kg)

Gracjan Królikowski (66,2 kg) vs Denis Mądry (66,7 kg)
Waga półśrednia (66,7 kg)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.